Efe Nakliyat Logo

Ataköy Evden Eve Nakliyat

Ataköy Evden Eve Nakliyat

Ataköy Evden Eve Nakliyat Firmaları

 

Ataköy Evden Eve Nakliyat insanların istek ve ihtiyaçlarının bir sınırının olmaması ve her geçen gün daha da artış göstermesi ile birlikte insanlara hizmet vermek için oluşturulan hizmet sektörü de genişlemeye hız kesmeden devam etmektedir.

 

 

 

Bu hizmet sektörlerinden birisi de taşımacılık hizmeti yani evden eve nakliye hizmetleri olmaktadır. Firmamız, Ataköy Evden Eve Nakliyat firması olarak sizlere nakliye ve taşımacılık hizmetini kendinden ve hizmetinden emin bir şekilde sunmaktadır.

 

 

 

Ataköy Evden Eve Nakliyat sektörde birçok nakliye firması olsa da firmamız diğer nakliye firmalarından kat be kat önde olan kurumsal bir firma özelliği taşımaktadır.

 

 

 

Gerek hizmet kapsamımız gerek uzman personel kadromuz gerekse hizmetlerimiz sonrasında aldığımız müşteri memnuniyetleri gereği yıllardır emin adımlar ile firmamızı ve hizmetlerimizi geliştirerek size her geçen gün en iyi nakliye hizmetini verebilmek için sektörde ilk sırada yerimizi almaktayız.

 

 

 

Ataköy Nakliyat’la Rahat Bir Taşınma İçin Bizi Aramanız Yeterli?

 

 

 

Ataköy Nakliyat firmamızdan hizmet talep eden birçok müşterimiz ilk etapta bir endişe içerisinde olmaktadır. Ancak hiçbir müşterimiz bizden hizmet aldıktan sonra memnuniyetsiz bir şekilde ayrılmamaktadır.

 

 

 

Çünkü gerek nakliye kadromuz gerekse Ataköy Evden Eve Nakliyat firmamız, müşterilerini ve memnuniyetlerini ön planda tutan, bu doğrultuda en iyi hizmeti en iyi şekilde veren sağlam temelli bir nakliye firması olmaktadır.

 

 

 

Bizim için firmamızın maddi geliri ve kazancından önce müşterilerimizin aldıkları hizmetten memnun kalması önem taşımaktadır.

 

 

 

Ataköy Ofis Taşımacılığı 

 

 

 

Dolayısıyla da bizler hizmet kapsamımızda ilk öncelikli sırayı müşterilerimize vermekteyiz ve hizmetlerimizi de onların bizlerden beklentileri doğrultusunda düzenlemekteyiz.

 

 

 

Oldukça yorucu ve zor bir dönem olan taşınma döneminde tercih edeceğiniz iyi bir nakliye firması, sizin üzerinizdeki tüm taşınma yükünüzü alarak size rahat ve huzurlu bir taşınma imkanı sunacaktır.

 

 

 

Ataköy Evden Eve Nakliyat bu imkan ve şartların her birini en üst düzeyde siz değerli müşterilerimize sağlayan Ataköy Şehir İçi Nakliyat firmamız, bu süreçte tüm beklenti ve isteklerinizi tam destek vererek sizlere en iyi kalitede sunmaktayız.

 

 

 

Eski adresinizden yeni adresinize geçiş döneminizde kafanız rahat ve zinde olarak geçmeniz için farklı hizmet olanaklarımız ile taşımacılık hizmetimizi donatmaktayız.

 

 

 

Size daha iyi ve memnuniyet dolusu hizmet verebilmek için sunmuş olduğumuz imkanlar arasında müşterilerimiz için son derece büyük öne arz eden paketleme ve eşya sigortalama hizmetimiz gelmektedir.

 

 

 

Ataköy Nakliyat’tan Hızlı ve Kolay Taşımacılık?

 

 

 

Ataköy Evden Eve Nakliyat firmamızdan taşımacılık hizmeti talep ettiğiniz takdirde dilerseniz küçük ya da büyük fark etmeksizin tüm eşyalarınızı özel malzemeler ve kutular ile uzman personellerimiz paketlemektedir.

 

 

 

Ayrıca eşyalarınızın güvenli ve sağlam bir şekilde yeni adresinize ulaştırılması adına tüm eşyalarınızı paketleme sırasında kontrol ederek sigorta kapsamına almaktayız. Bu sayede Ataköy Evden Eve Nakliyat firmamızdan hizmet aldığınız süre içerisinde tüm eşyalarınız içiniz rahat bir şekilde taşınmaktadır.

 

 

 

Ataköy Evden Eve Nakliyat sigorta kapsamında olan eşyalarınız yeni adreste tek tek açılarak personellerimiz tarafından kontrol edilerek sizlere teslim edilmektedir.

