Efe Nakliyat Logo

Kartal Moloz Hattı

Kartal Moloz Hattı

kartal moloz hattı

Kartal Moloz Hattı konusunda firmamız garantili ve hızlı şekilde hizmet vermektedir. Kartal Moloz Hattı firmamız belediyelerin vermiş olduğu hak bölgeleri dahilinde molozlarınızın atılmasını sağlamaktadır. Ayrıca çuvallama ve yıkım işleri birlikte de yapılabilecek işlerden olarak bilinmektedir.

Bu yüzden de gerekli tüm sistemlerin doğru ve düzenli bir şekilde kurulması gerekmektedir. Sistematik çalışmalar sırasında herhangi bir problem olmadan tüm moloz atıklarının doğru bir şekilde toplanması sağlanabilir.

Ayrıca molozlarla ilgili olarak belediye kanunlarına göre uygun görülen yerlere atılması gerekmektedir. Aksi halde cezai müeyyide durumu ortaya çıkabilir. Kartal Moloz Hattı bu yüzden de profesyonel anlamda bir çalışma yapmak sizlerin aldığınız dönüşün daha sağlıklı olmasını sağlamaktadır.

Bunları da göz önünde bulundurarak hareket etme şansına sahip olabilirsiniz. Tüm molozların çuvallanması ve atılması konusunda ekiplerimiz sizlere gereken yardımları sunmaktadır.

Kartal Moloz Atımı Nasıl Yapılır?

Yıkım işlemleri sonrasında her zaman molozlar ortaya çıkmaktadır. Yıkımı yapılan yerin de göz önünde bulundurularak farklı şekillerde ortaya çıkan inşaat artıkları olabilmektedir. İnşaat artıkları bilindiği gibi duvar parçaları, inşaat demirleri, beton kalıpları gibi bir çok farklı parçadan oluşmaktadır.

Bunların sıkıştırılması ihtimali bulunmamaktadır. Elbette bunlarla birlikte aynı zamanda da çöpe atılabilmesi durumu da söz konusu değildir. Belediyeler kanunları gereği bu konuyu cezai müeyyideye bağlamış bulunmaktadır.

Kartal Moloz Hattı olarak İstanbul’un dört bir yanında bu anlamda sizlere hizmetler sunuyoruz. Ekiplerimiz deneyimli ve geniş ekiplerle sizlere yardımcı oluyorlar. Bizlere bilgi vermeniz dahilinde öncelikli olarak etüd için ekip yöneticilerimiz sizleri ziyaret ediyorlar.

Bu ziyarette gerekli planlama işleminin yapılması sağlanmış oluyor. Bu konuda gerekli planlama sırasında araçların durumu ve personel sistemleri ve sayısı da göz önünde bulundurularak her türlü işlemin yapılması sağlanmış olur.

Kartal Moloz Hattı Olarak Ekiplerimiz bu konuda çuvallardan araçlara kadar her konuda gereken hassasiyeti göstererek sizlerin bu konudaki tüm sıkıntılarınızın önüne geçme fırsatını sunmaktadır.

kartal moloz atımı

Kartal Moloz Atımı Neden Önemlidir?

Belediye moloz hattı sizlerin molozlarınızın dökümü hakkında bilgi verir. Hangi belediyeye bağlı iseniz bu belediyeyi arayarak hatta bağlanıp bu konuda bilgi alabilirsiniz.

Mesai saatleri içerisinde aradığınızda böyle bir yıkımla alakalı olarak gerekli bilgileri vererek daha rahat bir şekilde bilgi alma şansına sahip olursunuz. Elbette ki molozların doğru bir şekilde istiflenmesi veya atılması büyük bir önem arz etmektedir.

Aksi halde belediyeler kendilerine göre cezai müeyyideler uygularlar. Bu tip durumların da önüne geçilebilmesi adını profesyonel bir hizmetten yararlanmak sizler için de rahat olacaktır.

Kırım işlemlerinde de istediğiniz gibi yardımcı olabilmekteyiz. Bilindiği gibi bazen evin belirli bir bölgesinde bu tip bir işlem yapılması gerekebilir. Kartal Moloz Hattı firmamız bu konuda sizlere gerekli yardımlarla yanınızda olacaktır. Böylece daha rahat bir şekilde taşıma ve sonuç alma şansına sahip olabilirsiniz. Böylece istediğiniz her konuda sizler için en kolay şekilde işlemlerinizi yapma şansına sahip olursunuz.

 

Kartal Moloz Hattı İletişim Adresimiz.

Yük taşımak derdiniz olmasın. Biz yükünüzü taşıyalım ve yerleştirerek, yükünüzü üstünüzden alalım. Sizde İletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Kalite Tesadüf Değildir. Sadece Çalışmanın Karşılığıdır.

Hızlı İletişim Adreslerimiz:

İŞ TEL:0(216) 611 70 60

GSM :0(532) 058 97 09

GSM :0(535) 838 92 15

Linkler