Efe Nakliyat Logo

Levent Evden Eve Nakliyat

Levent Evden Eve Nakliyat

Levent Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Taşınmak gözünüzü korkutmasın. Levent Evden Eve Nakliyat ile düşündüğünüzden çok daha kolay ve hesaplı bir şekilde taşınabilirsiniz. Tabiki bu taşıma kolaylığını biziimle yaşarsanız.

 

 

Üstelik tek bir eşyaya elinizi sürmeden evinizi taşıma garantisi ile İstanbul geneline uzun yıllardır nakliye hizmetleri veren Efe Nakliyat, Levent Evden Eve Nakliyat hizmeti ile Levent ve çevresinde ki müşterilerine profesyonel çözümler sunmaktadır.

 

 

Ücretsiz ekspertiz hizmetinden sigorta işlemlerine, eşya paketlemekten taşımaya ve yerleştirmeye, mobilya ve beyaz eşya de montesinden montajına taşınmanın her aşamasında yüksek kalitede işçilik sözü veriyoruz.

 

 

Levent Nakliyat hizmetine ihtiyaç duyan ve bize talepte bulunan müşterilerimize ilk olarak ücretsiz ekspertiz hizmeti veriyoruz.

 

 

Levent Nakliyat’ın Hizmet Alanları

 

 

Eşyaların miktarına, boyutuna, binanın eşya taşımaya uygunluğuna, taşınılacak adresin uzaklığına göre taşınma planı hazırlıyorlar. Karşılıklı anlaşma sağlandığı durumda da sözleşme yapılıyor.

 

 

Levent Şehir İçi Nakliye bu çalışma sayesinde kaç personele ihtiyaç olacağı, ne tür araç kullanılması gerektiği gibi detaylar belirlenerek maliyet bilgisi de içeren bir rapor hazırlıyor ve müşterilerimizi bu raporla bilgilendiriyoruz.

 

 

Levent Evden Eve Nakliyat sözleşmesi akabinde eşyaların sigorta kapsamına alınması tarafımızdan gerçekleştirilerek sözleşmede belirtilen gün ve saatte ekibimiz adrese giderek taşınma işlemini başlatıyor.

 

 

Levent Evden Eve Nakliye hizmetine ihtiyaç duyan ve bize talepte bulunan müşterilerimize ilk olarak ücretsiz ekspertiz hizmeti veriyoruz. Ekspertizlerimiz taşınmak isteyen müşterilerimiz ile görüşerek randevu yapıyor ve evlerine giderek taşınma öncesi incelemelerini yapıyorlar.

 

 

Levent Nakliyat Kurumsal Kimliği İle Taşımacılık Anlayışı

 

 

Taşınma sırasında eşyaların türüne göre ayrılıp uygun ve güvenli bir şekilde paketlenmesi ve etiketlenmesi eşya güvenliği açısından çok önemlidir.

 

 

Levent Şehir İçi Kamyonet hizmetimizde her bir eşya türüne göre ayrılarak uygun ambalajlarla sarılır, özel taşıma koli ve kutularına yerleştirilir. Kutular içlerindeki malzemelerin türüne göre etiketlenir ve dikkatli bir şekilde taşınarak araca yüklenir.

 

 

Beyaz eşyalar, elektrikli ev aletleri, elektronik eşyaların tesisat işleri, mobilyaların demontaj ve montaj işleri deneyimli ve işini iyi bilen personelimiz tarafından büyük bir dikkat ve özenle yapılmaktadır.

 

 

Levent Evden Eve Nakliyat la özel paketleme ekipmanlarımız toz ve kir geçirmez olup eşyaların hasar görmesine karşı oldukça dirençlidir. Porselen, kristal ve camdan yapılmış eşyaları ve antikaları yüksek mukavemetli karton ve mukavva, havalı naylon ve koruyucu kağıtlara sarıyoruz.

 

 

Levent Nakliye En Çok Hangi Malzemeleri Kulanıyorsunuz?

 

 

Mobilya ve beyaz eşyalar ise battaniye, büyük ebatlı kraft kağıt ve havalı naylonlara sarılarak paketleniyor. Elektronik aletlerin zarar görmemesi için köpüklü ambalaj kullanıyoruz.

