Efe Nakliyat Logo

Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat

Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat

Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat Firması
Taşınmak için yorulmanıza ve strese girmenize gerek yok. Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat olarak biz müşterilerimize sorunsuz, stressiz ve yorulmadan taşınma imkanı sunuyoruz. Üstelik düşündüğünüzden çok daha hesaplı fiyatlara… Zeytinburnu Nakliye hizmetimiz ile Zeytinburnu ve civarında taşınmayı düşünen müşterilerimizin yanındayız. İstanbul genelinde verdiğimiz profesyonel taşımacılık hizmetlerimiz Zeytinburnu’ nda da devam etmektedir. Zeytinburnu Şehir İçi Kamyonet taşımacılık sektöründe sigorta önemli ve gereklidir. Her bir eşyanın maddi manevi değeri vardır. Biz her ne kadar dikkat etsek de bazen görünmez kazalar kaçınılmazdır. Bu gibi kazalarda eşyaların zarar görmesinden dolayı müşterilerimizin mağdur olmalarına izin vermiyoruz. Bu yüzden Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat hizmetimiz sigorta kapsamında yapılmaktadır. Taşımacılık sigortası kapsamında, ücretsiz ekspertiz hizmeti ve son teknoloji ürünü taşınma sistemlerimiz ile hizmeti vermekteyiz.

Zeytinburnu Nakliyat En Çok Hangi Bölgelere ve İlçelere Hizmet Veriyorsunuz?

Bir diğer önemli hizmetimizdir ekspertiz hizmetidir. Zeytinburnu Ofis Taşımacılığı talepleri öncesi müşterilerimizin evlerine giderek eşyaların durumunu, miktarını, taşınılacak adresin uzaklığını, eşya taşınacak binaların koridor ve kapılarının eşya taşımaya elverişli olup olmadığını inceliyor ve maliyet bilgisi de içeren bir taşınma raporu hazırlıyoruz. Bu raporda taşınma işinde ne tür araç kullanılacağı, ne kadar sürede taşınmanın gerçekleşeceği, kaç personel çalışacağı ve ne tür paketleme ekipmanları kullanılacağı müşterilerimize belirtilmektedir. Böylelikle planlı bir taşınma mümkün olmaktadır. Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat hizmetimizi donanımlı araçlarımız, deneyimli ve güvenilir personelimiz ve özel paketleme ekipmanlarımız ile gerçekleştirmekteyiz. Binaların eşya taşımaya uygun olmadığı durumlarda bina dışından eşya taşımayı sağlayan güvenilir asansörlü istemimizi kullanıyoruz. Böylelikle eşyalar oraya buraya çarpıp zarar görmüyor ve güvenli bir şekilde direk araca yükleniyor.

Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Zeytinburnu Nakliyat hizmetimizi sözleşmede belirtilen gün ve saatte başlatmaktayız. Öncelikle ilk aşama olan eşya paketlemeyi gerçekleştiriyoruz. Personelimiz eşyaları gruplandırarak uygun ambalajlarla sarmakta ve korunaklı kolilere yerleştirmekteler. Zeytinburnu Ambar hizmetimizde her eşyanın türüne uygun ambalaj malzemesi kullanmaktayız. Mobilyaların demonte ve montajları personelimiz tarafından yapılmakta ve kraft kağıtlara, havalı naylonlara sarılmakta ve kartonlarla korunmalı bir şekilde taşınmaktadır. Koltuklar, sandalyeler ve yataklar, tek parça şifonyer ve vitrinler strech filmlere sarılarak köpüklü naylon ve kraft kağıtlarla desteklenmektedir. Beyaz eşyaların demontesi ve bağlantıları personelimiz tarafından yapılarak havalı naylon ve köpüklerle sarılmakta ve plaka kartonlarla korunarak araca yüklenmektedir. Zeytinburnu Şehir İçi Nakliyat elektronik eşyalar, antikalar, kırılacak cam eşyalar, aynalar, avizeler yine aynı hassasiyet ve özenle uygun ambalajlara sarılmak ve tahta sandıkların içinde taşınmaktadır. Tekstil ürünleri ve elbiselerde askılı taşıma sistemlerimizde ve toz geçirmeyen kolilerde taşınmaktadır. Her bir kolinin ve paketin üstüne içindeki eşyaların bilgisini içeren etiketler yapıştırılarak araca yüklenmektedir. Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat hizmetimiz eşyaların yeni eve taşınması ve yerleştirilmesi ile sona ermektedir. Beyaz eşyaların tesisat bağlantıları, mobilyaların montajı işinin uzmanı personelimiz tarafından yapılmakta ve kullanıma hazır hale getirilmektedir. Tüm eşyalar yerlerine yerleştirilerek ev içinde yaşanmaya hazır durumda teslim edilmektedir.

