Efe Nakliyat Logo

Sultangazi Asansörlü Taşımacılık

Sultangazi Asansörlü Taşımacılık

Sultangazi Asansörlü Taşımacılık Hizmeti

 

Günümüz modern dünyasının fırsatlarından yararlanmak isteyen birçok insan ana kent şehrin kariyer fırsatlarından yararlanmak için büyük şehre taşınıyor. Ya da eğitimini tamamlamak ve yaşamına ve kariyer hayatına okuduğu yerde devam etmek isteyen insanların büyük şehirlere taşınması, nakliyat konusunda insanların derin düşüncelere düşmesine neden oluyor. Asansörlü taşıma sistemi modern zamanın hem firmalara hemde müşterilere sunulmuş teknolojik bir kolaylık.Sultangazi Asansörlü Taşımacılık Hizmetinde en iyilerden biri olmak için çalışıyoruz.

 

Şehirler Arası Nakliyattaki SıkıntılarÖzellikle eğitim amaçlı taşınan ve yeni bir hayata başlayacak olan bireylerin en büyük kabuslarından biri şehirler arası nakliyat konusunda eşyalarının zarar görmesidir. Gerek şehirler arası gerekse şehir içi nakliyat taşımacılığında Sultangazi Asansörlü Taşımacılık olarak müşterilerimizin yeni evlerine rahatça ulaşmalarını sağlıyoruz. Özellikle asansörlü sistemimiz sayesinde ağır ve kırılgan eşyaların herhangi bir zedelenme yaşamadan nakliyat işlemini gerçekleştirebiliriz.

 

Asansörlü Sistem Nedir?

 

Asansörlü sistem, televizyon, dolap, heykel gibi kırılgan, hassas eşyaların nakliyat kamyonuna yerleştirmek için kullanılan bir cihazdır. Yükleme yapılırken kırılgan eşya asansöre yerleştirilir ve asansör sistemi sayesinde aynı apartmanlarda çalışan asansörler gibi işlev görür. Bu sayede eşya herhangi bir şekilde sarsılmadan yük kamyonuna taşınıp yerleştirilir. Son birkaç yıldır bu sisteme yavaş, yavaş geçişler sağlanırken, bu geçişi ilk yapan firmalardan biri olarak Sultangazi Asansörlü Taşımacılık benzerlerinden farkını göstermiş ve sektöründe ön sıralarda yer almış bir firmadır.

 

Sultangazi Asansörlü Taşımacılık Hizmeti

 

Sultangazi Asansörlü Taşımacılık olarak hizmet kalitemizi her geçen gün daha da arttırıyoruz. Taşımacılık işleminin ilk aşamalarını ve önemli bir bölümünü kapsayan iletişim ağı konusunda altyapı çalışmalarımızı tamamladık. Taşımacılık söz konusu olduğunda hizmet bekleyen müşterilerimizin firmamıza kolaylıkla ulaşabilmeleri bakımından iletişim ağının kapasitesini yükselttik.

 

Bu sayede, müşterilerimiz hem firmamıza ulaşma bakımından hem de taşıma süreci sırasında bizlere rahatlıkla ulaşabilecekler. İletişimin kolay ve hızlı yapılması, her bakımdan güven bağı kuracağından dolayı müşterimizin gönül rahatlığıyla firmamızın hizmetlerinden yararlanmasını sağlamak firma olarak en büyük amaçlarımız arasında yer almaktadır.

 

Güler Yüzlü Hizmet

 

Taşımacılık hizmeti almak isteyen müşterilerin en büyük sıkıntılarından biri, çalıştıkları firmanın görevlilerinin müşteriyle olan kurumsal olmayan, kaba davranışları olmasıdır. Günümüzde hala çalışanlarına yapılan işin gereklilikleri ile ilgili eğitim verilmemekte, bu nedenle müşteriler çalışanlar tarafından daha da güçlendirmektedir.Bu durumu engellemek ve kurumsal portföyümüzü korumak bakımından çalışan görevlilerimizi, sektör ve iletişim alanlarında eğitime alıyoruz. Bu eğitim müşterilerimizle olan iletişimi kapsayan, firmamızı tercih eden müşterilerimizin her türlü sorununa anına çözüm bulmayı hedefleyen bir eğitim. Bu sayede müşterilerimiz, taşımacılık söz konusu olduğunda güvenilir buldukları firmamızı tercih etmeyi seçiyor.

 

Sultangazi Asansörlü Taşımacılık Fiyatlarımız

 

Sektör içinde bilinenden daha yüksek fiyatlarda çalışan ve taşımacılık konusunda herhangi bir deneyimi olmayan merdiven altı şirketler nedeniyle birçok müşteri taşımacılık bakımından firmalara olan güvenini kaybetmiş durumda. Sektörde var olan ve belirlenmiş fiyatların dışına çıkmak hem müşteriyi hem de firmayı yıpratan bir davranış olarak karşımıza çıkıyor.Sektör standart fiyatlarının üstüne çıkan merdiven altı firmalar müşterinin güvenini kazanmak veya müşteri memnuniyetinin devamlılığını sağlamak gibi konuların ne kadar önemli olduğunun bilincinde değil. Bununla beraber sektöre ve bu işi doğru yapan kurumsal firmaların yıllarca uğraşarak kazandığı güvene ne kadar zarar verdiklerinin farkında değiller.Firma olarak sektörde belirlenmiş ve standart ve kısa sürelerde değişmeyen fiyat listemize ulaşabilirsiniz. Bu fiyat listesi her yıl sektör araştırması yapılarak tekrar güncelleniyor. Bu sayede taşımacılık hizmeti almak isteyen müşterilerimizin, herhangi bir maddi sıkıntı yaşamadan talep ettikleri hizmete kavuşacaklarının garantisini veriyoruz. Günümüz modern dünyasının fırsatlarından yararlanmak isteyen birçok insan ana kent şehrin kariyer fırsatlarından yararlanmak için büyük şehre taşınıyor.

Linkler