Efe Nakliyat Logo

İstanbul Lüleburgaz Evden Eve Nakliyat

İstanbul Lüleburgaz Evden Eve Nakliyat

İstanbul Lüleburgaz Evden Eve Nakliyat Hizmeti

İstanbul Lüleburgaz Evden Eve Nakliyat pratik ve zahmet çekmeden ev taşımanın hayalini kuruyor olabilirsiniz. Semtiniz de size hemen ulaşacak, taşınmaya dair kusursuz işleyen bir şablon oluşturacak ve bu planını ehil çalışanları ile yerine getirmeyi bilen firma arayabilirsiniz.

 

Evlerin yeni adresine hemen taşınmasının nasıl olması gerektiğini bilen, senelerin getirdiği tecrübesini pusula olma görevi ile taçlandıran şirketimiz, artık İstanbul Lüleburgaz Evden Eve Nakliyat bölgesi içinde modern bir hizmeti vermektedir.

 

Şehir içi ve şehirlerarası nakliyat denildiğinde bundan böyle emin olacağınız bir çalışmanın temeline bizimle erişebilirsiniz. Müşterilerinden gelen beklentileri her yönden yerine getiren işletmemiz, aynı zamanda gerekli olan zaman diliminde sizlere yardımcı olabilmenin değerlerini de korumaktadır.

 

Evlerin taşınmasında ön planda tuttuğumuz bazı maddeler bulunmaktadır. Bizim için önemli başlık taşınacak eşyanın miktarı, değeri ve yoğunluğudur. İstanbul Lüleburgaz Evden Eve Nakliyat siz müşterilerimize ancak bunun keşfini yaptıktan sonra ne kadar süreceği bilgisini aktarıyoruz.

 

İstanbul Lüleburgaz  Nakliyat

 

Dolayısı ile ilk adımımız taşınacak evinize gelip ekspertiz çalışmalarını yapmaktır. Bunları uzman bir kadro tarafından yapacağımızı bilmelisiniz. İkinci aşama ise yeni adresinizin tam olarak nerede olduğudur. İstanbul Lüleburgaz’da olabileceği gibi ülkenin dört bir köşesine de taşınabilirsiniz.

 

Burada temel kıstas iki nokta arasında ki kilometre mesafesidir. Size teklif edeceğimiz ücreti etkileyen diğer bir madde olmaktadır. Kamyonet, kamyon yada tır gibi eşya ve yük çapınızda ödeyeceğiniz ücreti etkileyen diğer nedenlerdir.

 

Ancak bütün bunlara rağmen İstanbul Lüleburgaz evden eve nakliyat hizmetlerinde 12 ay boyunca çok hesaplı ücretler teklif ettiğimizi görebilirsiniz.

 

 

 

İstanbul Lüleburgaz Nakliye Aşamaları

 

  1. Ekip taşınacak olan yerde eşyaları ve büyüklüğünü görmelidir. Burada edinilen notlara müşteri eşliğinde fiyat politikasını belirlerken ihtiyaç duyulacaktır.
  2. Gerekli ekipler ve araç filosu belirlenir. Bunun yanı sıra bina, apartman ve cadde incelemesi de yapılmaktadır. Nedeni ise asansörlü araçların kullanılması durumunun değerlendirilmesi ve uygunluğunun ölçülmesidir.
  3. Yeni taşınılacak olan yer ziyaret edilir. Bunun nedeni de aynıdır çünkü aynı kurulum mu gerekli yoksa farklı yöntemler mi geliştirilmeli sorusunu yanıtlamak gerekmektedir.
  4. Eşyaların ve yeni yer eski yer ziyaretlerinin ardından taşınılacak gün ve saat belirlenerek takvim oluşturularak anlaşma sağlanmaktadır.
  5. Belirlenen gün ve saat geldiğinde yetkililer ve uzman ekip yeni taşınılacak olan yere giderek temel hazırlıklara başlamaktadır.
  6. Eşyalar uygun ambalaj çeşidine göre paketlenip ambalajlanmaktadır. De-monte ya da montaj gerektiren durumlar sağlanmaktadır.
  7. Eşyaların paketlenmesinin ardından gereken özen ve dikkat ile asansörlü araçlara aktarılmaktadır. Bu asansörlü araçlar sayesinde hem eşyaların yıpranmaması hem de zamandan tasarruf etmek amaçlanmaktadır. Aynı zamandan çevreye karşı oluşacak zararlar da önlenmektedir.
  8. Tüm eşyaların araca yüklenmesinin ardından araç yeni yere ulaşmak üzere yola çıkmaktadır. Yeni yere gelindiğinde tekrar asansörlü aracın kurulumu sağlanmaktadır.  Kurulumun sağlanmasının ardından ekibin bir kısmı eşyaları araçtan yönlendirirken diğer kısmı da evde gerekli alanlara indirmektedir.
  9. Gerekli de-monte ya da montaj işlemleri sağlanmaktadır. Montaj işleminin ardından görev tamamlanmaktadır. Değerli müşterilerinin üzerine iyi dileklerinin iletilmesinin ardından uzman ekip ilgili alandan ayrılmaktadır

