Efe Nakliyat Logo

İstanbul Fethiye Nakliyat

İstanbul Fethiye Nakliyat

İstanbul Fethiye Nakliyat Firmaları

 

İstanbul Fethiye Nakliyat evden eve ya da ofisten ofisten ofise nakliye işlerini yapan yılların verdiği tecrübe ile adından sıkça söz ettiren bir nakliye firmasıdır. Nakliye firmaları evden eve, ofisten ofise taşımacılık işlerini yapan bu işleri en hızlı ve zararsız bir şekilde tamamlanmasını sağlarlar.

 

 

 

Eşya taşınma süreci; taşınacak eşyaların değerine göre, bir kaza ile kırılması veya zarar görmesi durumuna göre önem derecesi oluşturur. Ofis taşımacılığında arşiv ve dosyaların önemine son derece dikkat edilir ve özenle taşınır.

 

 

 

Ayrıca taşınacak eşyaların sizin için ne kadar değerli olduğunu bildiğimiz için evden eve nakliye firması olarak eşyalarınızın maddi değerini karşılamak adına taşınırken oluşabilecek kazalar için sigorta yaparak titizlikle eşyalarınızı taşımaktadır.

 

 

 

İstanbul Fethiye Nakliyat Firması Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

 

 

 

Taşıma işlemlerievden eve, ofisten ofise birçok firma ile yapılabilir. Fakat İstanbul Fethiye Nakliyat olarak size taşınacak eşyalar taşıma sırasında asansör kullanılarak veya direk el ile taşıma hizmetleri sunar.

 

 

 

Ayrıca İstanbul Fethiye Nakliyat firmamız taşınma öncesinde evinize ya da ofisinize gelerek keşif yapar ve nasıl taşınacağını belirler. Bir yerden bir yere taşınmak hem stresli hem de zahmetli bir iş. Eşyaların toplanıp paketlenmesi ve zarar görmeden istenilen yere taşınması ise sizleri ayrı bir telaşa sürüklemektedir.

 

 

 

Bu tür sıkıntılarınızı iyi bilen firmamız profesyonel ekibimiz ile nakliye işlerinizi yapmaya her zaman hazırız. Yüzde yüz müşteri memnuniyetini hedef edinen İstanbul Fethiye Nakliyat olarak zahmetsiz, stressiz ve sigortalı nakliye ile sizlerin hizmetinizdeyiz.

 

 

 

Şehir içi ve şehirler arası Ev, ofis, büro gibi taşımacılık hizmetleri sunan İstanbul Fethiye Nakliyat firmamız  müşteri ile olan ilişkilerinde şeffaflığı esas almış, tüm müşteri memnuniyetsizliklerinin çözülmesini ana ilke olarak kabul etmiş, müşteri odaklı bir yaklaşımı takip etmektedir.

 

 

 

Böylelikle; sizlerin öneri ve şikayetlerinizle sürekli iyileştirme içinde olan bir kurum  olduğumuzu belirterek, bu doğrultuda  personelimizin eğitimini sürekli hale getirilmiştir.

 

 

 

Müşterilerimizle sürekli işbirliği içinde olarak; şikâyetinizin giderilmesi için işbirliği halinde olup, gerekli yazılım, donanım, yasal güvence ve altyapı sağlanmaktadır.

 

 

 

İstanbul Fethiye Nakliyat ile iletişime geçildiği andan itibaren;

 

 

 

 • Ücretsiz olan Ekspertiz gönderimi sağlanmaktadır.
 • Eksperler tarafından gerekli inceleme gerçekleştirilmektedir.
 • Müşteri eşliğinde fiyat belirlenir. Anlaşma sağlandığı takdirde Sigortalı taşıma anlaşması imzalanır.
 • Uzman ekibe gerekli bilgilendirme sağlanır.
 • Taşıma sırasında kullanılacak olan araç ve ambalajlar belirlenir.
 • Aracın temizliği sağlanır.
 • Gerek görüldüğü takdirde ekip eve bir gün önce giderek büyük eşyaların paketlenmesini gerçekleştirir.
 • Taşınma gününden önce ekip yerin ve caddenin incelemesini gerçekleştirir. Bunun nedeni ise asansörlü araç kullanımı sırasında çevreye karşı oluşabilecek rahatsızlığın önüne geçmektir.
 • Belirlenir takvim geldiğinde uzman ekip yola çıkar.
 • Eşyalar uygu ambalajlar ile paketlenir. De-monte ya da montaj gerektiren durumlar sağlanır.
 • Asansörlü araçlara aktarımı sağlanır.
 • Eski yer eşyaların bitmesinin ardından yeni yere ulaşmak üzere araç ve ekip yola çıkar.

 

 

Yeni yere de aynı işlem uygulanarak eşyalar boşaltılır. De- monte ya da montaj gerektiren durumlar sağlanır ve yeni bir dost kazanarak firma evinizden ayrılır.

 

 

 

İstanbul Fethiye Nakliyat Evden Eve, Parça Eşya Taşımacılığı

 

 

İstanbul Fethiye Nakliyat

İstanbul Fethiye Nakliyat Firmaları

 

Müşterilerimizin bize güvenerek teslim ettiği eşyaları yine müşterilerimizin güvenini asla zedelemeden ve eşyaların hasarsız bir şekilde ulaşmasını sağlayarak firma olarak müşterilerimize kalite garantisi vermekteyiz.

 

 

 

İstanbul Fethiye Nakliyat bir taşımacılık firmasında olması gereken tüm belge ve sertifikalara sahip olan firmamız, aynı zamanda işinde profesyonel olan uzman ekibi ile sizlere ambar taşıma hizmeti vererek parça eşyalarınızı güvenli bir şekilde bir noktadan başka bir noktaya ulaşımını sağlamaktadır.

 

 

 

İstanbul Fethiye Nakliyat işletmemizin siz müşterilerimizin elini dahi sürmeden anahtar teslim taşınmasına yönelik bütün detayları düşündüğü garantisini verebiliriz. Eşya ve yük taşımacılığı son derece özen gösterilmesi ve uzmanlık gereken bir hizmet kolu olmaktadır.

 

 

 

Montajlı mobilyalarınız, marangoz eşliğinde sökülerek yeniden adresleriniz de kurulmaktadır. Oda bazlı ambalaj tekniğimiz ile hangi ürün nerenin kaygısından da uzak tutmayı bilmekteyiz. Eşyalarınıza hasar vermemek ve maddi zarara uğratmamak adına gereken her ne ise yapıyoruz.

 

 

 

İstanbul Fethiye Nakliyat İletişim Adresimiz.

 

 

 

Yük taşımak derdiniz olmasın. Biz yükünüzü taşıyalım ve yerleştirerek, yükünüzü üstünüzden alalım. Sizde İletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Kalite Tesadüf Değildir. Sadece Çalışmanın Karşılığıdır.

 

 

 

İŞ TEL:0(216) 611 70 60

 

 

GSM :0(532) 058 97 09

 

 

GSM :0(535) 838 92 15

Linkler