Efe Nakliyat Logo

Ataşehir Ofis Taşımacılığı

Ataşehir Ofis Taşımacılığı

Ataşehir Ofis Taşımacılığı Hizmetleri

 

Bizi aradığınızda öncelikli olarak adresinize gelerek gerekli alt yapının kurulması için uygun alanların tespiti ve rezervasyonu gerçekleştirilmektedir. Bu sayede taşıma günü geldiğinde kamyon park edecek alanlar ve asansör kurulacak alanlar için ekstra zaman kaybı ve endişe ortadan kalkacaktır.

 

 

 

Firmamız sizlerin müsait olduğunuz tarihte randevu alarak hem paketleme detayları için ve sökülüp montaj yapılacak mobilya veya masaların incelemesi hem de park tespiti için ziyaret günü hazırlığı yapmaktadır.

 

 

 

Ataşehir’de Dakik Nakliyat Hizmetleri Sunuyoruz

 

 

 

Ataşehir Ofis Taşımacılığı hizmetlerimizde bizi öne çıkartan önemli artılarımızdan biri de şüphesiz kullandığımız teknolojik alt yapıdır. Bu sayede yüksek katlı alanlarda pratik ve güvenli nakliye hizmeti sunmaktayız.

 

 

 

Kat yüksekliğine bağlı olarak 10-12 kat arasında yükseklikten asansörlü nakliye hizmeti gerçekleştirme yeteneğine sahip olan firmamız taşıma işlemlerinde süreci hızlandırmanın yanı sıra eşya güvenliğini de sağlamaktadır.

 

 

 

Daha az merdiven inişi ve köşe dönüşleri ile darbe riskleri %100 oranında azalarak müşterilerimizin eşyalarının korunması sağlanmaktadır.

 

 

 

Ataşehir Ofis Taşımacılığı numaramız aracılığıyla alabileceğiniz hizmetin ilk adımıdır. Sonrasında ekiplerimiz tüm hizmet adımlarını sizler için planlayarak en doğru ve kararlı nakliye hizmetini sağlayacaktır.

 

 

 

Lütfen bizimle iletişim kurmadan önce uygun olan taşıma tarihinizi kesinleştirmeyi ihmal etmeyin. Zira ekiplerimiz sizin vereceğiniz bilgiler doğrultusunda hizmet adımlarını planlayacak ve bir başka müşterimizin mağdur olmaması için doğru gün ve saatler arasında nakliyeniz sağlanmalıdır.

 

 

 

Hizmetlerinde Doğru ve Sürekli Çalışma Ekibinin Ayrıcalıkları

 

 

 

Ataşehir Ofis Taşımacılığı ve ofisten ofise sunduğumuz nakliye hizmetlerinde fark etmeksizin özel tedbirler ve taşıma teknikleri her taşıma ortamına özel olarak alınmaktadır.

 

 

 

Örneğin yatak ve yorgan gibi taşınacak yumuşak eşyaların ambalajlanması ve elektronik eşyaların ambalajlanması ayrı ayrı ele alınmakta ve ihtiyaca göre ambalaj kullanılmaktadır. Bu sayede ambalaj maliyetlerinden ciddi bir tasarruf elde edilirken çok daha uygun fiyatlı nakliye hizmeti elde edilebilmektedir. Firmamız bu nokta da dilerseniz ürünlerinizi kendi başınıza ambalajlamanıza müsaade etmekte olsa da bu tür ambalajlama da sigorta hizmeti sunmamaktayız.

 

 

 

 

Ataşehir Ofis Taşımacılığı İletişim Adresimiz.

 

 

 

Yük taşımak derdiniz olmasın. Biz yükünüzü taşıyalım ve yerleştirerek, yükünüzü üstünüzden alalım. Sizde İletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Kalite Tesadüf Değildir. Sadece Çalışmanın Karşılığıdır.

 

 

 

Hızlı İletişim Adreslerimiz:

 

 

İŞ TEL:0(216) 611 70 60

 

 

GSM :0(532) 058 97 09

 

 

GSM :0(535) 838 92 15

 

 

Seyrantepe Nakliyat yazımız okumak için üstüne tıklayınız.

Linkler