Efe Nakliyat Logo

Dilovası Nakliyat

Dilovası Nakliyat

Dilovası Nakliyat Hizmeti

Dilovası Nakliyat firmamız içerisinde bulunduğu sektörde hiç hız kesmeden sürekli bir büyüme göstererek nakliyat işlerinizde en iyi olmak için özenli bir çalışma yürütüyoruz. Evden eve nakliyat hizmetinde nakliyat planlaması yapmak bir firma için oldukça önemlidir.

 

Sizlere sunduğumuz nakliyat hizmetleri profesyonel bir şekilde gerçekleşmekte olup tamamen uzman kişiler kapsamında taşıma aşamaları gerçekleştiriliyor.

 

İşinde uzmanlaşmış kişilerden oluşan nakliyat ekibi ile evinizin ya da iş yerlerinizin planını özenli bir şekilde tasarlıyor ve eşyaların taşınmasını, yerleştirmesini planlıyoruz. Müşterilerimiz ile sürekli olarak iletişimde bulunarak sizin istekleriniz doğrultusunda nakliyat aşaması gerçekleştiriliyor.

 

İstanbul içerisinde yer alan Dilovası Nakliyat firmamız profesyonel bir şekilde çalışarak sektörün en iyilerinden birisi oluyoruz. İşlemlerimiz gerçekleştirilirken tamamen sizlerin isteği doğrultusunda konforlu bir şekilde gerçekleşiyor.

 

En ince ayrıntısına kadar başarılı bir şekilde gerçekleştirilen işlemimiz güvenli bir şekilde yapılmakta olup sıfır hata prensibi ile gerçekleştiriyoruz.

 

Tüm hizmetlerimizde sizlere verdiğimiz tüm sözleri en iyi şekilde gerçekleştiriyoruz. Profesyonel ekibimiz bu alanda donanımlı ve eğitilmiş kişilerden oluşuyor. Nakliyat işlemlerinde sizlere hızlı, güvenli hizmetler sunarak gerekirse asansörlü nakliyat gibi pek çok yöntemi kullanıyoruz.

 

Geçmişten günümüze özenle teknolojiyi takip ederek sizlere teknoloji alanında sizleri son model aletler karşılıyoruz. Sizde randevunuzu alarak hizmetimizin kalitesine şahit olabilirsiniz.

 

Hızlı ve uzmanca çalışan ekibimiz ile eşyalarınızı en uygun araca yüklüyor ve bu alanda siz müşterilerimizin memnuniyetini benimseyerek çalışmalara devam ediyoruz.

 

Dilovası Evden Eve Nakliyat

 

Dilovası Nakliyat olarak yıllardır bu sektör içerisinde hizmet vermekte olan firmamız garantili bir hizmet vermek için her alanda dikkatli bir şekilde çalışıyor. Ev nakliyatı işinde şüphesiz en zor aşama eşyaların nakliyat için hazır bir hale gelmesi yani paketlenmesidir.

 

İyi bir şekilde gerçekleşmeyen paketleme işlemleri sonucunda taşıma esnasında koliler açılmakta hatta bazı eşyalar kırılmaktadır. Eşyalarınızın iyi bir şekilde muhafaza edilebilmesi için kaliteli bir firma bulunması şarttır. Dilovası Nakliyat Firmamızda bu alanda kendine güvenen ve işlemlerini kaliteli bir şekilde gerçekleştiren ekip arkadaşlarından oluşuyor.

 

Dilovası Nakliyat Gerek eşya paketleme de gerek eşya taşıma da daima yanınızda yer alıyoruz. Bize ihtiyacınız olduğu takdirde adresinize uzman kişiler yolluyor ve gerekli olan değerlendirme aşamasını gerçekleştiriyoruz.

 

Değerlendirmeler sonucunda eşyalarınızın cinsine ve yapılmış olduğu malzemelerin hassaslığına dikkat ederek uygun olan paketleme yöntemini tercih ediyoruz. Dilovası Nakliyat işlemlerini başarılı bir şekilde gerçekleştiren firmamız disiplinli bir çalışma planı ile hareket ederek en kısa sürede taşınma olayınızı gerçekleştiriyor.

 

Kurumsal Nakliyat

 

Sadece evlerde değil iş yerlerinde gerçekleştirilen kurumsal taşıma işlemlerinde de sizlerin yanında yer alıyoruz. İş yerinizde bulunan küçük büyük tüm eşyaları sağlıklı ve kaliteli bir şekilde toparlayarak paketliyor ve nakliyat için hazır bir hale getiriyoruz.

 

Hazırlamış olduğumuz eşya paketlerinin listesini ve hangi pakette hangi eşyaların bulunduğunu da not alarak karmaşayı engelliyoruz. İş yerleriniz çok katlı binalardan oluşuyorsa sizlere asansörlü nakliyatı öneririz.

 

Asansörlerde geliştirilmiş olan teknoloji sayesinde güvenli bir taşıma imkânı bulunuyor. Özellikle kurumsal nakliyat hizmetlerinde en başarılı Dilovası Nakliyat firmalardan birisi olarak yer alıyoruz. İş yerlerinizde bulunan dosyalar, evraklar itinalı bir şekilde sıralanarak paketlemektedir.

 

Böylece kayıp gibi durumlar oluşmadan taşıma gerçekleşiyor. Hiçbir problem oluşmadan asansörlü sisteler ile en başarılı şekilde nakil işlemleri gerçekleşiyor.

 

Arşiv Nakliyatı

 

İş yerlerinde ya da hastane gibi kuruluşlarda arşivler oldukça önemli oluyor. Gelişen teknoloji ile başarılı bir şekilde gerçekleşen nakliyat ile tüm evraklar, bilgisayarlar da bulunan her bilgi özel bir şekilde korunarak paketlenmekte ve taşınmaktadır.

 

Özellikle arşiv nakliyatında en önemli şey dosyalarda yer alan bilgilerin dışarıya sızmamasıdır. Bu konuda firmamız güven garantisi vererek eksiksiz bir hizmete imza atmaktadır.

 

Ambalajlanma

 

Nakliyat işlemlerinde taşımanın yanı sıra ambalajlanma oldukça önemli oluyor. Dilovası nakliyat olarak bunun farkındayız. İşimizi kaliteli bir şekilde yapmakta olup paketlenmeye de oldukça önem veriyoruz. Dilovası paketleme işlemlerimiz kusursuz bir şekilde hazırlanmaktadır.

 

Nakliyat hizmeti altında gerçekleştirdiğimiz paketleme işi için özel eşyalara da özel bir paketlenme yöntemi uygulanmaktadır. Eşyalarınız özenli bir şekilde paketlenerek sınıflandırılır. Hazırlanan kutular özel bant yardımı ile daha güvenli bir hale getirilir. Paketleme işlemi tam anlamı ile bittikten sonra ise uygun bir araca yerleştirilerek taşıma işlemi için hazır hale getirilir.

 

Dilovası Nakliyat İletişim Adresimiz.

 

Yük taşımak derdiniz olmasın. Biz yükünüzü taşıyalım ve yerleştirerek, yükünüzü üstünüzden alalım. Sizde İletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

 

Kalite Tesadüf Değildir. Sadece Çalışmanın Karşılığıdır.

 

İŞ TEL:0(216) 611 70 60

 

GSM :0(532) 058 97 09

 

GSM :0(535) 838 92 15

Linkler