 

İSTANBUL LÜLEBURGAZ OFİS TAŞIMACILIĞI

 

Bizim için önemli olan husus İstanbul Lüleburgaz Evden Eve Nakliyat firmamızın müşterilerimizden kazanmış olduğu maddi gelir değil, öncelikle müşterilerimizin memnuniyeti olmaktadır. Huzurlu, güvenli ve sorunsuz bir ambar taşıma hizmeti için sizi de firmamıza bekliyoruz.

 

Farklı firmalardan ambar taşıma hizmeti alan ve sonrasında İstanbul Lüleburgaz Evden Eve Nakliyat firmamızdan ambar taşıma hizmeti talep eden müşterilerimizin rahatsızlık duyduğu en önemli konulardan birisi zamansız ve geciken teslimatlar olmaktadır.

 

Ancak İstanbul Lüleburgaz Evden Eve Nakliyat firmamız müşteriler asla ve asla böyle bir sorun ile karşılaşmamaktadır. Çünkü firmamızın öncelik verdiği temel prensiplerden bir tanesi de zamanında teslimat ve ulaşım olmaktadır.

 

İstanbul Lüleburgaz Nakliye Çalışma Proğramı

 

Müşteri olarak kendinizi ne kadar güvende hissedeceğinizi de merak ediyor olabilirsiniz. Söylemek isteriz ki, biz sigortalı taşımacılığın vazgeçilmez adresiyiz. Sizinle nakliyat çözümüne dair imzaladığımız sözleşme de iş bitimine kadar %100 sigorta kapsamı altında olduğunuzu görebilirsiniz.

 

Peki, sizi ihya edecek avantajımız sadece bu kadar mı? Tabiî ki hayır. Bir diğer memnun kalacağınız faktör taşınmanın asansörlü olanını da bizimle bulacak olmanızdır. İstanbul Lüleburgaz’da çok yüksek katlı bir bina da oturuyor olabilirsiniz. Yeni taşınacağınız yer de böyle bir adres olabilir.

 

Böyle bir ihtimal olduğunda taşınmanın daha da pratik olması bizim elimizdedir. Çünkü biz, 25 kata kadar ulaşabilen korunaklı yeni asansör makinelerimiz ile ihtiyaçlarınıza yanıt verebilir konumdayız. Bu hizmetlerimizi yakından incelemek adına sitemize giriş yaparak hem görsellere hem de videolara da bakabilirsiniz.

 

İstanbul Lüleburgaz Evden Eve Nakliyat İletişim Adresimiz.

 

Yük taşımak derdiniz olmasın. Biz yükünüzü taşıyalım ve yerleştirerek, yükünüzü üstünüzden alalım. Sizde İletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

 

Kalite Tesadüf Değildir. Sadece Çalışmanın Karşılığıdır.

 

İŞ TEL:0(216) 611 70 60

 

GSM :0(532) 058 97 09

 

GSM :0(535) 838 92 15

Linkler