Zeytinburnu Nakliye Garantili ve Güvenin Adresi?

Yılların deneyimi ve kaliteli hizmet anlayışı ile her zaman sektörün bir numarası olduk. Zengin araç parkurumuz ve kalifiye iş gücümüz ile nakliye sektörünün gerekliliklerini en üst seviyede yerine getirdik. İstanbul genelinde birçok farklı noktada aynı anda hizmet verebilme kapasitesine sahibiz. Kurumsal kimliğimiz ve kaliteli hizmet anlayışımız ile her zaman müşterilerimizin yanında olduk ve onlara hizmet verdik. Siz de mutlu müşterilerimizden olmak isterseniz bizi arayınız ve taleplerinizi iletiniz. Zeytinburnu evden eve nakliyat hizmetimiz ile yanınızdayız. İletişim sayfamızdan bizi arayabilirsiniz. Görüldüğü gibi nakliyat hizmetimiz süresince her aşama büyük bir dikkat ve özenle yapılmakta, planlı bir şekilde taşınma işi tamamlanmaktadır. Efe Nakliyat ile taşınırken yorulmak yok, strese girmek yok, kötü sürprizlerle karşılaşmak yok. Siz de sorunsuz bir şekilde taşınmanın konforunu yaşamak için Efe Nakliyat’ ı arayabilir, profesyonel taşımacılık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Zeytinburnu Nakliyat hizmetimiz ile her zaman yanınızdayız.

ZEYTİNBURNU OFİS TAŞIMACILIĞI

Zeytinburnu Nakliyat ilk olarak nakliye işlemine adres keşfi ile başlayan ekibimiz daha sonra adresinize gelerek binanın durumu hakkında bazı bilgiler edinir. Ayrıca hizmetlerimiz garanti standartları çerçevesinde yapıldığı için, önceden doğabilecek her türlü olumsuzluğu tahmin ediyor ve ona göre gerekli önlemlerimizi alarak yolumuza devam ediyoruz. Bu bilgiler; binanın bulunduğu konum, eşyaların miktarı, aracın binaya yanaşma durumu ve eşyaların taşınması esnasında asansör kullanımına gerek olup olmadığı ile nakliye esnasında çalışması gerekecek personel sayısıdır. Zeytinburnu Şehir İçi Nakliyat diğer hizmetlerimiz arasında ise; uygun fiyatlarla hizmet, hızlı ulaşım hizmeti, 7/24 hizmet, profesyonel ekiplerle hizmet, özel paketleme ve kolileme hizmeti, parsel taşıma hizmeti, depolama hizmeti gibi birçok hizmetler yer almaktadır. Aynı zamanda ambalaj yapılacak eşyaların ne tür ambalaj malzemesi ile kaplanacağı da bu konular arasındadır. Tüm bunlar hakkında bir taslak çıkaran ekibimiz sizlere de bir nakliye ücreti belirtir ve siz de eğer bizimle çalışmak isterseniz belirlenen uygun bir günde gelinerek nakliye işlemine başlanır. Firmamız hizmetlerinden Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat Hizmetleri İçin Tıklayınız. Amacımız müşteri memnuniyeti sağlamak olduğu için, durmadan hizmetlerimize devam ediyor ve önünüze çıkan engellere aldırış etmeden nakliyat işlerini gerçekleştiriyoruz. Bu sizlere sunduğumuz tüm keşif işlemleri Zeytinburnu Ofis Taşımacılığı firmamız tarafından ücretsiz olarak sunulmaktadır. Yani ekspertiz hizmetimiz sonunda isterseniz eşyalarınızı bizlere taşıtmayıp bizi tercih etmediğinizi de belirtebilirsiniz. Ancak böyle bir durumla şimdiye kadar karşılaşmadığımızı da belirtmek isteriz.

Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat İletişim Adresimiz.

Yük taşımak derdiniz olmasın. Biz yükünüzü taşıyalım ve yerleştirerek, yükünüzü üstünüzden alalım. Sizde İletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Kalite Tesadüf Değildir. Sadece Çalışmanın Karşılığıdır. İŞ TEL:0(216) 611 70 60 GSM :0(532) 058 97 09 GSM :0(535) 838 92 15
Linkler