Efe Nakliyat Logo

İstanbul Didim Nakliyat

İstanbul Didim Nakliyat

İstanbul Didim Nakliyat Firmaları

 

İnsanların istek ve ihtiyaçlarının bir sınırının olmaması ve her geçen gün daha da artış göstermesi ile birlikte insanlara hizmet vermek için oluşturulan İstanbul Didim Nakliyat hizmet sektörü de genişlemeye hız kesmeden devam etmektedir.

 

 

 

Bu hizmet sektörlerinden birisi de taşımacılık hizmeti yani evden eve nakliye hizmetleri olmaktadır. Firmamız, İstanbul Didim Nakliyat firması olarak sizlere nakliye ve taşımacılık hizmetini kendinden ve hizmetinden emin bir şekilde sunmaktadır.

 

 

 

2004 yılında İstanbul Ümraniye’de kurulmuş olan İstanbul Didim Nakliyat İstanbul Didim bölgesinde ki ilk nakliye firma olma özelliğini taşımaktadır. 10 aracı, 30 deneyimli ve tecrübeli ekibiyle ve 2 şubesiyle birlikte Avrupa ve Anadolu yakasında hizmet sunmaktadır.

 

 

 

Çelik kasa, açık kasa ve kapalı kasa araçlara sahiptir. İstanbul Didim Nakliyat eşyaların muhafaza edilmesi tamamen bizim sorumluluğumuzdadır. Korunması, kaybolmaması, maddi bir zarara uğramaması sağladığımız koşullar ile elde edilmektedir.

 

 

 

İstanbul Didim Nakliyat Tüm Ürünlerinize Sigorta Garantisi Veriyoruz?

 

 

 

Her şey içinde bir paketleme yaptığımızı da ifade ediyoruz. Eşya ya da ürünlerin değerini ayırt etmeksizin ambalajlama gerçekleştirdiğimizi söylemeliyiz.

 

 

 

İstanbul Didim Nakliyat ambalajlama için iki farklı yöntem kullanılıyoruz. Bunlardan birisi balonlu naylon ile paketleme olmaktadır. Pat pat diye de bilinen bu ürün maksimum koruma sağlama özelliğine sahiptir.

 

 

 

Aynı zamanda karton metodumuz da eşyanın içeriğine göre diğer tercih edilen seçenektir. Ekibimiz, kendi yükleriymiş gibi dikkatli bir biçimde kamyona taşıma işlemini gerçekleştirmektedir.

 

 

 

Türkiye’nin her yerine böylesine seçkin bir hizmet sunarken, kişiye özel olarak yapmayı taahhüt ettiğimiz sigortayı da yerine getiriyoruz. Bu yönümüz, endişe ettiğimiz tüm kavramları tamamen yok etmektedir.

 

 

 

Artık bir noktadan diğer adrese, %100 güven duyacağınız taşınmanın keyfini sürebilirsiniz. Toplu bir ev taşımanın ötesinde, parça eşya taşınması gerektiğinde de İstanbul Didim Nakliyat için derhal bizi aramanız yeterli olacaktır.

 

 

 

İstanbul Didim Nakliye Ufak Büyük Çaplı Tüm Ürünlerinizi Adres’ten Alıyoruz Adrese Teslim Ediyoruz

 

 

 

Ulaştırma bakanlığı tarafından aldığımız yetki belgemizin, ne kadar profesyonel bir bakış açısı ile size yardımcı olduğumuzu gösteren yeterlilik olduğundan da söz etmek isteriz.

 

 

 

Ayrıca bu taşıma yönteminin yanı sıra uzman ekiplerimiz eşyalarınızın araç içi güvenliğinden şüphe ettikleri takdirde halat ve benzeri unsurlar ile eşyalarınızın daha sağlam bir şekilde taşınmasını sağlamaktadırlar.

 

 

 

Her şeyi sizin için düşündüğümüz taşınma dönemi için sizler bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eşyaların büyüklüğüne, küçüklüğüne ve çeşidine göre ambalajlama sağlayan firma bu yöntemler sayesinde eşyaların kırılma ya da çizilme gibi sorunlar ile karşı karşıya kalınmasını engellemektedir.

 

 

 

İstanbul Didim Evden Eve Nakliye firması, bünyesinde barındırdığı profesyonel ve güler yüzlü ekibiyle sektöründe ki son teknolojiyi kullanmaktadır. Eşyaların gerekli incelemesinin sağlanmasının ardından uygun araç filosu seçilmektedir.

 

 

 

İstanbul Didim Evde Eve Nakliyat Parça Eşya Taşımacılığı

 

 

 

Bu araç sayesinde de eşyalarda sıkışma gibi bir durum söz konusu değildir. Bu araçlar teknolojik gereçler ile donatılmaktadır.

 

 

 

Taşınma konusunda ki krizi kullandığı malzemeler, ürünler ve teknoloji ile ortadan kaldıran firma sektöründe ve konumunda tercih edilen firmalar listesinde ilk sırada yer almaktadır.

 

 

 

Evden eve bir nakliye firması seçerken bazı durumlara dikkat etmekte fayda var. Tecrübelerimiz bu özelliklere dikkat etmenizi önermektedir.

