Efe Nakliyat Logo

Silivri Evden Eve Nakliyat

Silivri Evden Eve Nakliyat

Silivri Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Silivri Evden Eve Nakliyat uzun yıllardan beri faaliyet gösteren firmamız tarafından en uygun fiyat ve hızlı teslimat şartlarına uygun olarak verilmektedir.

 

 

Hizmetlerimiz hem bireysel müşterilerimizin parsiyel yüklerinin nakliye taleplerini, hem de sektörel farklılık gösteren birçok faaliyet alanını kapsamaktadır. Sektörde bir çok dalda hizmet vermekteyiz Nakliyat, Evden Eve ve Parça eşya taşımacılığı yapmaktayız.

 

 

Nakledilmek üzere İstanbul Silivri Nakliyat firmamıza emanet edilen yük ve eşyalar yüksek koruma sağlanarak güvende tutulmakta ve talep edilen sürelerde nakliyesi sağlanmaktadır.  Birçok farklı yük ve eşyanın korunaklı olarak ambar hizmetlerimizden yararlanmasına olanak sağlayan alt yapımız sayesinde, en ufak bir sorun yaşanmadan hizmet verilebilmektedir.

 

 

Silivri Nakliyat Hizmetlerinin Sektörüne Sağladığı Avantajlar

 

 

Silivri Evden Eve Nakliyat denilince ilk akla gelen kuruluş olan firmamız, uzun yılların tecrübesi ve uzman kadroları sayesinde her geçen gün daha büyük çaplı hizmetlere imza atmaktadır. Ambar hizmetlerinde operasyonel zekâ ve koordinasyon becerisi büyük bir önem arz etmektedir. Taşımacılıkta firmamız yıllarında vermiş olduğu tercübe ile piyasada en iyiler arasındayız.

 

Silivri Evden Eve Nakliyat firmamız bu tür vasıfları bünyesinde barındıran bir yapıda ve sürekli kendin yenileyen bir anlayışla kaliteli hizmetler üretmektedir.

 

 

Kuruluş misyonunda müşteri memnuniyeti ilkesini birinci görev olarak kabul eden anlayışla hem sektörel firmaların, hem de bireysel müşterilerimizin memnuniyetini önemsiyoruz. Müşterimize zaman kayıbı ve işinden olmasını önlüyoruz.

 

 

Silivri Nakliyat Şehir İçi Şehirler Arası Taşımacılık Hizmeti

 

 

Silivri Evden Eve Nakliyat İstanbul’a Türkiye’nin her yönünden gelen nakliye araçlarının faydalanmasına yönelik olarak verilmektedir. Her gün binlerce aracın girip çıktığı İstanbul’dan Anadolu’nun tüm şehirlerine yük ve eşya taşıma hizmetleri verilen ambarlarımız, aralıksız ve sürekli olarak hizmet üretmektedir. Yük ve eşyalarınızı gönül rahatlığıyla firmamıza teslim edebilirsiniz.

 

 

Tüm ilçelerden araçlarımızla toplanan parsiyel yükler, ambarlarımızda bir araya getirilmekte ve nakledileceği güzergâhlara göre ayrılmaktadır.

 

 

İnsan gücü ve teknik bilgiye dayalı olarak yapılan ambar hizmetlerimizde en önemli kıstasımız, yük ve eşyaların yüksek güvenlikle korunması ve hızlı teslimatıdır. Yüklerinizin teslimatı sırasındaki süreçte önemlidir ve dikkat edilmesi gereken süreçtir.

 

 

Silivri Nakliye Firmamızın Yük Sınıfına Göre Taşıma Listesi

 

 

Silivri Evden Eve Nakliyat konusunda hizmet talep eden firma veya bireysel müşterilerimiz için farklı nakliye araçları koordine edilmekte her yük ve ürün grubu yüksek hassasiyetle nakledilmektedir. Nakliyesi sağlanmak üzere firmamıza emanet edilen yük ve eşyalar,

 

 

  • Paletli yükler
  • Paletsiz yükler
  • Kolilenmiş yükler
  • Özel eşya sınıfına ait yükler
  • Kuru yükler
  • Tıbbi ve kimyevi yükler
  • Petrol ürünleri
  • Tekstil ürünleri
  • Proje yükler
 

 

Şeklinde farklı sektör gruplarına ait olabilmektedir. İstanbul Silivri Nakliye firmamız geniş altyapı imkânları sayesinde her tür yük ve eşyaya uygun nakliye aracının teminini sağlayarak sorunsuz nakliye gerçekleştirmektedir.

