Efe Nakliyat Logo

Tepeören Nakliyat

Tepeören Nakliyat

tepeören nakliyat fiyatları

Kaliteli ve güvenilir taşımacılığın adres noktası olan Tepeören Nakliyat hizmeti sayesinde artık siz değerli müşterilerimize günün 24 saati sorunsuz bir şekilde Nakliyat hizmeti sunmaktayız.

Hizmetlerimiz alanında uzman ve profesyonel ekiplerimiz tarafından yapıldığı için hizmette en ufak bir sorun yaşamayacaksınız.

Detaylı taşımacılık hizmeti almak için özel ekiplerimizi bulunduğunuz adrese yönlendiriyor ve detaylı çalışmaları başlatıyoruz. Yapılan çalışmalar sonucu ekiplerimiz sizlere taşımacılık hakkında gerekli bilgileri verdikten sonra sizleri firmamıza yönlendirmektedirler.

Tepeören Nakliyat firmamızla her türlü konuda anlaşma yapabileceğiniz için fiyat konusunda da detaylı bir şekilde anlaşma yapabilirsiniz. Fiyat konusunda herhangi bir sorun yaşatmayan Tepeören Nakliyat firmamız sayesinde uygun fiyatlarla taşımacılık yaptırabilirsiniz. 

Tepeören Nakliyat hizmeti sayesinde sizlere sunmuş olduğumuz hizmetlerden memnun etmek için elimizden gelen hizmetin fazlasını sunmaktayız.

Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile siz müşterilerimize en kaliteli ve en güvenli hizmeti sunmayı Tepeören Nakliyat firmamız tarafından prensip belirledik. Yıllardır firma olarak sağlamış olduğumuz kaliteli hizmetler ile en uzman ekibimiz size en kaliteli hizmet deneyimini tattırıyor.

Tepeören Nakliyat Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Ücretsiz Ekspertiz hizmetini tecrübeli personelleri ile profesyonel olarak siz değerli müşterilerine sunan Tepeören Nakliyat firmamız bulunduğumuz bölgede uzman bir hizmet sunmaktadır aynı zamanda en iyiler arasında da yer almaktadır. Ayrıca paketleme gibi işleri de sizler özel olarak titiz bir şekilde yaparak araçlarımıza taşıyoruz.

Araçlarımız son model araçlar arasında yer aldığı için eşyalarınız adresinize ulaşması gerekenden daha kısa sürede ulaşmaktadır. Her türlü taşımacılık hizmetlerimizde siz değerli müşterilerimize en kaliteli ekspertiz hizmetini sunan profesyonel ekspertiz hizmeti karşılığında siz değerli müşterilerimizden hiçbir Ekspertiz ücreti istemiyoruz.

Ücretsiz ekspertiz hizmeti ile nakliyat işlemlerinizi planlı bir şekilde gerçekleştirmeyi hedefleyen tecrübeli personellerimiz sayesinde hizmetimizi en iyi şekilde sunuyoruz.

Eşyalarınızın nasıl taşınacağını merak ediyor olabilirsiniz. İlk olarak keşif sürecini başlatıyor ve adresinize yetkili personelimizi gönderiyor ve gereken keşifleri yaparak yetkili kişileri bilgilendirerek işlemleri başlatıyoruz.

Bundan sonraki aşama eşyaların ambalajlı hale getirilmesi ve paketlenmesi oluyor. Tabiki sarma işini eşyaların hasasve kırılgan durumuna göre sarıyoruz. Taşınmanın diğer basamağını ise kolilerin ve eşyaların kamyona yüklenmesi oluşturuyor. Bunu personelimiz hızlıca yerine getirirerek, tecrübesi ile eşyalar hiçbir zarar görmeden yapmaktadır.

Aynı zamanda işletmemiz olası her kötü senaryoyu da düşünmektedir. Kayıp, arıza, hasar ve benzeri maddi zararlara karşı sigorta yaptığımızı ve taşınma bitene kadar bunun lehinize geçerli olduğunu da göz önünde tutmanızı isteriz.

 Geniş Araç Filomuz

Sektörde ayrıcalıklarını her alanda ortaya koymayı başaran şirketimiz, sadece açık kasalı kamyonlarla değil, kapalı çelik kasalarla da çalışmalarını yapmaktadır.

