Efe Nakliyat Logo

Ümraniye Ofis Taşımacılığı

Ümraniye Ofis Taşımacılığı

Ümraniye Ofis Taşıma

Ümraniye Ofis Taşımacılığı tüm firmalararasında fark yaratan en önemli özelliğimiz şüphesiz zamanında ve istenen vakitte verilen adreste olmamızdır.

Bu maksatla oluşturduğumuz ofis taşıma sisteminde öncelikli hedefimiz bizimle iletişim kuran müşterilerimiz için ön inceleme yapmaktır. Bu sayede son dakika sürprizleri yaşanarak oluşan gecikmeler minimuma indirilmektedir.

Bizimle iletişime geçtiğinizde firmamızın ilk adımı ofisinize taşıma öncesi gelerek ofisinizin adres de muhtemel park ve yardımcı araçların konum ve ihtiyaç listesini çıkartmak olmaktadır.

Ümraniye Ofis Taşımacılığı arasında öne çıkan lift asansörlü taşıma hizmetimizde vardır. Yüksek katlı apartmanlar ve ofislerde ikamet eden müşterilerimizin taşınma sürecini hızlandırıyoruz.

Kullanıma sunduğumuz ve 10 kata kadar taşıma kolaylığı sunan sistemimiz sayesinde süreç hızlanırken eşyaların çizilme ve darbeye karşı korunması da sağlanmaktadır.

Firmamız taşınma süreci henüz başlamadan önce yapacağı ön inceleme çalışmalarıyla asansörün doğru açıda ve doğru yere kurulabilmesi için çalışmalar yaparak gecikmeyi minimuma indirerek hem bizler hem’de müşterimize zaman kazandırıyoruz.

Ümraniye Ofis telefon numaramızı aradığınızda uygun olduğunuz tarihte randevu alınarak tüm bu sürecin yönetilmesi için gerekli çalışmaları yapıyoruz. En iyi ve hızlı taşınmanız için en uygun ve güvenli ortam oluşturarak taşınmanın konforunu yaşatıyoruz.

Ümraniye Ofis Taşımacılığı Hizmetlerinde Ekip Çalışmasının Önemi ve Sorumluluğu?

Ümraniye Ofis Taşımacılığı firmamız hem ev hem de ofis müşterilerimiz için özel önlemler almaktadır. Çalışma ekiplerini çalışılacak alana göre düzenleyen firmamız her iki ortam için de özel ekip ve tedbirleri almaktadır.

Ofis taşımacılığı göz önünde bulundurulduğunda taşınacak eşyanın son derece dikkatli bir şekilde paketlenmesi gerekmektedir.

Bilgisayar ve diğer ofis ürünlerinin yanı sıra dosyalar ve dosya dolaplarının sıfır hatayla taşınması için bu tip hassas ürünler özel yerleşim düzeni ve özel paketleme ile ve eğitilmiş ekiplerimizle taşımaktayız.

Ümraniye Ofis Taşımacılığı hizmeti sunmamızın en önemli nedeni çalışan personelimizin günü birlik çalışanlar yerine daimi sigortalı çalışanlarımız olmasıdır.

Bu nedenle taşıma sektörünün günü birlik taşıma anlayışını yıkan firmamız tercubeli ve yetenekli yetiştirilmiş elemen kadrolarla çalışma disiplini ve aitlik hissiyle müşterilerimiz için özel önlemler almaktadır.

Taşıma esnasında mümkün olan her noktada teknolojiden yardım almayı doğru bulan firmamız bu nedenle sıfır hatayla nakliye hizmeti vermeyi başarmaktadır.

 

Ümraniye Ofis Taşımacılığı İletişim Adresimiz.

Yük taşımak derdiniz olmasın. Biz yükünüzü taşıyalım ve yerleştirerek, yükünüzü üstünüzden alalım. Sizde İletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Kalite Tesadüf Değildir. Sadece Çalışmanın Karşılığıdır.

Hızlı İletişim Adreslerimiz:

İŞ TEL:0(216) 611 70 60

GSM :0(532) 058 97 09

GSM :0(535) 838 92 15

Balat Nakliyat yazımız okumak için üstüne tıklayınız.

Linkler