Efe Nakliyat Logo

İstinye Evden Eve Nakliyat

İstinye Evden Eve Nakliyat

İstinye Evden Eve Nakliyat Hizmet

İstinye Evden Eve Nakliyat sektör olarak ileri gelen bir firma olmanın gururunu yaşamaktayız. Sizlere hizmet için var olan bir nakliye şirketi olarak sizlerden gelen istekler doğrultusunda hareket ederek işlerimizi kısa sürede ve sorunsuz bir şekilde teslim edebilmekteyiz.

 

 

Yıllardır bu sektörde hizmet vermenin de getirdiği bir tecrübe ile hız kesmeden çalışmalarınıza devam ediyoruz. Bundaki amacımız tamamen müşteri memnuniyetini sağlamaktan başka bir şey değildir.

 

 

İstinye Evden Eve Nakliyat piyasadaki diğer nakliye firmalarında olduğu gibi işimiz savsaklamadan yapmakta ve müşterimize eşyalarını aldığımız gibi sapasağlam teslim etmekteyiz. Gerekirse sigorta şirketleri ile de aranızda bağlantı kurmakta ve eşyalarınızı sigortalarsanız için sizlere yardımcı olmaktayız.

 

 

Sizler de eğer bizlerden hizmet almak isterseniz bir telefon kadar uzağınızda olduğumuzu sizlere belirtmek isteriz. Bunun için tek yapmanız gereken çağrı merkezlerimizden İstinye Şehir İçi Nakliyat ulaşmak ve hizmetlerimiz hakkında bilgi sahibi olmaktır.

 

 

İstinye Evden Eve Nakliyat ayrıca web sitemiz sayesinde de bizlere ulaşıp buraya sizlere ulaşmamız için not bırakma şansına da sahipsiniz. İşimize önem veren bir nakliye firması olarak müşterimizin memnuniyeti bizim için oldukça önem arz etmektedir. Bunun bilincinde olarak hareket ediyor ve tüm işlerimizi buna göre yönlendirerek işimizi konsantre bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

 

 

İstinye Nakliyat İstanbul Ve Türkiye’nin Her Bölgesine Kaliteli Hizmet Sunmaktadır?

 

 

İstinye Evden Eve Nakliyat referans konusuna da gelecek olursak bizim en büyük referansımız şimdiye kadar ki sorunsuz bir şekilde teslim ettiğimiz işler ve de bizden memnun ve gayet mutlu bir şekilde ayrılan müşterilerimizdir.

 

 

İstinye Şehir İçi Nakliyat çünkü biz sizin eşyalarınıza kendi eşyalarımız gibi bakıyor ve bu konuda kesinlikle taciz vermiyoruz. Personellerimizi de özellikle bu konuda gerekli eğitimlerden geçirerek müşteri hassasiyeti konusunda mümkün mertebe hassas davranmaya dikkat etmekteyiz.

 

 

İstinye Evden Eve Nakliyat daha önce bize gelerek bir çok sıkıntı yaşadığını anlatan müşterilerimiz bizlerden aldıkları hizmetle mutlu bir şekilde bizlerden ayrılmışlardır. Maalesef ki piyasada müşterisini mağdur duruma düşüren bir sizi nakliye firması bulunmakta ve bunun için de eğer bir nakliye işimiz var ise mutlaka sıkı bir araştırma yapın diyoruz.

 

 

İstinye Nakliyat’a Hizmet odaklı anlayış?

 

 

İstinye Evden Eve Nakliyat firması olarak hizmet konusunda kalitemizin zaten tartışılmaz olduğunu ispatlamış bir firma olarak bu güne kadar hiç bir müşterimizi mağdur etmemiş olmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

 

 

Mağduriyetlerini bize bildiren bir çok müşterimiz de olduğunda mutlaka geri dönüş yaparak en kısa sürede bunu gidermişizdir. Nakliyat işi dışarıdan basit ve kaba bir iş gibi görünse de oldukça teferruatlı bir iştir ve de dikkat gerektirir.

 

 

İstinye Şehir İçi Nakliyat eğer dikkatli davranılmazsa hepimizin de malumu olduğu gibi çok sıkıntılı anlar yaşamaya sebebiyet verebilir. Bu da hem bizim için, hem de müşterimiz için kesinlikle en son isteyeceğimiz şeylerden bir tanesidir.

