Efe Nakliyat Logo

Sahrayıcedit Evden Eve Nakliyat

Sahrayıcedit Evden Eve Nakliyat

Sahrayıcedit Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Sahrayıcedit Evden Eve Nakliyat firması olarak kâbusunuz olan taşınma işlemleri için size sorunsuz bir nakliye hizmeti sunuyoruz. Evden eve nakliyat hizmeti için gerekli tüm ekipmanlarımız ve güler yüzlü çalışanlarımız ile müşteri memnuniyetine önem veriyoruz. Evden eve nakliye hizmetinin yanı sıra tüm Türkiye’ye şehirlerarası nakliye hizmeti de sunmaktayız.

 

Sahrayıcedit Evden Eve Nakliyat iş akışı genel olarak bu şekilde sıralanabilir. Asansörlü taşıma hizmeti de veren firmamız bu işlemin uygulanıp uygulanmaması konusunda sizinde fikrinizi alarak işlemleri gerçekleştiriyor.

 

Bu işlem için çok ciddi farklar ödenmediği için asansörlü taşıma işlemi çok sık tercih edilen bir yöntemdir. Nakliye için belirlenen programa bağlı olarak aksaklık ve sorun yaşamdan işlmeler gerçekleştirilmektedir.

 

Sahrayıcedit Evden Eve Nakliye Hizmetinin Aşamaları

 

Sahrayıcedit Evden eve Nakliyat firması olarak taşınma işlemine karar verdiğiniz ilk andan itibaren hizmet vermekteyiz. Tüm müşterilerimiz taşınma konusunda hem zaman aldığı hem de yorucu olduğu için sorun yaşamaktadırlar.

 

Evden eve nakliye hizmeti ile bu sorunlarla uğraşmadan yalnızca birkaç saat içinde yeni evinize yerleşmiş olursunuz. taşınmaya karar verdiğiniz andan itibaren Güvenilir Taşımacılık politikamız ile sizlere sorunsuz bir nakliye hizmeti sunuyoruz.

 

Şehir içi ve şehirlerarası nakliye konusunda deneyimli ve tecrübeli kadromuz ile ön olana çıkan firmamız bu hizmetler için uygun fiyat garantisini de sizlere sunuyor. Sahrayıcedit Evden Eve Nakliyat için size en uygun hizmeti verebilmek adına incelemeler yapıyor ve sizinle birlikte doğru yöntemleri belirliyoruz. Evden eve nakliye hizmeti için iş akışını şu şekilde sıralayabiliriz:

 

Evden Eve Nakliye Hizmeti İçin Profesyonel Kadromuz ve Hizmet Anlayışımız

 

Sahrayıcedit Evden Eve Nakliyat taşınma günü belirlenen saatte ekiplerimiz hazır olarak bekler ve eşyalar araca yüklenir. Bu süreçte dikkat ve özenle yapılan taşıma işlemi ile araç yeni evinize ulaşır. Bu aşamada da yeni eve taşınan eşyalar paketleri açılarak yerleştirilir ve size yeni evinizin tadını çıkarmak kalır.

 

 • 1) Ücretsiz olarak gelen expertiz tarafından incelemeler yapılır.
 • 2) Nakliye için gerekli araç ve gereçler hazırlanır.
 • 3) Taşıma için kullanılacak araç iç ve dış temizliği yapılır.
 • 4) Taşınılacak yerde belirlenen tarihte ekipler hazır olarak bulunur.
 • 5) Daire içinde bulunan eşyalar paketlenecek yine ekipmanlar hazırlanarak bir gün öncesinde tüm eşyalar paketlenerek nakliye için sabaha hazır hale getirilir.
 • 6) Taşıma şekli eski ve yeni dairelerin kaçıncı kat olduğuna bakılarak manuel ya da asansörlü taşıma olacağına karar verilir.
 • 7) Boşaltılan binada ve yeni taşınılan evde bina sakinlerinin rahatsız olmaması adına en hızlı şekilde taşıma işlemi yapılır.

 

8) Yeni evinizde eşyaların montaj işlemi de tamamlanarak daire içi       düzenlemeler sonrasında daireniz size teslim edilir.

 

Sahrayıcedit Evden Eve Nakliyat Hizmetinin Aşamaları

 

Hasarlar yaşanması durumunda ise sigorta hizmeti ile sorun yaşanması engelleniyor. Sahrayıcedit Evden Eve Nakliyat daireleriniz gibi ofis taşıma işlemleriniz içinde heran yanınızda olan firmamız size en uygun hizmeti sunacaktır.