 

 

Silivri Evden Eve Nakliyat üstün koordine yeteneği gerektiren faaliyetler arasında yer almaktadır. Firmamızdan hizmet taleplerinde bulunan kişi veya sektörler, kurumsal yapımızın özelliklerine vakıf olarak, düzenli ve periyodik çalışmalar yapmaktadır.

 

 

Sektörel özelliklere göre koordine edilen nakliye araçları kusursuz hizmet politikamıza uygun olarak özenle seçilmekte ve olabilecek en hızlı teslimat sağlanmaktadır.

 

 

Silivri Şehir İçi Kamyon, Kamyonet ve Şehirler Arası Parsiyel Taşımacılığı

 
Silivri Evden Eve Nakliyat Hizmeti  

 

Karayolu taşımacılığının gittikçe önem kazanması ve ülke içi nakliyatın giderek büyümesi, kurumsal firmaların öne çıkmasına fayda sağlamaktadır.

 

 

Silivri Kamyonet konusunda önemli bir birikime sahip olan firmamız, parsiyel yük konusunda giderek yükselen bir müşteri grafiğine sahiptir. En hızlı teslimat ve en uygun fiyat politikamız sayesinde her geçen gün hizmet talepleri artmaktadır.

 

 

 

Türkiye’nin her köşesinden İstanbul’a gelen nakliye araçları dönüş yolunda boş kalmamak için, anlaşmalı olduğu ambarlara gelerek dönüş yükü talep etmektedir.

 

 

Bu sayede fazladan yakıt israfı yapılmadan ülke ekonomisine kazanç sağlanmakta, nakliye sektörünün devamlılığına olumlu katkılar yapılmaktadır. Araçlarımız bakımlı ve uzun yola gidebilecek donanıma sahipler.

 

 

Silivri Nakliye Olarak Bakımlı Araç ve Eğitimli Personelimizle Hizmet Vermekteyiz

 

 

Silivri Nakliye sayesinde nakliye araçları ek iş almış olmakta, yüklerini uygun fiyatlarla nakletmek isteyen müşterilere ise, oldukça ucuz nakliye alternatifi oluşturulmaktadır.

 

 

Bu özellikleri sayesinde en önemli lojistik değere sahip olan ambarlarımız, sürdürülebilir hizmetlerin temel kaynağı olarak öne çıkmaktadır. Firmamız kökeni çok eski ve tercübeli olması sebebiyle piyasada en iyiler arasındayız.

 

 

İstanbul Silivri Nakliyat firmamız bu anlayışla İstanbul’un tüm ilçelerinden parsiyel yük kabul etmekte ve en kısa sürelerde nakliyesini sağlamaktadır.

 

 

Silivri bölgesinden hizmet taleplerinizde firma telefonlarımızdan bize 7/24 ulaşabilir, sorunsuz ve en uygun fiyat garantisiyle hizmet talep edebilirsiniz. Bizlerle çalışarak hem tercube etmiş olursunuz hemde güvenilir bir firma ile çalışmış olursunuz.

 

 

Silivri Nakliyat Çalışma Sistemi ve Araç Parkuru

 

 

Silivri Evden Eve Nakliyat konusunda kurulduğu günden bu güne hizmet politikasını müşteri avantajlarını en önde tutmak prensibine bağlı olarak belirleyen firmamız, teknolojik çağa uygun olarak sürekli kendini yenilemektedir.

 

 

Bu sayede nakliye araçlarının temininden, koordine ve teknik altyapının sağlanmasına yönelik olarak, sürekli yenilenmiş fikirlerle hizmet vermekteyiz.

 

 

Ambar güvenliği ve nakliye hizmetlerindeki riskleri sıfırlayan ve parsiyel yükleri en hızlı teslimatla nakleden firmamıza internet adreslerimizden veya firma iletişim numaralarından ulaşarak, talep edeceğiniz hizmet türüyle ilgili en geniş bilgileri alabilirsiniz.

 

 

Merkez ofisimize’de gelerek bir çayımızı içip detaylı bir şekilde konuşarak her türlü doğacak olumsuzluğun önüne geçeriz.

 

 

Silivri Evden Eve Nakliyat İletişim Adresimiz.

 

 

Yük taşımak derdiniz olmasın. Biz yükünüzü taşıyalım ve yerleştirerek, yükünüzü üstünüzden alalım. Sizde İletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

 

 

Kalite Tesadüf Değildir. Sadece Çalışmanın Karşılığıdır.

 

İŞ TEL:0(216) 611 70 60

 

GSM :0(532) 058 97 09

 

GSM :0(535) 838 92 15

Linkler