Efe Nakliyat Logo

Sarıyer Asansörlü Taşımacılık

Sarıyer Asansörlü Taşımacılık

Sarıyer Asansörlü Taşımacılık Fiyat

Günümüzde taşımacılık sektörü söz konusu olduğunda devam eden teknolojik gelişmeler sayesinde Sarıyer Asansörlü Taşımacılık olarak iş araçlarımızı geliştirme fırsatımız oldu. Bu sayede hem şehirler arası hem de şehir içi taşımacılıkta müşterilerimize daha kalite hizmet vermeye başladık. Nakliyat hizmetinin müşterilerimiz için öneminin farkındayız.

Özellikle şehirler arası taşımacılıkta, müşterilerin doğru firmaya ulaşması ve talep ettiği hizmeti alması çok önemlidir. Bu nedenle iletişim ağımız dahil olmak üzere birçok konuda altyapı çalışmalarımızı bitirdik. Bu çalışmalarımız sayesinde müşterilerimizin istedikleri kaliteli hizmete ulaşmalarını ve firmamıza olan güven duygusunu pekiştirmeyi planlıyoruz.

Nakliyatta Taşeron Firmaların Dengesiz Fiyatlandırmaları

Söz konusu nakliyat firmaları olunca sektör içinde türemiş taşeron firmalar yüzünden kurumsal kimliği bulunan firmalar da zarar görmeye başladı. Taşeron firmaların sektör standartlarına uymayan fahiş fiyatları nedeniyle müşterimiz, nakliyat firmalarına şüpheyle bakmaya başlamış durumda. Buna bir de taşeron firmanın nakliyat sırasında eşyalara zarar vermesi eklenince, müşteriler haklı olarak firmalara sırtını dönmeye başladı.

Sarıyer Asansörlü Taşımacılık olarak bu duruma el koymaya karar verdik. Taşımacılık gibi insan hayatında önem arz eden konuda müşterilerimizin mutlu olması ve kaliteli hizmet alması bizim için ön koşul olmuş durumda. Bu yüzden hizmet verdiğimiz müşterilerimizi bilgilendirmek amacıyla hizmet sırasında sektörle ilgili ve firmalarla ilgi bilgi veriyoruz.

Bilinçli Tüketiciyi Çoğaltmak Firmamızın Güven Kazanmasını Sağlıyor

Sarıyer Asansörlü Taşımacılık firması olarak müşterilerimize sunduğumuz fiyat listesi, sektör konusunda bilgilendirme ve diğer firmalarla ilgili sektörsel bilgilerin paylaşılması sayesinde her geçen gün hizmet talep eden müşterilerimizin, taşımacılık firmaları konusunda bilgi edinmesini sağlıyoruz. Bu sayede potansiyel müşterilerin doğru firmalarla buluşmasını ön ayak olarak sektörün daha güvenilir hale gelmesini sağlıyoruz. Firma olarak müşterilerimizle ilişkilerimizi dürüstlükle ve güvenle sağladığımız da, kaliteli hizmeti götürdüğümüzde hizmet talebinin devamlılığını sağladığımızın bilincindeyiz.

Asansörlü Taşımacılığın Diğer Uygulamalardan Farkı

Geleneksel nakliyat davranışlarına baktığımızda günümüze kadar gelen ne yazık ki bugünkü taşımacılık standartlarına uymayan uygulamaların devam ettiğini gözlemledik. Geleneksel nakliyat uygulamaları, eşyanın yapısına, kırılganlığına veya önemine bakmadan sektör standartlarına uymayan bir araçla ve sabitleme yöntemiyle yapıldığını biliyoruz.

Bunun engellenmesi ve bu uygulamayı devam ettiren taşeron firmaların azalması için teknolojinin bize sunduğu asansörlü taşımacılığa geçiş yaptık. Asansörlü taşımacılık, eşyanın nakliyat aracına asansör sistemiyle yerleştirerek sabitlenmesini sağlayan bir sistemdir. Eşya asansöre yerleştirildiğinde hiçbir müdahalede bulunmadan sistemin eşyayı araca yerleştirecek şekilde nakledildiğini söyleyebiliriz. Bu sayede kırılgan ve hassas eşyaların zarar görmeden nakil işlemini yapmak ve müşterinin talep ettiği hizmeti almasını sağlıyoruz.

Güler Yüzle Hizmet Güven Kazandırır

Asansörlü taşıma firması olarak güler yüzlü hizmetin sorunları çözmek yolunda gidişatı hızlandırdığının bilincindeyiz. Nakliyat işlemi sürecinde yaptığı işe hâkim ve karşılaşılacak her türlü sorunu çözebilecek çalışanlarımız, güler yüzlü hizmetleriyle bu durumu pekiştiriyor. Günümüzde taşımacılık sektörü söz konusu olduğunda devam eden teknolojik gelişmeler sayesinde Sarıyer Asansörlü Taşımacılık olarak iş araçlarımızı geliştirme fırsatımız oldu.

Linkler