Efe Nakliyat Logo

Göksu Nakliyat

Göksu Nakliyat

göksü nakliyat parça eşya taşıma

Göksu Nakliyat firmamızın kuruluşundan bugüne kadar yıllara dayanan tecrübesi ve uzman ekip kadrosuyla Göksu Nakliyat firması değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Sektöründe öncü konumda olan firma ev, ofis ve ihtiyacınız olan her konuda taşımacılık hizmeti sunmaktadır.

Ayrıca firmanın avantajları incelendiğinde ücretsiz expertiz hizmeti veriyoruz. Taşınılacak olan yerden bir takım notlar alınıp ambalajlama çeşidi belirlenmekteyiz.

Eşyaların çokluğuna, büyüklüğüne göre araç seçilmekte ve ziyaret sırasında müşterilerde düşünülerek eşyalarınıza göre fiyat belirmektedir. Bu sayede gereğinden fazla ücretlendirmelere maruz kalma gibi bir durum söz konusu olmamaktadır.

Şunu da eklemek gerekir ki firmanın evden eve taşımacılık, eşya depolama, ambalajlama ve paketleme alternatifleri bulunmaktadır.

Göksu Nakliyat firması meydana gelebilecek en ufak zarar oluşsa dahi müşterilerin hiçbir kayba uğramaması adına eşyaları sigortalı nakliyat şeklinde taşımaktadır. Bunun için de anlaşmaları mevcuttur.

Bu anlaşma ile taşınacak eşyalarınız güvence altına alınmış olmaktadır.Sigortalı nakliyatın öneminin yanı sıra burada paketlemenin özeni de önemlidir.

Eşyaların ambalajlarında Alman ambalajlama malzemesi kullanılmaktadır. Bu ambalaj çeşidi sayesinde kırılma çizilme gibi zarar görme riski oranı düşmektedir.

De-monte ya da montaj olması gereken tv ünitesi ya da dolap gibi eşyalarınızda gereken özen gösterilerek paketlenmektedir.

Ambalajlamanın ardında size uygun seçilen araçlara aktarılmaktadır. Göksu Nakliyat geniş araç filosu bulunmaktadır.

Bu araçlar sayesinde eşyalarınız sıkışmadan ve çizilmeden uygun alanlara yerleştirilmektedir. Üstelik firma K3 Taşımacılık Belgesine sahiptir. Bu da firmayı diğer firmalardan ayıran önemli bir yön durumundadır.

Müşteri Memnuniyeti ve Beklenti Üst Noktada

Müşteri memnuniyetini ilke edinen Göksu Nakliyat firması sektöründe farklılıkları ile beklentilerin üstüne çıkmayı başarmıştır.

Sektöründe lider konumunda olan firma hızlı, kolay ve güvenilir hizmet garantisi sunmasının yanı sıra ücretlendirme politikasında değerli müşterilerini düşünerek hareket etmektedir.

 İhtiyaç duyduğunuz her an ulaşabilmeniz için 7/24 hizmet sunmaktadır. Yılların deneyimi ve tecrübeleri ile her geçen gün kendini yenileyen firma müşterilerinin gözünde yer edinmiştir.

Ucuz fiyata nakliye işlerinizi halleden Göksu Nakliyat kaliteden hiçbir zaman ödün vermemektedir. İletişim yönü kuvvetli olan firma ile her koşulda sorunsuz bağlantı kurabilirsiniz.

Firma İstanbul Beykoz’ un Göksu ilçesinde olmasının yanı sıra İstanbul’ un diğer ilçelerinde de hizmet vermektedir. Göksu Nakliyat firması araçlarını ambarında her an hazırda bekletmektedir. 

Üstelik firma sadece ev değil iş yeri ve ofis taşıma gibi ihtiyaçlarınızda da değerli müşterilerine uzman ekip kadrosu eşliğinde yardımcı olmaktadır.

Depolama hizmeti almak isteyen müşteriler için de Göksu Nakliyat depolarını aylık kira bedeli şeklinde müşterilerine tahsis etmektedir.

Eşyalarınız firmaya ait depolarda arzu ettiğiniz süre zarfınca güven içerisinde kalmaktadır. Şunu da eklemek gerekir ki eşyalarınızın zarar görmesi durumunda zarar firma tarafından karşılanmaktayken aynı zamanda firma aile şirketi olarak her zaman yanınızdadır.

Detaylı Aşamalar

  • İlk aşama Göksu Nakliyat ulaşmanız halinde gerekli bilgilerin öğrenilmesinin ardından firmanın uzman ekip kadrosu müşteriden alınan adrese uzman ekip kadrosu eşliğinde gitmektedir.
  • İkinci aşamada gerekli inceleme sağlanmaktadır. Burada eşyaların büyüklüğü fazlalığı not alınmaktadır. Yine aynı anda müşteri eşliğinde ücretlendirme belirlenmektedir.
  • Üçüncü aşamada belirlenen tarih ve saatte Göksu Nakliyat tarafından gerekli ekip eşyaların çeşidine büyüklüğüne göre özel ambalajları ile paketleme yapılmaktadır. De-monte ya da montaj gerektiren durumlar sağlanmaktadır.
  • Dördüncü aşamada ise ambalajlanan eşyalar asansörlü araçlara aktarılmaktadır. Bu noktada önceden çevre ve alan incelemesi yapılmaktadır. Firmanın asansörlü araçları kullanmasında ki amaç ise çevreye ve bireyleri rahatsız etmemek ve zamandan tasarruf etmektir.
  • Beşinci aşamada yeni taşınılacak olan adrese ulaşmak üzere firmaya ait özel araçlar ile yola çıkılmaktadır.
  • Altıncı aşamada ise ulaşılan adrese tekrar asansörlü araçlar ile çevre alan kontrolünün sağlanmasının ardından eşyalar istenilen yere çıkarılmaktadır.
  • Yedinci aşamada istenilen adrese çıkarılan eşyaların eski yerden de-monte ya da montaj ile paketlenen ambalajlar açılıp tekrar birleştirilerek eski haline getirilmektedir.
  • Son olarak sekizinci aşamada ise evin son kontrolleri müşteri eşliğinde sağlanır ve iyi dileklerin iletilmesinin ardından firmada çalışan uzman ekip alandan ayrılmaktadır.

Göksu Nakliyat İletişim Adresimiz.

Yük taşımak derdiniz olmasın. Biz yükünüzü taşıyalım ve yerleştirerek, yükünüzü üstünüzden alalım. Sizde İletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Kalite Tesadüf Değildir. Sadece Çalışmanın Karşılığıdır.

Hızlı İletişim Adreslerimiz:

İŞ TEL:0(216) 611 70 60

GSM :0(532) 058 97 09

GSM :0(535) 838 92 15

Çekmeköy Moloz Hattı yazımız okumak için üstüne tıklayınız.

Linkler