Efe Nakliyat Logo

Bayrampaşa Kiralık Kamyonet

 

Bayrampaşa Kiralık Kamyonet

byrampaşa kamyonet

Kamyonetler geçmişten günümüze taşımacılık konusunda insanlara yardımcı olmuş taşıtların başında gelmektedir. İlk başlarda bu taşıtlar yük taşıma konusunda insanların kullandığı taşıtlarken sanayinin gelişimiyle beraber daha ağır makinelerin gelmesiyle bu taşıtlar artık ihtiyaca cevap veremeyecek pozisyona gelmiştir. Bu nedenle bu taşıtlar yavaş yavaş taşımacılıkta kullanım vasfını yitirmiştir. Bayrampaşa kiralık kamyonet hizmeti gibi hafif yük ihtiyacı olan kimselerin kullandığı bir taşıt olmuştur.

Günümüzde ise bu taşıtları profesyonel hizmet anlayışı ile birleştiren şirketler sayesinde kamyonetler yine taşıma konusunda aktif bir şekilde kullanılmaya başlanmıştır. Şu an parça eşya taşıma, öğrenci evi gibi az eşyalı evlere uygun fiyatlı taşınma çözümleri sunma gibi amaçlarla kullanılmaktadır. Bunlar haricinde 3500 kilodan az ürünleri olan firmalar da kamyonetlerden yararlanmaktadırlar.

Bayrampaşa her zaman nakliyat hizmetinin yoğun bir şekilde faaliyet gösterdiği bir bölge olarak karşımıza çıkar. Bundan dolayı da Bayrampaşa bölgesinde kamyonet kiralamak isteyenlerin de sayısı da ciddi oranda artış göstermektedir. Bayrampaşa kiralık kamyonet hizmetlerinin bölgede gelişmiş olması; beraberinde önemli kazanımları da getirmektedir.

Bayrampaşa’da Kamyonetle Taşımacılık Nasıl Yapılır?

Kamyonetle taşımacılık şu an tırlarla yapılan taşımadan farklı değildir. Efe nakliyat olarak taşıma işlerinizi profesyonel şekilde yapmaktayız. Firmamızla iletişime geçtiğiniz taktirde öncelikle evinize bir adet eksper gelerek taşınma sürecini tasarlamak için sizi dinler. Taşınacak eşyalarınız arasında hassas davranılmasını istediğiniz ya da özel olarak paketlenmesini istediğiniz eşyalarınız varsa teker teker not alır.

Eğer sigorta yapılmasını istediğiniz eşyalarınız varsa yine bu konuda da sizi bilgilendirerek işlemleri başlatır. Daha sonra sıra kamyonetlerle yapılacak taşıma işlemi için planlama yapmaya gelir. Eşyalarınızın fazlalığına göre bazen birden çok kamyonet kullanmak gerekebilir. Eksper kamyonet miktarı, kullanılacak personel sayısı gibi detayları belirledikten sonra belirli bir fiyat çıkararak müşteriye iletir.

Bayrampaşa’da Kamyonetle Taşımanın Faydaları

Kamyonetler günümüz koşullarında kendilerini oldukça geliştirmiştir. Yüksek motor gücü, hidrolik direksiyon gibi gelişmiş donanımlar sayesinde hem kıvrak hem de güçlü taşıtlar haline gelmişlerdir. Bu durumda kamyonetleri oldukça kullanışlı hale getirmiştir. Kamyonetler üstünde ki yüke rağmen azami üst hız sınırlarına yaklaşabilmektedir. Bu özelliği tırlarla kıyaslandığında onu öne çıkarmaktadır. Bir tır ile yapılabilecek iş birkaç kamyonetle yarı sürede yapılabilmektedir.

Bunun yanında kamyonetler ufak taşıtlar olduğu için bir tırın yanaşamayacağı noktalara yanaşabilir. Dar sokaklarda manevra kabiliyeti oldukça yüksektir. Bir tırın hareket ederken zorlanacağı noktalarda kamyonlar işlerini kolayca icra edebilir. Taşınırken uzak noktalardan evinize eşyalarınızı taşımak istemiyorsanız Bayrampaşa kiralık kamyonet hizmetini kullanarak azami ölçülerde eşyalarınızı taşıyacağınız noktalara yakınlaştırabilirsiniz.

İlgili Haber : Bağcılar Kamyonet Kiralama

Bayrampaşa Kamyonetle Taşıma Fiyatları

Kamyonetler tırlara göre ufak araçlar olduğu için kamyonetlerin kiralama bedelleri de çok yüksek değildir. Bir kamyoneti neredeyse bir araç fiyatına kiralamanız mümkündür. Eğer aracınıza bir şoför isterseniz bu noktada fiyat biraz artsa da yine fiyatlar tırların fiyatından düşüktür. Benzin maliyetleri de bir tırla karşılaştırıldığında oldukça düşük olduğundan düşük benzin maliyetleri istiyorsanız yine kamyonetler uygun olmaktadır.

Genelde birden çok kamyonet kullanmak ancak bir tır ücretine yanaşabilmektedir. Bu sebeple şehirler arası taşımacılıkta da Bayrampaşa kiralık kamyonet hizmetini tercih etmek yakıt ücretlerini uygun hale getirir. Firmamız Efe Nakliyat ile iletişime geçerseniz hizmetlerimizi sizin ihtiyaçlarınıza göre adapte edip sizin bütçenize göre bir taşınma planı oluşturabilmekteyiz. Bu sayede profesyonel hizmeti uygun fiyatlara alabilmeniz mümkün olur.

Bayrampaşa’da Doğru Firmayla Çalışmak

İnsanlar genelde kamyonetleri daha güvensiz ve yararsız araçlar olarak görmektedir. Halbuki bu inanışın aksine kamyonetler her yeni modelde üstüne eklenen donanımlarla en az büyük tonajlı araçlar kadar güvenlik sunabilir hale gelmiştir. Taşınacak eşyalarınız kamyonetlere uygun şekilde sabitlenerek mesafe ne kadar uzak olursa oldun sorunsuzca taşınabilir. Taşımacılık işinde doğru taşıtlarla değil doğru firmalarla çalışmak daha önemlidir.

Eğer araç kiralama ve taşımacılık işlerinizde Bayrampaşa kiralık kamyonet hizmeti sunan Efe Nakliyat gibi yılların deneyimine sahip ve yaptığı işi hakkıyla yapan firmaları seçerseniz kullanılan aracın bir ehemmiyeti kalmayacaktır. İster bireysel isterseniz de kurumsal işleriniz verilen sürelerde ve hatasız bir şekilde yerine getirilir. Şayet Bayrampaşa bölgesinde sorunsuz bir düzeyde hizmet sunan bir firmayla çalışmayı isterseniz; firmamız her zaman sizlere mükemmel fırsatlar sunacaktır!

Linkler