Efe Nakliyat Logo

İkitelli Evden Eve Nakliyat

İkitelli Evden Eve Nakliyat

İkitelli Evden Eve Nakliyat Hizmeti

İkitelli Evden Eve Nakliyat yeni bir eve taşınmadan önce en çok endişe edilen konu, taşıma sırasında eşyaların kırılıp dökülmesidir. Fakat nakliye sektöründe ambalajlama kalitesinin son derece ileri seviyelere gelmiş olması sonucunda, bu tip endişeler ortadan kalkmış durumdadır.

 

 

Günümüzde en modern nakliye araçları ve son derece koruyucu ambalaj malzemeleri kullanılmaktadır. İkitelli Evden Eve Nakliyat firması olarak tüm eşya taşıma ihtiyaçlarında uzman personel ve garantili taşımacılık anlayışı ile hizmet vermekteyiz.

 

 

İkitelli Şehir İçi Nakliyat sektörde öncü kuruluşlar arasında olan firmamız, Türkiye’nin tüm bölgelerine eşya taşımacılığı yapmaktadır. İkitelli Evden Eve Nakliyat yoğun emek ve özen isteyen bir çalışma sürecidir.

 

 

Bu sebeple, boşaltılan ev ile yeni taşınılacak ev arasında yapılan tüm işlemler, profesyonel çalışma alışkanlıkları gerektirmektedir. En önemli amaç, müşterinin verilen hizmetten memnun olmasını sağlamak ve hizmet kalitesini daha da ileriye taşımak olmalıdır.

 

 

İkitelli Nakliyat Belli Bir Bölgeye’mi Yoksa Türkiye’nin Her Bölgesine’mi Hizmet Veriyorsunuz?

 

 

İkitelli Evden Eve Nakliyat çalışmaları mutlaka, konusunda uzman personeller bulunduran nakliye firmaları aracılığı ile yapılmalıdır. Aksi takdirde önemli sorunlar yaşanması ve eşyaların zarara uğraması kaçınılmaz olmaktadır.

 

 

Evden eve nakliyatın sorunsuz olarak tamamlanması için uygulanması gereken önemli püf noktaları vardır. Bu özellikler tam olarak uygulandığında taşıma işi başarı ile gerçekleştirilir.

 

 

İkitelli Evden Eve Nakliyat öncelikle taşınacak evle ilgili bir taşıma planı hazırlanmalı, evin konumuna bağlı olarak gerekecek personel veya ilave makine ve ekipmanlar hazırlanmalıdır.

 

 

İkitelli Şehir İçi Nakliyat firmasına gelen evden eve eşya nakliyesi taleplerinde, yapılan planlamalardan sonra tüm eşyalar en kaliteli ambalaj malzemeleri ile korumaya alınır.

 

 

İkitelli Evden Eve Nakliye Ve Depolama Hizmeti

 

 

Daha sonra sökülmesi gereken eşyalar demonte edilerek ambalajlanır. Araçlarda sarsıntıdan zarar görmemesi için en uygun şekilde istiflenerek eşyaların güvenliği sağlanır.

 

 

İkitelli  Nakliyat yüksek binalardan yapılan eşya boşaltma işlemleri için binanın dışına kurulan, platformlu merdiven kullanılarak kısa sürelerde boşaltma işlemleri gerçekleştirilir. Firmamız için günlük kazanımlardan ziyade, uzun vadeli ticari ilişkiler daha büyük önem taşımaktadır.

 

 

Bu düşünceyle ticaretin tavsiye yolu ile gelişmesi gereğine inanan bir anlayışla hizmet vermektedir. Tüm müşterilerimizin güvenlerine layık olmak adına, evden eve nakliye hizmetlerinde sıfır risk kuralına uygun çalışmalar yapmaktayız.

 

 

İkitelli Evden Eve Nakliyat’ın Püf Noktaları?

 

 

İkitelli Evden Eve Nakliyat modern araç filosu ile mesafe tanımaksızın hizmet veren firmamızda tüm personellerimiz konusunda uzman bireylerden oluşmaktadır. Eşyalarınız firmamızın prensipleri doğrultusunda ‘’emanet ‘’ bilinci içinde korunmaktadır.

 

 

Evden eve nakliye sadece eşyaların kamyonlara doldurulup taşınması değildir. Her noktası incelikle planlanan bir işlemler bütünüdür. Yapılan hizmetlerin herhangi biri yanlış uygulandığında, bütün çalışmalar ve emekler boşa gidebilir.