 

 

 

Olası bir hasar ya da zedelenme gibi bir durum olur ise Ataköy Evden Eve Nakliyat firmamız, eşyalarınıza yapmış olduğu sigorta ile eşyalarınızın zararını ödeyeceğini taahhüt etmektedir.

 

 

 

Ataköy Evden Eve Nakliye firmamızın birçok hizmet kapsamı olduğu gibi aynı zamanda farklı özelliklerde ve büyüklükte her eşya kapasitesine uygun araçları bulunmaktadır.

 

 

 

Ataköy Nakliyat’tan Planlı Taşımacılık?

 

 

 

Ataköy Şehir İçi Nakliyat farklı ev ve iş yer eşya kapasitesine göre özel olarak dizayn edilmiş nakliye araçlarımız sizlere hizmet vermektedir. Her nakliye hizmetinin ardından günlük temizliği yapılan araçlarımızın her biri bir sonraki nakliye hizmetimize hazır hale getirilmektedir.

 

 

 

Ayrıca her nakliye aracımızın içerisinde asansör, halat, poşet ve battaniye gibi yardımcı ekipmanlar bulundurulmaktadır. İstisnasız her aracımızda bulundurulan bu ekipmanlar taşımacılık hizmetimizde sizlere daha iyi bir hizmet vermemizi sağlamaktadır.

 

 

 

Ataköy Evden Eve Nakliyat firmamızın nakliye araçlarının her birinin günlük temizliğinin yanı sıra düzenli bakımları yapılmaktadır. Araçlarımızın içi son derece temiz ve özel dizayna sahip olmaktadır.

 

 

 

Araçlarımızın iç kısmında bulunan eşya bölümleri eşyalarınızın sıkı bir şekilde sıralanmasını sağlarken aynı zamanda taşınma sırasında eşyalarınızın sallanmasını, devrilmesini ya da birbirine çarparak hasar görmesini engellemektedir. Bu sayede eşyalarınız araçlarımızda son derece güvenli bir şekilde taşınmaktadır.

 

 

 

Ataköy Evden Eve Nakliyat eşyalarınızın sigorta kapsamında olup olmadığını da muhakkak sormalısınız bunlar da kurumsal olduğunun bir diğer kanıtıdır.

 

 

 

Ya da eşyalarınız ambalajlanırken firma bünyesinde bu eşyaları muhafaza edebilecek özel koliler muhakkak bulundurulmalıdır. Bu ve bunun gibi bir çok özelliğe dikkat ettiğiniz takdirde elbette mutlu olan siz olacaksınız. Burda sizden ricamız bize bu hususta güvenmenizdir.

 

 

 

Ataköy Nakliyat’a Asansörlü Taşımacılık?

 

 

 

Ataköy Şehir İçi Kamyonet ayrıca bu taşıma yönteminin yanı sıra uzman ekiplerimiz eşyalarınızın araç içi güvenliğinden şüphe ettikleri takdirde halat ve benzeri unsurlar ile eşyalarınızın daha sağlam bir şekilde taşınmasını sağlamaktadırlar.

 

 

 

Her şeyi sizin için düşündüğümüz taşınma dönemi için sizler bizimle iletişime geçebilirsiniz. Çünkü biz hizmette sınır tanımayan nakliye firmaları arasında yer aldığımız için sizlere elimizden gelen en uygun fiyatı sunmaya çalışıyoruz.

 

 

 

Ataköy Evden Eve Nakliyat kurumsal firmamızın bir diğer özelliği expertiz raporu eşliğinde çalışmasıdır. Taşınma öncesi expertiz elemanımız mutlaka her iki evi de görüp bir rapor çıkarmaktadır.

 

 

 

Bu raporda her iki evin de büyüklüğü ya da konumu gibi özellikler göz önünde bulundurulup bir exper raporu oluşturulacaktır. Ataköy Evden Eve Nakliyat işlemi siz de takdir edersiniz ki öyle hafife alınacak bir iş değildir. Tecrübe ve uzman eller tarafından yapıldığı takdirde ancak sonuca ulaşacaktır.

 

 

 

Ataköy Evden Eve Nakliyat İletişim Adresimiz.

 

 

 

Yük taşımak derdiniz olmasın. Biz yükünüzü taşıyalım ve yerleştirerek, yükünüzü üstünüzden alalım. Sizde İletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Kalite Tesadüf Değildir. Sadece Çalışmanın Karşılığıdır.

 

 

 

Hızlı İletişim Adreslerimiz:

 

 

İŞ TEL:0(216) 611 70 60

 

 

GSM :0(532) 058 97 09

 

 

GSM :0(535) 838 92 15

Linkler