 

 

 

  1. Nakliye firmalarının internet sitelerini kesinlikle kontrol ediniz. Referans sayfasına inceleyiniz.
  2. Firmanın iletişim bilgilerinden haberdar olunuz. Herhangi bir sorunuz olduğunda doğrudan ulaşabileceğiniz bir birileri olmalı. Cep telefonu, sabit telefon, faks, firma yetkilisi gibi bilgilerin olmasına özellikle dikkat ediniz.
  3. Firmanın ulaşım ağını kontrol etmeyi unutmayınız.
  4. Firmalardan yetki belgelerini muhakkak isteyiniz.
  5. Evden eve nakliyat firması taşıma sözleşmesi imzalayıp imzalamayı unutmayınız. Eğer istemediğiniz maddeler varsa çıkarılmasını talep etmeye çekinmeyiniz.

 

 

 

İstanbul Didim Evden Eve Nakliye firması İstanbul Didim’in tüm mahalle ve sokaklarında hizmet vermenin yanı sıra İstanbul’un tüm ilçelerine, semtlerine de hizmet sunmaktadır.

 

 

 

Ayrıca ihtiyaç anında sadece İstanbul ile kalmayıp şehirlerarası da hizmet vermektedir. Ülke genelinde hizmet sunmaktadır.

 

 

 

İstanbul Didim Nakliyat Şehirler Arası Parça, Ambar Taşımacılığı

 

 

İstanbul Didim Nakliyat

İstanbul Didim Nakliyat Hizmeti

 

İstanbul Didim Nakliyat firmaya iletişim bilgilerinden ulaşıldığı andan itibaren taşınmayı kabus olmaktan çıkararak büyük oranda kolaylık sağlamaktadır. Ayrıca taşınma sırasında marangoz ihtiyacınız olduğu an marangoz imkanı da tanınmaktadır.

 

 

 

İstanbul Didim Nakliyat firmamız bünyesinde yer alan ustalar ve uzman ekip sayesinde eşyalarınız alındığı şekilde hiçbir zarara uğramaksızın eski hali şeklinde değerli müşterilerine teslim edilmektedir.

 

 

 

Kaliteli, güvenilir, hızlı, insan ve çevre sağlığını düşünen ve ekonomik taşınma hizmeti arayışındaysanız eğer adres İstanbul Didim Evden Eve Nakliye.

 

 

 

İstanbul Didim Nakliyat işi sizler için sıkıntılı ve zor bir süreç olarak gözükebilir. Ancak sizden ricamız bu işi layıkıyla yapan emin ellere teslim ettiğiniz takdirde bu sıkıntının çok gereksiz olduğunu göreceksiniz.

 

 

 

Nakliye edilecek tüm eşyalara tek tek gözden geçirilecek en ekonomik ve ergonomik içinde nasıl nakliye işi yapılır ölçüp biçilip işe başlanacaktır. Nakliyat işinin bir duygusal yanı da vardır unuttuğunuz ya da kaybettiğiniz ancak bir anısı olan eşyalarınız bir anda ortaya çıkıverir.

 

 

 

Firmamız Müşterisine Fiyat Seçenekleri Sunan ve Kaliteli Taşımacılık Hizmeti Vermekteyiz

 

 

 

Sizlerin bu duygusal anınıza şahit olmak da bizi ayrıca motive ve mutlu eder. Seneler öncesine ait herhangi bir eşya sizleri alır seneler öncesine götürüverir. Sizlerin bu duygusal anınıza tanık olmak da bizleri ayrı bir şekilde mutlu eder.

 

 

 

Nakliye işinin görünmeyen ama her zaman şahit olduğumuz olayların da başında gelir bir durum. Oda bazlı olarak bir lokal çalışma da yapıyoruz. Yani yeni adresinizde hangi kolinin nereye konacağını tespit ediyor, yazıyor ve öyle taşıyoruz.

 

 

 

Bu sayede ne, nerede gibi zaman kaybettiren bir uğraş içinde olmuyorsunuz. İstanbul Didim Evden Eve Nakliyat firmamızın nakliye araçlarının her birinin günlük temizliğinin yanı sıra düzenli bakımları yapılmaktadır.

 

 

 

Depolama hizmeti almak isteyen müşteriler için de İstanbul Didim Evden Eve Nakliye depolarını aylık kira bedeli şeklinde müşterilerine tahsis etmektedir. Eşyalarınız firmaya ait depolarda arzu ettiğiniz süre zarfınca güven içerisinde kalmaktadır.

 

 

 

Şunu da eklemek gerekir ki eşyalarınızın herhangi bir zarar görmesi durumunda zarar müşteriye yansıtılmadan İstanbul Didim Nakliyat firma tarafından karşılanmaktayken aynı zamanda firma aile şirketi olarak her zaman yanınızdadır.

 

 

 

İstanbul Didim Nakliyat İletişim Adresimiz.

 

 

 

Yük taşımak derdiniz olmasın. Biz yükünüzü taşıyalım ve yerleştirerek, yükünüzü üstünüzden alalım. Sizde İletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Kalite Tesadüf Değildir. Sadece Çalışmanın Karşılığıdır.

 

 

 

İŞ TEL:0(216) 611 70 60

 

 

GSM :0(532) 058 97 09

 

 

GSM :0(535) 838 92 15

Linkler