 

 

Nakliye hizmetimizi sırasıyla anlatacak olursak; bu konuda gayet planlı ve proğramlı bir çalışma yürütmekteyiz. İstinye Şehir İçi Kamyonet çünkü aksi halde işin doğru bir şekilde yürütülemeyeceğinin bilincindeyiz. Bunun için de gereken nakliye planını çıkarmakta ve bunun için gerekli adımları sırasıyla atmaktayız.

 

 

İstinye Nakliyat’an Hizmette Kalite Ve Güvenin Adresi?

 

 

İstinye Evden Eve Nakliyat ilk olarak ekspertiz yani özetle söyleyecek olursak keşif işlemi amacıyla ekibimizi adresinize yönlendiriyoruz. Burada ekibimiz gereken tüm incelemeleri yapmakta ve sizler için bir nakliye fiyatı çıkaracaktır.

 

 

Bundaki en önemli faktörler ise; eşyaların adet olarak miktarı, binanın taşınma için uygunluğu, araç için park sıkıntısı olup olmayacağı, asansör kullanılıp kullanılmayacağı kullanılacak ambalaj malzemesi miktarı ve çalışacak personel sayısı etkin rol oynamaktadır.

 

 

İstinye Şehir İçi Kamyonet tüm bunlar sizlerle de fikir alış verişi yapılarak toparladıktan sonra size bir fiyat sunarız. Eğer ücret konusunda da anlaşma sağlarsak ki bu konuda her müşterimize mutlaka gereken kolaylığı da sağlamaktayız. Daha sonrasında nakliye işlemini başlatmak için bir randevu tarihi belirleriz.

 

 

İstinye Evden Eve Nakliyat randevu tarihi ve saatinden yarın saat önceden adresinize gelerek nakliye işlemine başlamaktayız. Elemanlarımız ise kendilerine sunduğumuz alet ve koruyucu ekipmanları kullanmak suretiyle nakliye işlemini yürütmeye başlarlar.

 

 

İstinye Şehir İçi Kamyonet titiz ve dikkatli bir şekilde işini yürüten personelimiz ilk olarak eşyaları tür bakımından ayrı yerlerde toplar ve ambalaj işlemine de bu şekilde yön verir. Her eşyanın hassasiyetine göre ambalaj yöntemi de farklı olduğundan kaba eşyalar daha az hassasiyetle olmak üzere eşyanın hassasiyeti arttıkça ambalaj işlemi de daha önemli bir hal almaktadır. İlgili Haber : Davutpaşa Evden Eve Nakliyat

 

 

İstinye Nakliyat’an Garantili Ve Sigortalı Taşımacılık?

 

 

İstinye Evden Eve Nakliyat titiz ve dikkatli bir şekilde işini yürüten personelimiz ilk olarak eşyaları tür bakımından ayrı yerlerde toplar ve ambalaj işlemine de bu şekilde yön verir. Her eşyanın hassasiyetine göre ambalaj yöntemi de farklı olduğundan kaba eşyalar daha az hassasiyetle olmak üzere eşyanın hassasiyeti arttıkça ambalaj işlemi de daha önemli bir hal almaktadır.

 

 

İstinye Evden Eve Nakliyat ihtiyaç duyduğunuz her an ulaşabilmeniz için 7/24 hizmet sunmaktadır. Yılların deneyimi ve tecrübeleri ile her geçen gün kendini yenileyen firma müşterilerinin gözünde yer edinmiştir.

 

 

Üstelik firma sadece ev değil iş yeri ve ofis taşıma gibi ihtiyaçlarınızda da değerli müşterilerine uzman ekip kadrosu eşliğinde yardımcı olmaktadır. Depolama hizmeti almak isteyen müşteriler için de depolarını aylık kira bedeli şeklinde müşterilerine tahsis etmektedir.

 

 

İstinye Evden Eve Nakliyat İletişim Adresimiz.

 

 

Yük taşımak derdiniz olmasın. Biz yükünüzü taşıyalım ve yerleştirerek, yükünüzü üstünüzden alalım. Sizde İletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

 

 

Kalite Tesadüf Değildir. Sadece Çalışmanın Karşılığıdır.

 

Hızlı İletişim Adreslerimiz:

 

İŞ TEL:0(216) 611 70 60

 

GSM :0(532) 058 97 09

 

GSM :0(535) 838 92 15

Linkler