Efe Nakliyat Logo

Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat

Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat

Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat Firmaları

 

Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat 1999 yılında Bahçeşehir Esenkent’te kurulmuş olan Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat Bahçeşehir bölgesinde ki ilk nakliye firma olma özelliğini taşımaktadır. 10 aracı, 30 deneyimli ve tecrübeli ekibiyle ve 2 şubesiyle birlikte Avrupa ve Anadolu yakasında hizmet sunmaktadır.

 

 

 

 

Çelik kasa, açık kasa ve kapalı kasa araçlara sahiptir. Müşterilerinin güvenini kazanan firma problemsiz taşıma hizmeti sunmanın yanı sıra kusursuz çözümleri ile ilgi odağı olmayı başarmıştır.

 

 

 

 

Bahçeşehir Nakliyat En Çok Nakliye Sektöründe Hangi Dalda Hizmet Veriyor?

 
 

 

 

Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat firma sektöründe ve konumunda yeniliklerin öncüsü durumundadır. Taşınma sırasında oluşabilecek en ufak zararda dahi firma taşınma sırasında imzalanan sözleşmede de yer aldığı üzere müşteriye hiçbir şeklide maddi zarar yansıtmaksızın sigorta acentesi ile zarar karşılamaktadır.

 

 

 

 

Bahçeşehir Evden Eve Nakliye firması değerli müşterilerine yüksek kalite standardıyla kolay, hızlı ve güvenilir hizmet vermek için her geçen gün kendini yenilemektedir.

 

 

 

 

Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat birçok firma, kurum ve kuruluş ile birlikte çalışan Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat buradaki müşteri memnuniyetleri ile önemli referanslar oluşturmuştur.

 

 

 

 

Paketleme sırasında küçük eşyalar için ekonomik paketleme sağlanmaktadır. Taşınma işlemleri sırasında yetkili müşteri iş birliği çerçevesinde beklentiler karşılanarak eksiksiz ve kusursuz hizmet sunulmaktadır.

 

 

 

 

Bahçeşehir Şehir İçi Nakliyat taşınma sürecinin başından sonuna kadar yine de olası kayıp, zarar ve aksilikler için sigorta yaptırdığımızı da söylemeliyiz. % 100 müşteri memnuniyeti adına eksiksiz bir çalışma ilkesinin vazgeçilmez değerlerimiz olduğunu da hatırlatmak isteriz.

 

 

 

Hızlı Değişen Teknolojiye Hızlı Uyum Sağlayan Personel Ekibe Sahibiz

 

 

 

Bahçeşehir Şehir İçi Nakliyat hızlı konutlaşma ve kentleşmeden dolayı taşınmayı maddi çıkara çevirmeyen ve aynı zamanda müşteriyi de düşünerek fiyat politikasını oluşturan firma bu anlayış ile ailenizden biri olma durumuna gelerek gün geçtikçe daha fazla tercih edilmektedir.

 

 

 

 

Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat Türkiye genelinde umduğunuz detayları keşfedeceğiniz bir durak bulunduğunu göz ardı etmemelisiniz. İşinde hassasiyet ile hareket eden ve sürekli kendini yenileyen şirketimiz, her daim rakiplerinin önünde yer almayı da başarmaktadır.

 

 

 

 

  1. Ekip taşınacak olan yerde eşyaları ve büyüklüğünü görmelidir. Burada edinilen notlara müşteri eşliğinde fiyat politikasını belirlerken ihtiyaç duyulacaktır.
  2. Gerekli ekipler ve araç filosu belirlenir. Bunun yanı sıra bina, apartman ve cadde incelemesi de yapılmaktadır. Nedeni ise asansörlü araçların kullanılması durumunun değerlendirilmesi ve uygunluğunun ölçülmesidir.
  3. Yeni taşınılacak olan yer ziyaret edilir. Bunun nedeni de aynıdır çünkü aynı kurulum mu gerekli yoksa farklı yöntemler mi geliştirilmeli sorusunu yanıtlamak gerekmektedir.
  4. Eşyaların ve yeni yer eski yer ziyaretlerinin ardından taşınılacak gün ve saat belirlenerek takvim oluşturularak anlaşma sağlanmaktadır.
  5. Belirlenen gün ve saat geldiğinde yetkililer ve uzman ekip yeni taşınılacak olan yere giderek temel hazırlıklara başlamaktadır.
  6. Eşyalar uygun ambalaj çeşidine göre paketlenip ambalajlanmaktadır. De-monte ya da montaj gerektiren durumlar sağlanmaktadır.
  7. Eşyaların paketlenmesinin ardından gereken özen ve dikkat ile asansörlü araçlara aktarılmaktadır. Bu asansörlü araçlar sayesinde hem eşyaların yıpranmaması hem de zamandan tasarruf etmek amaçlanmaktadır. Aynı zamandan çevreye karşı oluşacak zararlar da önlenmektedir.
  8. Tüm eşyaların araca yüklenmesinin ardından araç yeni yere ulaşmak üzere yola çıkmaktadır. Yeni yere gelindiğinde tekrar asansörlü aracın kurulumu sağlanmaktadır.  Kurulumun sağlanmasının ardından ekibin bir kısmı eşyaları araçtan yönlendirirken diğer kısmı da evde gerekli alanlara indirmektedir.
  9. Gerekli de-monte ya da montaj işlemleri sağlanmaktadır. Montaj işleminin ardından görev tamamlanmaktadır. Değerli müşterilerinin üzerine iyi dileklerinin iletilmesinin ardından uzman ekip ilgili alandan ayrılmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

Neden Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat?

