Efe Nakliyat Logo

Ümraniye Kiralık Kamyonet

Ümraniye Kiralık Kamyonet

ümraniye kiralık kamyonet

Ümraniye kiralık kamyonet hizmetleri ile sizler de kendi evinizi, iş yerinizi ya da eşyalarınızı taşıyabilirsiniz. Firmamız, evden eve nakliyat konusunda farklı model ve tonaj kapasitesine sahip kamyonetleri ile sizlere yardımcı olur. Eşyalarınızı kendi çevrenizde bulunan eş, dost ya da akrabalarınız ile taşımak istiyorsanız ve bunun için sadece kamyonete ihtiyacınız varsa, hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız en kısa süre içerisinde eşya yoğunluğunuza bağlı olarak sizlere en uygun araç modelini gönderir. Bu sayede eşyalarınızı yeni adresine taşıyabilir ve sadece kamyon ücreti ödeyerek taşınma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ümraniye Kiralık Kamyonet Çeşitleri

Ümraniye ve çevresinde kiralık kamyonet hizmetleri sunan firmamız, aynı zamanda geniş araç filosu ile sizlere yardımcı olur. Firmamız bünyesinde bulunan kamyonetler, tüm eşyalarınızı taşımanızda kolaylık sağlar. Bu konuda nasıl bir kamyonet kiralamak istediğinizi bizlere iletmeniz, sizlere özel çözümler sunmamız için yeterli olur. Farklı kapasitelere sahip olan kamyonetlerimiz ile sizler de en ağır yüklerinizi ya da eşyalarınızı taşıyabilirsiniz. Kiralık kamyonet hizmetimizden pek çok farklı alanda faydalanmanız mümkündür. Bunlar genel olarak aşağıdaki gibidir;

 • Evden eve nakliyat
 • Ofis taşıma
 • Ağır yük taşıma
 • Konteyner taşıma
 • Parsiyel taşımacılık
 • Şehir içi nakliye
 • Şehirler arası nakliyat
 • Parça eşya taşıma
 • İş yeri taşıma

Ümraniye Açık ve Kapalı Kasa Kiralık Kamyonet

Firmamız siz müşterileri için aynı zamanda açık ve kapalı kamyonet seçenekleri ile hizmet verir. Bu sayede tüm hava koşullarında eşyalarınızı ya da yüklerinizi sorunsuz bir şekilde taşımanız mümkün olur. İhtiyaçlarınız doğrultusunda sizler de ister açık ister kapalı kasa kamyonetlerden birini kiralayabilir ve bu şekilde yüklerinizi kolayca taşıyabilirsiniz.

Ümraniye Kamyonet Kiralama

Firmamız, pek çok farklı kamyonet modeli ile sizlere hizmet sunar. Kamyonet modellerimiz küçük, ora ve büyük olmak üzere 3 farklı gruba ayrılır. Bu sınıflandırmaya göre her kamyonet modelinin farklı taşıma kapasitelere sahip olduğunu söylemek doğru olur. Buna göre;

 • Küçük kamyonet modelleri 0 – 1.5 ton taşıma kapasitesine
 • Orta büyüklükte kamyonet modelleri 1.5 – 2.5 ton taşıma kapasitesine
 • Büyük kamyonet modelleri ise 2.5 – 3.5 ton taşıma kapasitesine

sahiptir. Bu sayede ihtiyacınız olan kamyonet modellerinden birini tercih edebilir ve 3.5 tona kadar en ağır yüklerinizi bile kolayca taşıyabilirsiniz. Ayrıca asansörlü kamyonet modellerimiz sayesinde de eşyalarınızı en yüksek katlı binalara dahi kolaylıkla çıkarabilirsiniz.

ümraniye kamyonet firması

Ümraniye Kiralık Kamyonet Fiyatları

Kamyonet kiralama firması olarak siz müşterilerimiz için her zaman en uygun fiyat aralıkları ile hizmet verdiğimizi belirtmek isteriz. Modern nakliye araçları ve kamyonet modelleri ile ihtiyacınız olan her konuda alternatif çözümler sunan firmamız, aynı zamanda birbirinden farklı araç seçenekleri ile sizlere yardımcı olur. Kiralık kamyonet fiyatları ise çeşitli etkenlere bağlı olarak değişiklik gösterir. Fiyat değişimine neden olan etkenler arasında

 • Kamyonetin taşıma kapasitesi
 • Açık ya da kapalı kasa olması
 • Kiralama süresi
 • Eşya ya da yüklerin taşınacağı mesafe
 • Aracın asansörlü olup olmadığı

gibi farklı özellikler yer alır. Buna göre kamyonet seçiminde yaklaşık fiyat bilgisine ulaşabilmek için öncelikle araçların sahip olduğu özellikleri belirlemek ve bunun ardından firmamız ile iletişime geçmek yeterli olur. Ayrıca firmamızda kamyonet kiralama hizmetleri günlük, aylık ve yıllık olacak şekilde şoförlü bir olarak yapılabilmektedir. Sizler de işleriniz için kamyonet arayışındaysanız, hemen bizimle iletişime geçebilir ve farklı model seçenekleri ile işleriniz için en uygun kamyoneti kiralayabilirsiniz.

Ümraniye Nakliye Kamyoneti Kiralama

Ümraniye kiralık kamyonet hizmetleri ile sizler de nakliye ihtiyaçlarınız için araç kiralayabilir ve eşya ya da yükleriniz için modern nakliye araçlarımızı tercih edebilirsiniz. Tüm araçlarımızın servis bakım ve onarımı ve bunun yanında arızaları firmamız tarafından karşılanır. Ayrıca araçlarımızın tamamının kaskosu ve sigortası yapılmıştır. Diğer yandan tüm araçlarımız ruhsatlı olarak sizlere hizmet verir.

Firmamız, haftanın 7 gün 24 saati sizlere yardımcı olur. Kamyonet modellerimizden birini kiralamak için yapmanız gereken sadece bizimle iletişime geçmek kadar kolaydır. Sizler de nakliye ya da parça eşya taşıma gibi ihtiyaçlarınız için kamyonet kiralamayı düşünüyorsanız, daha fazla zaman kaybetmeden firmamızı arayın ve son model kamyon ve kamyonetlerimiz ile sizlere kısa sürede yardımcı olalım.

İlgili Haber :Tuzla Kiralık Kamyonet

Linkler