Daha sonrasında ise teslim edileceği zamana kadar eşyayı sizden aldığımız şekilde ambalaj haliyle depolarımızda muhafaza etmekteyiz buna ek olarak, teslimat gününü 7 ya da 10 gün önceden bildirmeniz halinde istediğiniz adrese teslim ediyoruz.

Eşyalarınız depomuza girdiği anda gerekli olan ilgi ve özeni eşyalarınıza gösteriyor ve depolama odasına koyarak diğerlerinden ayırmaktayız.

Taşımacılık işlerinde evlerinizi toparlarken en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Malzeme konusunda titiz çalışmalar sergilediğimiz için eşyalarınız güvenle istenilen adrese taşınmaktadır.

Özel araçlarımız ve şoförlerimiz sayesinde uzak olan yolları yakın ediyor ve eşyalarınızı teslim etmemiz gereken süreden önce teslim ederek kaliteli hizmetin adres noktası olmaktayız.

Yurtdışında birtakım depolama sistemleri bulunur bunlara “self storage” adı verilir ve günümüzde de bu ad ile bilinmektedir, depolara benzeyen bu storogelerin günümüzde bulunan depolarımızın tek farkı, nakil işinin tarafımızdan yapılma durumudur ve dışarıdan bir nakliye firmasına depo ve depolama güvenliği nedeniyle izin verilmemektedir.

Müşteri memnuniyeti

Müşterilerimizi önemsediğimiz için işimizi kısa sürede halletmeye çalışıyoruz. Çünkü müşteri memnuniyeti bizde her şeyden önce geldiği için tüm hizmetleri önünüze seriyoruz. Taşımacılık hizmetinin yanı sıra bir yere gittiğinizde eşyalarınızı teslim edebilmeniz için depolama hizmeti de sunuyoruz.

Depolama hizmetinde de taşımacılık hizmetinde olduğu gibi sigorta hizmeti sunuyoruz. Ev eşyaları depolama konusunda lider Tepeören Nakliyat firmalar arasında yer alarak eşyalarınızı koruyoruz. Özel depolama alanlarımızda eşyalarınızın nem kapmaması için özel hizmet sunuyor ve eşyalarınızı depolama, kolileme gibi hizmetlerle dört dörtlük bir şekilde saklıyoruz.

Güvenilir hizmetin adres noktası olan Tepeören Nakliyat firmamız sayesinde istediğiniz zamana kadar eşyalarınızı depolarımıza bırakabilirsiniz. Bu sayede bir yere giderken eşyalarınızı saklama konusunda sizlere sınırsız hizmet vermekteyiz.

Taşımacılık konusunda sizlere garantili hizmet sunduğumuz için hizmetten asla ödün vermiyor ve her türlü zorlu yol koşullarına rağmen gece gündüz demeden eşyalarınızı özenle taşıyoruz. Ayrıca sizlere fiyat konusunda teklif sunuyor ve bütçenize uygun tercihlerden istediğiniz seçerek eşyalarınızı taşıyoruz.

Çünkü biz hizmette sınır tanımayan Tepeören Nakliyat firmaları arasında yer aldığımız için sizlere elimizden gelen en uygun fiyatı sunmaya çalışıyoruz. 

Tepeören şehir içi taşıma işleminde ilk olarak taşınacak eşyalar için eşyalarınızın sığabileceği araç ayarlanır daha sonrasında ise taşıma işlemini yapacak kişi sayısı ve eşya paketleme işi halledilir taşınma işleminde olabilecek hasarlar için mutlaka sigorta yaptırılmalıdır.

Eğer kırılacak eşya mevcut ise daha özen ve titizlikle paketlenir yapılan her paket numaralandırma işleminden geçer. Son olarak ise nakliyat firmamız eşyalarınızı araca taşıyarak hareket haline hazırlanır.

 

Tepeören Nakliyat İletişim Adresimiz.

Yük taşımak derdiniz olmasın. Biz yükünüzü taşıyalım ve yerleştirerek, yükünüzü üstünüzden alalım. Sizde İletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Kalite Tesadüf Değildir. Sadece Çalışmanın Karşılığıdır.

Hızlı İletişim Adreslerimiz:

İŞ TEL:0(216) 611 70 60

GSM :0(532) 058 97 09

GSM :0(535) 838 92 15

Göksu Nakliyat yazımız okumak için üstüne tıklayınız.

Linkler