 

 

 

Bahçeşehir Nakliye firmasını seçmek için birçok neden bulunmaktadır.  Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat bu nedenlerden birkaçı; hızlı, kolay, güvenilir, garantili, güler yüzlü, müşterinin de ekonomisini düşünen, kişiye özel nakliye hizmeti sunmaktayız.

 

 

 

Müşteri potansiyeli fazla olan, işin ciddiyetinin farkında olan, eşyaları sigortalı taşıyan, en ufak zararda dahi müşteriye yansıtmayan, açık kasa, kapalı kasa ve çelik kasa alternatifleri olan, konumunda.

 

 

 

Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat firması olan, yıllara dayanan bilgi birikimine sahip tecrübeli, deneyimli ve eğitimli personelleri barındıran, kaliteyi modern şekilde sunan ve son teknolojiyi kullanan bir firma olduğu için tercih Bahçeşehir Evden Eve Nakliye.

 

 

 

Bahçeşehir Şehir İçi Nakliyat kendinizi özel hissetmeniz adına tüm eşyalarınızı ayrı ayrı eşya şekline ve türüne göre ambalaj türü seçilerek paketlenmekte ve ambalajlanmaktadır.

 

 

 

Nakliye firmaları arasında önemli bir yer edinmiş olan firma sektöründe öncü konumdadır. Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat taşınma işlerinizi profesyonelce gerçekleştirmektedir. Ülke genelinde ihtiyaç duyulan her an hizmet sunmaktadır.

 

 

 

Müşterilerden gelecek taleplere bağlı olarak sigortalı eşya taşımacılığı hizmetleri sunulmaktadır. 7/24 müşteri hizmetlerine açık olan firmamızı arayarak nakliye konusunda tüm bilgileri alabilirsiniz.

 

 

 

Evden Eve Nakliyatta Müşteri Beklentileri?

 

 

 

Bahçeşehir Nakliye firmaya iletişim bilgilerinden ulaşıldığı andan itibaren taşınmayı kabus olmaktan çıkararak büyük oranda kolaylık sağlamaktadır. Ayrıca taşınma sırasında marangoz ihtiyacınız olduğu an marangoz imkanı da tanınmaktadır.

 

 

 

Firma bünyesinde yer alan ustalar ve uzman ekip sayesinde eşyalarınız alındığı şekilde hiçbir zarara uğramadan eski hali şeklinde teslim edilmektedir. Kaliteli, güvenilir ve ekonomik taşınma arayışındaysanız eğer adres Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat.

 

 

 

Bahçeşehir Şehir İçi Kamyonet kaliteden ödün vermediğimiz için siz değerli müşterilerimizin taşımacılık konusunda yüzünü güldürmeyi garanti ediyoruz.

 

 

 

Yapmış olduğumuz taşımacılık işlerinde diğer firmalara oranla daha fazla hizmet sunduğumuz için firmamızın tercih edilme oranı her geçen gün artmaktadır.

 

 

 

Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat zirvedeki yerimizi her zaman önde olmayı başarmışızdır. İşimizi titizlikle yaptığımız için sizlere profesyonel nakliyat hizmeti sunmaktayız.

 

 

 

Ayrıca sunmuş olduğumuz iletişim numarası ile kolay bir şekilde bizimle iletişime geçebilir ve her türlü taşımacılık sorunlarınızı bildirebilirsiniz.

 

 

 

Evden Eve Nakliyatın Püf Noktaları

 

 

 

Bahçeşehir Şehir İçi Kamyonet yüksek binalardan yapılan eşya boşaltma işlemleri için binanın dışına kurulan, platformlu merdiven kullanılarak kısa sürelerde boşaltma işlemleri gerçekleştirilir. Diğer adıyla dış cephe asansörüdür.

 

 

 

Bu hizmetimizle hem müşterimizin hem de Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat olarak işlerimizi kolaylaştırarak daha hızlı ve kaliteli hizmet sunuyoruz. Eşyalarınız firmamızın prensipleri doğrultusunda ‘’emanet ‘’ bilinci içinde korunmaktadır.

 

 

 

Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat İletişim Adresimiz.

 

 

 

Yük taşımak derdiniz olmasın. Biz yükünüzü taşıyalım ve yerleştirerek, yükünüzü üstünüzden alalım. Sizde İletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Kalite Tesadüf Değildir. Sadece Çalışmanın Karşılığıdır.

 

 

 

Hızlı İletişim Adreslerimiz:

 

 

İŞ TEL:0(216) 611 70 60

 

 

GSM :0(532) 058 97 09

 

 

GSM :0(535) 838 92 15

Linkler