Efe Nakliyat Logo

Ümraniye Ürün ve Eşya Depolama

Ümraniye Ürün ve Eşya Depolama

Ümraniye Ürün ve Eşya Depolama Hizmeti

Gerçekten iyi doğru dürüst ve uygun fiyatlı bir nakliye firması bulmak, yükleme yapmaktan daha zor. Telefonda konuşuyorsun, adam gelip eşyalara tek tek bakıyor. “Şu kadar fiyat olur” diye sana hesap çıkartıyor.

 

Sonra, “İki merdiven fazla çıktı deyip farklı farklı bahaneler uydurarak 400 TL daha fazla vereceksiniz!” deyip müşterileri yıpratıyorlar. Eşyaları kırıp dökmeleri cabası. “Halat lazım abla, çöp poşeti gerekli, gelirken dört koli bandı al” diyen de var.

 

İşte tamda burada biz Ümraniye Ürün ve eşya depolama firması olarak devreye giriyoruz. Nakliye ile beraber fazla ve artmış eşya ve ürünlerinizi depolama ve muhafaza ediyoruz. Köklü bir firmayız Her türlü nakliye yapmanın yanı sıra kendimizi dahada geliştirerek depolama işine de girdik.

 

Ümraniye Ürün ve Eşya Depolama Hizmeti?

 

Evinide veya iş yerinizde artan yada fazla çıkan malzemelerinizi atmaya kıyamıyorsanız bizleri arayarak hijenik ve ferah depolarımızdan yer kiralayarak en uygun ve geniş hacimli yerlerimizden istifa edebilirsiniz.

 

Bizler sadece depolama hizmeti deyil aynı zamanda istanbul dışında olan firmaların gümrük ve yurt dışı mallarını vermiş oldukları adresten alarak depolarımızda muhafaza ediyoruz.

 

Nezaman sevkiyat yapılması gerektiği zaman depolarımızdan yüklemelerini yaparak vermiş oldukları adrese teslim ediyoruz. Aynı zamanda müşterilerimizin depo ve nakliye üçretlerini ayrı ayrı vermek zorunda kalmıyorlar.

 

Keşke elimizde sihirli bir değnek olsa, eve girer girmez hooop pırıl pırıl. Dolaplar yerleşmiş, lambalar takılmış, mutfak rafları özenle düzenlenmiş. Abartmıyorum, bir ay sürüyor adam gibi yerleşmesi. Sürekli evde aradığını bulamıyorsun.

 

Geniş ve Ferah Depo Hizmeti

 

Reklamlarında sanki saatte hallediyorlarmış gibi gösterdikleri ama sürekli çağrı merkezi çalışanıyla kavga ettiğiniz hadise. Yok, bağlamıyorlar. “Yarın geliyoruz” diyorlar, sonra alt yapı için şu lazım, bu lazım.

 

Onları da hallettiriyorsun, sonunda o teknik servisi zorla eve sokmayı başarıyorsun. Bu sefer de gelip size ne işe yaradığını anlamadığınız abidik gubidik kabloları, olduğundan 80 kat fazla fiyata satma olayıyla karşılaşıyorsun.

 

Ümraniye Ürün ve eşya depolama bu tür mazeretler yaşamamak için her zaman yedi yermi dört saat hizmet vermekteyiz. Dilerseniz bizleri arayarak her daim hizmet alabilirsiniz.

Linkler