Efe Nakliyat Logo

Zeytinburnu Moloz Hattı

Zeytinburnu Moloz Hattı

Zeytinburnu Moloz Hattı Hizmetleri

 

Zeytinburnu Moloz Hattı hizmetleri için Zeytinburnu’nun her bölgesinde Zeytinburnu Moloz Hattı firmamıza ulaşabilirsiniz. Sistemlerin bu anlamda doğru ve düzenli bir şekilde işlemesi gerekmektedir.

 

 

 

Dökülecek olan tüm molozların düzenli bir şekilde toparlanması ve damperli kamyona yüklenmesi gerekir. Kanuna uygun şekilde hizmetlerin sunulması sağlanır. Molozlarınızı çöpe atmamanız gerekmektedir.

 

 

 

Belediyelere ait kanunlarda da zaten molozların çöpe atması yasaklanmış bulunmaktadır. Bu yüzden de atılacak olan molozun çok düzenli bir şekilde toparlanması ve çuvallanması gerekir.

 

 

 

Buna göre yönlendirmeler yapılarak sizlerin istediğiniz sonuçları daha rahat bir şekilde almanız sağlanacaktır. Zeytinburnu Moloz Hattı firmamız sizler için her zaman yardımcı olmaktadır.

 

 

 

İşlemlerinizin rahatlıkla yapılması sağlanırken bu konuda ekiplerimiz her zaman için sizlerin yanınızda olmaktadır. Müşteri hizmetleri servisimiz de sizlere yardımcı olurlar.

 

 

 

Zeytinburnu Moloz Atımı İşlemleri Nasıl Yapılır?

 

 

 

Yıkım işlemine bağlı olarak atım işlemleri için öncelikli olarak plan ve programlama yapılır. Öncelikli olarak bizi aramanız gerekmektedir. Zeytinburnu Moloz Hattı firmamız öncelikli olarak gerekli yönlendirmeleri yapar.

 

 

 

Bu yönlendirmelere uygun olarak istediğiniz gibi işlemlerin yapılması sağlanır. Nasıl bir döküm işlemi yapılacak? Nereye moloz dökümü yapılacak? Bunlara karar verilir.

 

 

 

Ne kadarlık bir çuval gerekiyor bunlar da göz önünde bulundurularak işlemlerin yapılması sağlanmış olacaktır. Moloz hattı sistemleri dahilinde 7 gün 24 saat müşteri hizmetleri servisimiz sizlerin yanınızda olmaktadır.

 

 

 

Zeytinburnu Moloz Hattı firmamız sizler için doğru ve düzenli şekilde işlemlerin yapılması sağlanmış olacaktır. Ekiplerimiz her zaman bu konuda dikkatli bir şekilde işlem yapmaktadır.

 

 

 

Bu yüzden de fiziki olarak belediyenin vermiş olduğu izinli alanların çıkarılarak buna göre planlama yapılması sağlanır. Zeytinburnu Moloz Hattı Geniş araç filomuz sayesinde damperli kamyonlarla bu molozların taşınması ve atılması sağlanacaktır.

 

 

 

Bilindiği üzere bu tip taşımacılık ve atım işlemlerinde çöp araçlarıyla taşınması gibi bir durum kabul edilemeyecektir. Ayrıca belediyelerin kanununa göre cezai müeyyidesi vardır. Bu yüzden de gereken işlemlerin doğru bir şekilde sunulması gerekmektedir.

 

 

 

 

 

Zeytinburnu Moloz Atımı Farklılıkları Nelerdir?

 

 

 

 

 

Belediye moloz hattı sizlere molozlarınızın nereye dökebileceğiniz konusunda bilgi vermektedir. Aynı zamanda da molozlar ile ilgili olarak yanlış bir adım olduğunu da sizlere bilgilendirmenizi istemektedir.

 

 

 

Bunları da göz önünde bulundurduktan sonra sizlerin de işlemlerinize kadar profesyonellikle yapılması gerektiği konusunda önemini daha net bir şekilde anlayabilirsiniz.

 

 

 

Bundan sonra molozların toparlanması ve dökülmesi işlemi bulunmaktadır. Çünkü molozların çöpe atılması yasaktır. Bu tip durumlarda belediyeler cezai müeyyide uygularlar.  

 

 

 

Kırım işlemleri özellikle molozlar ile ilgili olarak bazen ihtiyaç olarak karşımıza çıkmaktadır. Bunun sebebi bazı durumlarda sizlere her ne kadar normal düzenleme molozlarınızı atmak isterseniz de yapılan yıkımların sonrasında belirli parçaların kalmasından kaynaklanır.

 

 

 

Bu tip durumlarda da Zeytinburnu Moloz Hattı firmamız sizlere destek olmakta ve işlemleriniz rahat bir şekilde çözüme kavuşmaktadır. Ayrıca tüm dökümleriniz sizler el sürmeden yapılmaktadır. Her türlü kolaylık da sizler için sunulmaktadır. Bu konuda her zaman intizam gösterilmektedir.  Moloz Yıkımı ve Toplama Konusunda ciddi bir tecrübeye sahip olan firmamızın Sultanbeyli Bölgesi Çalışmalarını İncelemek İçin Sultanbeyli Moloz Hattı Sayfamızı Ziyaret Edebilirsiniz.

 

 

 

Zeytinburnu Moloz Hattı İletişim Adresimiz.

 

 

 

Yük taşımak derdiniz olmasın. Biz yükünüzü taşıyalım ve yerleştirerek, yükünüzü üstünüzden alalım. Sizde İletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Kalite Tesadüf Değildir. Sadece Çalışmanın Karşılığıdır.

 

 

Hızlı İletişim Adreslerimiz:

 

 

İŞ TEL:0(216) 611 70 60

 

 

GSM :0(532) 058 97 09

 

 

GSM :0(535) 838 92 15

Linkler