 

 

İkitelli Evden Eve Nakliyat firması olarak yaptığımız işlerin bilincinde bir görev anlayışı içinde hizmetler sunmaktayız. Evden eve nakliyat iş yoğunluğuna bakıldığında iki başlık altında toplanabilir.

 

 

  • ŞehiriçiEvdenEveNakliyat
  • ŞehirlerarasıEvdenEveNakliyat
 

 

İkitelli Nakliyat aynı şehrin bir başka semtine yapılan nakliyatlardır. Kısa sürelerde sonuçlandırılan günübirlik taşıma işlemleridir. Firmamız tarafından en uygun fiyat garantisi ile uzman personellerimiz tarafından yapılmaktadır.

 

 

İkitelli Evden Eve Nakliyat Uzmanlık Gerektirir

 

 

İkitelli  Nakliyat Birbirinden uzak faklı şehirlere yapılan uzun süreli yolculuk gerektiren nakliyatlardır. Bu tür nakliye işlemlerinde farklı uygulamalar yapılmaktadır. Şehirler arası eşya taşımacılığında, gidilecek mesafe göz önünde bulundurularak yedek şoför gerekebilmektedir.

 

 

Ayrıca uzun mesafeli yollara uygun modern taşıma araçları kullanılmalıdır. Ambalajlama ve istifleme konusunda çok daha titiz davranılarak, eşyalar uzun süreli sarsıntılara dayanıklı hale getirilmelidir.

 

 

Nakliye hizmetlerinde müşterilerin beklentileri, en uygun fiyata en kaliteli hizmeti almaktır. Evden eve nakliyat işlemlerinde gidilecek mesafe, yükün miktarı, müşteri tarafından istenilen ekstra hizmetler nakliye fiyatlarını belirleyen etkenler arasındadır.

 

 

İkitelli Şehir İçi Nakliyat firması olarak tüm mesafelerde en uygun fiyat ve ödeme koşulları ile hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin taleplerine uygun olarak yapılan taşımacılık işlemlerinde, kaliteli hizmet anlayışı ile sektörde öncü firmalar arasında yer alan firmamız, iş kalitesinden ödün vermeyen bir yapıdadır.

 

 

İkitelli Evden Eve Nakliyat’ta Müşteri Beklentileri?

 

 

İkitelli  Nakliyat yapılan işin bilincinde olarak uzman yükleme ve taşıma personelleri ile verdiğimiz hizmetlerde memnuniyet garantili çalışmalar yapmaktayız.

 

 

İstanbul’un tüm semtlerine ve Türkiye’nin bir başından diğer başına modern araç filolarımızla verdiğimiz hizmetlerde, karşılıklı güven prensiplerine bağlı olarak görev yapmaktayız.

 

 

Müşterilerden gelecek taleplere bağlı olarak sigortalı eşya taşımacılığı hizmetleri sunulmaktadır. İkitelli Evden Eve Nakliyat 7/24 müşteri hizmetlerine açık olan firmamızı arayarak nakliye konusunda tüm bilgileri alabilirsiniz.

 

 

İkitelli Ofis Taşımacılığı

 

 

İkitelli Şehir İçi Nakliye sizlere taşımacılık konusunda daha fazla hizmet sunmak ve yarım kalan işlerini de fazla zaman kaybetmeden devam ettirmek için, gece gündüz demeden günün 24 saati hizmet sunmaktayız.

 

 

Bu nedenle en başarılı taşımacılık hizmetlerini sunan firmalar arasında yer almasından dolayı bizlere güvenerek taşıma işlemlerini yaptırmak için bizi tercih edebilirsiniz.

 

 

İkitelli  Nakliyat dilediğiniz takdirde kurumsal olan firmamıza gelip çalışanlarımızı ve tüm ekipmanlarımızı yerinde görebilir kararınızı verebilirsiniz. Kurumsal firma olduğumuzdan dolayı tüm eşyalarınıza sigorta verdiğimizi de ayrıca belirtmek isteriz.

 

 

Bizler sizin bizimle çalıştığınıza pişman olmayacağına adımız gibi eminiz bu sebeple siz de hiç vakit kaybetmeden ofisimizi arayın ya da ofisimize buyurun misafir olun ve evinizi bize teslim edin.

 

 

İkitelli Evden Eve Nakliyat İletişim Adresimiz.

 

 

Yük taşımak derdiniz olmasın. Biz yükünüzü taşıyalım ve yerleştirerek, yükünüzü üstünüzden alalım. Sizde İletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

 

 

Kalite Tesadüf Değildir. Sadece Çalışmanın Karşılığıdır.

 

İŞ TEL:0(216) 611 70 60

 

GSM :0(532) 058 97 09

 

GSM :0(535) 838 92 15

Linkler