Efe Nakliyat Logo

Hakkımızda


Kurumsallık Müşteriye Güven Verir

Evden eve nakliyat kurumsal firmalar aracılığı ile yapıldığında en küçük bir sorun yaşanmadan nakliyat gerçekleşir. Sektörde bilgi ve tecrübesi olmayan ve merdiven altı diye tabir edilen firmalar tarafından yapılan nakliyelerde ise, birçok sorun oluştuğu bilinmektedir. Firmamız kurulduğu günden bu güne, sektördeki tüm gelişmeleri yakından izleyerek tüm yenilikçi uygulamaların öncüleri arasında yer almıştır. Teknolojik imkânları, modern araç filosu ve uzman personeliyle evden eve nakliyatta kusursuz hizmetler sunan firmamız, 7/24 hizmet anlayışıyla görev yapmaktadır. Siz de firmamızın iletişim adreslerinden bize ulaşabilir, ev nakliyenizi uygun fiyat, cazip ödeme avantajlarıyla yaptırabilirsiniz.

 

İstanbul içinde hizmet verdiğimiz illeri görmek ve bilgi almak isterseniz

İstanbul Şehir İçi Nakliyat Sayfamızı İnceleyebilir, Nakliye Fiyatı öğrenmek için; 216 611 70 60 nolu telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

İstanbul Şehir İçi Nakliyatta Güven Önemlidir.

İstanbul şehir içi nakliyat konusunda kurumsal yapısıyla profesyonel hizmetler üreten firmamız, uzun yılların tecrübesi ve bilgi birikimiyle kusursuz hizmet sunumu yapmaktadır. Müşterilerimizin güvenini kazanmak adına her geçen gün hizmet kalitesini yükselten firmamız, İstanbul merkezi ve ilçelerinde en fazla talep gören kuruluşlar arasında yer almaktadır. Eşya nakliyatında müşteri adına önemsenmesi gereken bir başka husus da, nakliye konusu olan eşyanın iki nokta arasında güvenli bir şekilde taşınmasıdır. Buna yönelik olarak tüm gereksinimleri bünyesinde barındıran firmamız, her türlü hava koşullarına uygun modern nakliye araçları ve uzman kadrosuyla hizmet vermektedir.

 

İstanbul şehir içi nakliyat hizmetlerinde kusursuz hizmeti prensip olarak belirleyen firmamız, nakliyeye konu olan mal ve eşyaların gününde ve saatinde taşınmasına büyük özen göstermektedir. Her biri en kaliteli ambalaj malzemesiyle koruma alınan eşyalar, büyük bir itina ile yeni adreslere taşınmaktadır. Siz de eşyalarınızın güven içerisinde nakledilmesini önemsiyorsanız, firmamızın iletişim adresleri ve telefonlarından bize ulaşabilir, tüm beklentilerinizi karşılayacak olan hizmetleri en uygun fiyat garantisiyle alabilirsiniz.

 

Ofis Taşımacılığında Nakliye Süresi Önemlidir.

Ofis taşımacılığı zaman konusunda en küçük bir hatayı kabul etmeyen bir hizmet türüdür. Ticari faaliyetlerine aralıksız devam etmek zorunda olan ofislerin anlaşma yapılan gün ve saatte taşınması zorunludur. Aksi takdirde ofis çalışmasının kesintiye uğraması, iş takibinin aksaması ve ofisler tarafından müşterilere verilen hizmetlerin aksaması muhtemeldir. Bu sebeple taşımanın günü ve saatine riayet edilmesi büyük önem taşımaktadır.

 

Firmamız diğer tüm hizmetlerinde olduğu gibi, ofis taşımacılığında da söz verilen gün ve saatte hizmete hazır bulunmaktadır. Ofis taşımacılığı dışında,

-Evden eve nakliyat
-Şehirlerarası nakliyat
-İstanbul şehir içi nakliyat konularında da uzman personel ve modern nakliye araçlarıyla hizmete hazır olan firmamız, uygun fiyat ve güvenilir nakliye garantisi sunmaktadır.

Sizde yer ve mekan farkı gözetmeksizin firmamızın hizmetlerinden yararlanabilir, bizi 7/24 arayarak, ihtiyaç duyduğunuz hizmet türü ile ilgili ayrıntılı bilgi talep edebilirsiniz.

 

 

Linkler