Efe Nakliyat Logo

Madenler Evden Eve Nakliyat

Madenler Evden Eve Nakliyat

madenler evden eve nakliyat fiyatları

Madenler evden eve nakliyat taşınma süreci hemen hemen herkes için son derece yorucu olmakla birlikte aynı zamanda da oldukça gergin bir dönem olmaktadır.

Yerleşik bir düzenin bozularak yeni bir yaşam alanına geçilmesi, tüm eşyaların toplanması, taşınması ve tekrar yeni bir mekana yerleştirilmesi elbette oldukça yorucu olmaktadır.

Dolayısıyla da bu yönde insanların hizmet ihtiyacı doğmuştur ve nakliye hizmet sektörü ortaya çıkmıştır.

Firmamız da Madenler evden eve nakliyat firması olarak nakliye hizmet sektöründe siz değerli müşterilerimize sizin yerinize tüm ayrıntıları düşünerek geniş bir hizmet kapsamı ile nakliye hizmetimizi sizlere sunmaktayız.

Yeni bir yaşam alanına geçiş sürecinizde sizin için tüm ayrıntıları düşünen Madenler evden eve nakliyat firmamız, aynı zamanda sizi yormadan ve sizin üzerinden tüm yükü alarak nakliye hizmetlerini sizlere kalite ve güvenilirlik sözü ile sunmaktadır.

Evinizi taşıyacak iseniz bu taşınma sürecinde mutlaka ki profesyonel bir hizmete ihtiyacınız olacaktır. Profesyonel bir nakliye hizmeti için Madenler evden eve nakliyat firmamız, sizin en doğru adres olacaktır.

Güler yüzlü, anlayışlı ve beklentilerinizi tam anlamıyla karşılamak için çalışan personellerimiz, aynı zamanda işinde uzman ve nakliye eğimi almış olan donanımlı personeller olmaktadır.

Madenler ve çevresi başta olmak üzere İl içinde ve tüm Türkiye genelinde şehirler arası nakliye hizmetini sizlere sunan Madenler evden eve nakliyat firmamız sayesinde artık taşınma süreciniz sizin için yorucu, stresli ve gergin bir dönem olmaktan çıkacak.

Çünkü bu süreçte sizin yerinize tüm ayrıntıları personellerimiz düşünmektedir.

Siz İsteyin Biz Yapalım

Taşınma sürecinde hemen hemen her müşterimizin zorlandığı ve son derece yorulduğu işlerin başında eşya paketleme işi gelmektedir. Eşyaları tek tek paketlemek, hasar görmeyecek şekilde muhafaza etmek oldukça zordur.

Bu paketleme işlemi için çoğu zaman özel poşetler ve kutular gerekir ki bu malzemeler de ilave olarak bir masraf gerektirirken aynı zamanda insanlar için oldukça yorucu olmaktadır.

Madenler evden eve nakliyat firması olarak firmamız müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için paketleme hizmetini de hizmet kapsamı içerisine dahil etmektedir.

Madenler evden eve nakliyat firmamızı tercih eden her müşterimiz taşınma esnasında diledikleri takdirde eşyalarını toplamak ve paketlemek durumunda kalmamaktadır.

İşinde uzman olan personellerimiz, taşınma öncesinde müşterilerimizin istekleri doğrultusunda paketleme hizmeti sunmaktadır.

 

Bu hizmet kapsamımız dahilinde personellerimiz nakliye öncesinde küçük ya da büyük fark etmeksizin tüm eşyalarınızı özel balon poşetler ve kutular ile oluşabilecek hasarları önlemek için en iyi şekilde paketleyerek taşınmaya hazır hale getirmektedirler.

 

madenler nakliyat işleri

Eşyalarınız Bizimle Güvenle

Sektördeki başka nakliye firmalarından nakliye hizmeti alan birçok müşterilerimiz bizi tercih ettiklerinde taşınma esnasında eşyalarının hasar gördükleri konusunda şikayetlerde bulunabilmektedir.

Dolayısıyla da müşterilerimizin taşınma esnasında en çok tedirgin olduğu konulardan birisi de eşyalarının hasar görmesidir.

Madenler evden eve nakliye firmamız, eşyalarınızı firmamızın sigorta kapsamı altına alarak oluşabilecek tüm hasarları da kendi teminatında göstermektedir.

Taşınma öncesinde paketlenen eşyalarınızın her biri paketleme öncesinde kontrol edilerek personellerimiz tarafından kontrol edilerek sigorta kaydı altına alınmaktadır.

Taşınma sırasında sigortalı olan eşyalarınız, yeni evinize eşyalarınızın taşınması sürecine kadar Madenler evden eve nakliyat firmamızın güvencesi altında olmaktadır.

Yeni adrese taşınan eşyalarınız tekrar paketlerinden açılarak hasar kontrolleri yapıldıktan sonra sizlere teslim edilmektedir. Şayet eşyalarınızda bir hasar meydana gelmiş ise bu hasat bedeli firmamız tarafından en kısa sürede tazmin edilmektedir.

Tam Donanımlı Profesyonel Nakliye Hizmeti İle Karşınızdayız

Madenler evden eve nakliyat firmamız, her eşyaya ve her nakliye hizmetine uygun son model araçlara sahip olmaktadır. Bu sayede eşyalarınız araçlarımız içerisinde temiz ve hijyenik bir şekilde taşınmaktadır.

Düzenli bakımları yapılan araçlarımızın aynı zamanda her nakliye hizmetinden sonra temizlikleri de düzenli olarak yapılarak bir sonraki nakliye hizmetine hazır hale getirilmektedir.

Firmamız, Madenler evden eve nakliye firması olarak eşyalarınızı profesyonel bir şekilde taşımaktadır.

Öyle ki; araçlarımızda bulunan asansör, battaniye ve halat gibi yardımcı ekipmanlarımız sayesinde eski ve yeni adresiniz kaçıncı kat olursa olsun bizim için eşyalarınızı güvenli, hızlı ve hasarları önleyerek taşımak oldukça kolay olmaktadır.

Yüksek katlarda özellikle büyük eşyalarınızda taşınabilir asansör kullanan personellerimiz, taşıma ve nakliye sırasında da eşyalarınızı battaniye ve balon poşet gibi hasarı önleyecek olan malzemeler ile tamamen koruma altına alarak sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Ayrıca yoğunlukla hizmet verdiğimiz Merter Bölgesi Nakliye Referanslarımız İçin Merter Evden Eve Nakliyat Sayfamıza Bakabilirsiniz.

Eğer sizler de profesyonel ve güvenilir bir nakliye firması arıyorsanız bizimle doğru adreste olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Başarımızın kanıtı; sözlerimiz değil müşterilerimizin memnuniyetidir.

 

 

Yük taşımak derdiniz olmasın. Biz yükünüzü taşıyalım ve yerleştirerek, yükünüzü üstünüzden alalım. Sizde İletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Kalite Tesadüf Değildir. Sadece Çalışmanın Karşılığıdır.

İŞ TEL:0(216) 611 70 60

GSM :0(532) 058 97 09

GSM :0(535) 838 92 15

Linkler