 

Müşterilerimize her türlü olanak ve ödeme konusunda da uygun fiyat seçenekleri sunuyoruz. Bizleri arayarak detaylı bilgileri sorup cevaplarını alabilirsiniz.

 

Sahrayıcedit Evden Eve Nakliyat yalınızca şehir içi taşıma da değil Şehirler Arası Nakliyat hizmetinde de tercih edebileceğiniz firmamız profesyonel ekipler ile uzun yıllardır bu alanda hizmet vermektedir.Taşınma kararınızı verdiğiniz ve firmamızla anlaştığınızda evinize göndereceğimiz ekspertizler ücretsiz olarak inceleme yapar ve yapılacak işler belirlenir.

 

Sahrayıcedit Nakliyat Hijyenik ve Kaliteli Hizmet

 

Sahrayıcedit Evden Eve Nakliyat firmaları arasında adından sıkça söz ettiren firmamız profesyonel kadrosuyla’da hizmet vermektedir.

 

Çalışan ekipleri arasında bulunan; elektrikçi, marangoz ve tesisatçı kadroları ile profesyonel hizmet vermektedir. Personelimiz altı ay özel kurs görerek piyasaya tercubeli personellerimizle beraber taşıma işlemine başlarlar.

 

Sahrayıcedit Evden Eve Nakliyat mobilyalarınız için ise marangozumuz tarafından tmobilyalarınız demonte hale getirilerek hiçbir zarar görmeden sökülür ve yeni eve taşındıktan sonra monte ederek kullanıma hazır olmasını sağlır.

 

Tesisat işleri ile ilgilenen tesisatçımız da kadromuzda devamlı olarak istihdam edilmektedir. Diğer personellerimiz sökülen ekipmanları özenli bir şekilde nakliye aracına taşır ve yerleştirirler.

İlgili Haber : Ümraniye Nakliyat

 

Sahrayıcedit Nakliye Kuşkusuz ve Güvenli Taşımacılık

 

Dilerseniz eşyalarınızın toparlanması, kutulanması ve paketlenmesi gibi işlemleride yapacak olan ekiplerimiz size yardımcı olacaktır. Dilerseniz elinizi dahi sürmeden evinizi taşınma aşamasına gelecek şekilde toparlayarak taşınma güününe hazırlamış oluruz.

 

Şehir içi ve Sahrayıcedit Evden Eve Nakliyat firması olarak ambalajlama, kutulama ve koruma işlemlerimiz özenle yapılır ve eşyalarınız hiç bir zarar görmez.

 

Sahrayıcedit Evden Eve Nakliyat eşyalarınız arasında bulunan elektirikli ev aletlerinin sökülmesi ve yeni evine takılması ayrıca çalışır duruma getirilmesi için personellerimizden elektrik işleri ile ilgilenen elektrikçimiz hizmet vermektedir. Sahrayıcedit Nakliyat olarak her taşıma işleminde tüm müşterilerimizin memnun kalması için gereken ve yapılması gerekenleri yapmaktayız.

 

Sahrayıcedit Nakliyat İstediğiniz Referansı Vermektedir

 

 • Sahrayıcedit Parça Eşya Taşımacılığı
 • Sahrayıcedit Ofis Büro Taşımacılık
 • Sahrayıcedit Paletli Malzeme Nakliyatı
 • Sahrayıcedit – Kamyon Kamyonet Kiralama
 • Sahrayıcedit Açık Kapalı Kasa Nakliyat Aracları
 • Sahrayıcedit – Kamyonet Nakliyesi
 • Sahrayıcedit Kamyonet Kamyon Durakları
 • Sahrayıcedit Nakliyeciler Durağı
 • Sahrayıcedit Şehir içi Nakliye
 • Sahrayıcedit Şehirler Arası Nakliye
 • Sahrayıcedit Evden Eve Nakliye
 • Sahrayıcedit Nakliyat

 

Sahrayıcedit Evden Eve Nakliyat İletişim Adresimiz.

 

Yük taşımak derdiniz olmasın. Biz yükünüzü taşıyalım ve yerleştirerek, yükünüzü üstünüzden alalım. Sizde İletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

 

Kalite Tesadüf Değildir. Sadece Çalışmanın Karşılığıdır.

 

İŞ TEL:0(216) 611 70 60

 

GSM :0(532) 058 97 09

 

GSM :0(535) 838 92 15

Linkler