Efe Nakliyat Logo

Balat Nakliyat

Balat Nakliyat

Balat Nakliyat Firmaları

 

Balat Nakliyat hizmetleri,karadan nakliye yapılan ilçelere göre farklı koşullara sahiptir. Belli bir süre önce uzman incelemesi yapılarak nakliye takviminin ve kullanılacak nakliye aracının belirlenmesi gereklidir.

 

Haftanın belirli günlerinde tüm adalara nakliye hizmeti gerçekleştiren firmamız, bu bölgelere yapılacak nakliyatta gereken tüm prosedürlere hâkimdir. İstanbulluların nefes almak amacıyla sürekli bir şekilde ziyaret ettiği doğa harikası Balat, gerek yerleşim gerekse kısa tatiller için mükemmel bir seçimdir.

 

Eşya nakliyesinde diğer ilçelere göre bazı zorluklar yaşansa da, kurumsal firmalarla çalışmanız halinde en küçük bir sorun yaşanmadan bu cennet köşesine kolayca yerleşebilir veya farklı bir semte taşınabilirsiniz.

 

Tüm adalara düzenli bir şekilde sürekli nakliye hizmeti veren firmamız, kurumsal yapısı ve gerekli tüm niteliklere sahip olması sebebiyle tercih edilen nakliye firmaları arasında yer almaktadır.

 

Oldukça kısa süreler içerisinde yapılan nakliye analizleri sonrası, uzman personelimiz tarafından verilen hizmetlerle sorunsuz nakliyenin tüm unsurları oluşturulmaktadır.

 

Mobilya, elektrik ve teknik düzeyde uzman ekibimiz, demonte edilerek taşınması gereken tüm eşyaları büyük bir özenle ambalajlayarak en küçük bir zarar görmeyecek şekilde nakliyeye hazır hale getirmektedir.

 

Balat Nakliyat tüm nakliye uygulamalarındaolduğu gibi, beyaz eşyalar, elektronik cihazlar, kıymetli madenler ve antika eşyaları özel ambalajlarla korunaklı hale getirmektedir.

 

Büyük bir özenle nakliye araçlarına yüklenen eşyalar, sarsıntılardan etkilenmemek adına sabitlenmekte ve sorunsuz bir şekilde yeni adreslere nakliyat yapılmaktadır.

 

  • Nakliye konusunda uzman personel
  • Modern nakliye araçları
  • Eşyaların cinslerine uygun en kaliteli ambalaj malzemeleri,
  • Profesyonel araç sürücüleri
  • Uygun fiyat
  • Zamanında nakliye
  • Nakliye sonrası hizmetler

 

Firmamız tarafından sağlanan nakliyat hizmetlerinde müşterilerimize sağladığımız ayrıcalıklar arasında yer almaktadır. Kurumsal bir yapıya sahip olan firmamız, yaslarla öngörülen bütün özelliklere sahip bir yapıdadır.

 

Balat Evden Eve Nakliyat Fiyatları

 

Balat Nakliyat firması olarak İstanbul nakliye sektöründe en uygun fiyatlarla hizmet sağlayan firmalar arasında yer almaktayız. Kurumsal bir firma olmanın gereğine uygun olarak sözleşmeli nakliye hizmetleri sunan firmamız, nakliye öncesi belirlediği fiyatlara bağlı kalarak, en küçük bir ekstra ücret talebinde bulunmamaktadır.

 

 Nakliyatta fiyatı belirleyen unsurlardan en önemlisi, kullanılacak yakıt miktarı ve hizmette görev alacak personel sayısıdır.  Bu unsurların dışında asansörlü nakliye talepleri fiyatta farklılık oluşturan unsurlar arasındadır.

 

Taşıma yapılacak mekânların ve yeni adreslerin kat sayısı, taşınacak eşyanın miktarı da fiyat oluşumlarında etkili olan unsurlar arasında bulunmaktadır.

 

 

Nakliye sektöründe deneyimli firmalar, tüm fiyat unsurlarını reel bir şekilde hesaplayarak müşteri onayına sunmaktadır. Küçük fiyat farklılıkları olsa dahi, fiyatlar yaklaşık olarak aynıdır.

 

Fakat herhangi bir tecrübeye sahip olmayan ve yasal olarak nakliye yapma yetkisi bulunmayan kişi veya firmalar, sektörün çok altında fiyatlar vererek tüketicilerin yanılgıya düşmesine sebep olabilmektedir.

 

Herhangi bir şekilde sigorta yapılmadan yapılan eşya taşımacılığında müşteri büyük mağduriyetler yaşamaktadır. Ayrıca hizmet bitiminde talep edilen ekstra para taleplerinde bulunarak güven ilişkisini zedeleyecek olaylara sebebiyet verilebilmektedir.

 

Tüm bu sebeplerin ışığında nakliye talebinde bulunacak müşterilerimizin kurumsal firmalara yönelmesi tavsiye edilmektedir.

 

Kurumsal firmalarla yapacağınız nakliye sözleşmeleri, herhangi bir mağduriyet yaşandığında yasal olarak hak talep etmenize olanak sağlamaktadır. Firmamız tarafından yapılan tüm nakliye hizmetleri bir sözleşmeyle ve sigortalı taşımacılık hükümlerine göre yapılmaktadır.

 

Nakliyatta Kaliteli Hizmet, Kurumsal Firmalarla Elde Edilir

 

Balat Nakliyat olarak kuruluşumuzdan bu güne, kurumsal bir firmaya yakışır hizmetler sunmaktayız. Nakliye sektörünün hizmet standartları her geçen gün daha yukarı çeken firmamız, müşteri memnuiyetini sağlayacak tüm yeniliklere açık bir yapıdadır.

 

Gelişmiş ülkelerdeki nakliye standartlarını temel kabul ederek sürekli gelişim içerisinde olan firmamız, gerek nakliye araçlarının modernize edilmesi, gerekse nakliyede kullanılan malzeme kalitesi konusunda emsalsiz niteliklere sahiptir.

 

Hizmet düsturu olarak, uygun fiyat- kaliteli hizmet anlayışını benimseyen firmamız, müşterilerimizin tavsiyeleriyle sektörün lider firmaları arasında yer almıştır.

 

Büyük bir özenle ve emekle vermiş olduğumuz nakliye hizmetleri, İstanbul’un tüm ilçelerini ve yurdumuzun tüm yörelerinde aynı kalite standartlarındadır. Gerek Balat gerekse diğer adalarımıza yapılacak nakliye işlemlerinizde firmamızdan görüş almak, önemli kazanımlar sağlamanıza olanak sağlayacaktır.

 

Firmamıza 7/24 hizmete açık olan iletişim numaralarımızdan veya internet sitemizden ulaşarak bilgi alabilir, en uygun fiyat ve ödeme kolaylıklarımızdan istifade edebilirsiniz.

 

Balat Nakliyat İletişim Adresimiz.

 

Yük taşımak derdiniz olmasın. Biz yükünüzü taşıyalım ve yerleştirerek, yükünüzü üstünüzden alalım. Sizde İletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

 

Kalite Tesadüf Değildir. Sadece Çalışmanın Karşılığıdır.

 

Hızlı İletişim Adreslerimiz:

İŞ TEL:0(216) 611 70 60

GSM :0(532) 058 97 09

GSM :0(535) 838 92 15

 

Ataşehir Ofis Taşımacılığı yazımız okumak için üstüne tıklayınız.

Linkler