 

 

Giysiler için askılı yüksek koliler ve tekstil ürünleri için yatak koliler kullanılıyor. Levent Evden Eve Nakliyat hizmetimiz için donanımlı ve farklı boyutlarda kapalı kasa araçlarımız bulunmaktadır.

 

 

Levent Şehir İçi Kamyonet eşyanın miktarına uygun olan aracımız ile taşıma yapmaktayız. Bazı binaların koridorları ve kapıları dar olduğu için sökülemeyen büyük eşyaların taşınması sorun olmaktadır.

 

 

Böyle durumlarda bina dışı eşya taşıma sistemi olan asansör sistemimiz ile eşyalar güvenli bir şekilde taşınmaktadır. Hem eşyalar zarar görmemekte hem de çok daha pratik olmaktadır. Özellikle yüksek katlardan taşınan eşyalar için bu sistem çok daha güvenlidir.

 

 

Levent Evden Eve Donanımlı Araçlarla Hizmet Vermektedir.

 

 

Gerek duyulup duyulmayacağı taşınma öncesi ekspertiz hizmeti sırasında belirlenmektedir. Levent Ucuz Nakliyat hizmetimiz ile yeni adrese ulaştırılan eşyalar müşterilerimizin istediği şekilde yerleştirilmektedir.

 

 

Beyaz eşyaların elektrik ve su tesisat bağlantıları, mobilyaların montajı işinin ehli personelimiz tarafından yapılmaktadır. Ev tamamen yerleştirilmiş ve içinde yaşanır duruma getirilerek Levent Ofis Taşımacılığı hizmeti tamamlanmaktadır.

 

 

Levent Evden Eve Nakliyat hizmetinde görev yapan personelimiz işinin ehli olduğu kadar güvenilir kişilerdir. Evlerinizin kapısını açtığınız ve en özelinizi paylaştığınız personelimiz aile ve özel hayat mahremiyetine büyük özen göstermektedir.

 

Bizlere emanet ettiğiniz eşyalarınızı sağlam bir şekilde yeni adresteki yerine ulaştırmak bizim temel görevimizdir. Ve bu görevi en iyi şekilde yapmanın garantisini size veriyoruz.

 

 

Levent Nakliye’de Hızlı ve Kolay Çözümler

 

 

Levent Evden Eve Nakliyat hizmetimizden yararlanmak için bizi 7/24 arayabilirsiniz. Müşteri danışmanlarımız taleplerinizi alarak ekspertizlerimizi size yönlendireceklerdir.

 

 

Taşınmanın her aşamasında profesyonel bir hizmet sergilemekte ve oldukça uygun fiyat garantisi vermekteyiz. Bizimle taşınmanın ayrıcalığı ile huzurlu bir şekilde yeni yuvanıza geçebilirsiniz. Levent Evden Eve Nakliyat hizmetimiz ile Levent ve çevresinde ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızdayız.

 

 

Levent Şehir İçi Nakliye, Levent Evden Eve Nakliye, Levent Şehir İçi Nakliye, Levent Parsiyel Taşımacılığı, Levent Parsiyel Nakliye Bazı hizmetlerimiz arasındadır.

 

 

Levent Ofis Taşımacılığı hizmetimizden yararlanmak ve bizimle irtibat kurmak için iletişim sayfamızdan bize mail gönderebilir ya da telefon ile arayabilirsiniz. Talepleriniz hızlı bir şekilde alınmakta ve en uygun taşınma planı ile taşınmanız sağlanmaktadır. Firmamızın Hizmet Kapsamında Yer Alan Beşiktaş Evden Eve  Nakliyat Sayfamıza Göz Atmak İçin Tıklayınız

 

 

Levent Evden Eve Nakliyat İletişim Adresimiz.

 

 

Levent Ofis Taşımacılığı hizmetinin doğru adresi Efe Nakliyat ile taşınmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Sizde İletişim bölümüne gitmek için hemen tıklayın.

 

 

Hızlı İletişim Adreslerimiz:

 

İŞ TEL:0(216) 611 70 60

 

GSM :0(535) 838 92 15

MUTLAKA OKUMALISIN! Beşiktaş Evden Eve Nakliyat
Linkler