Efe Nakliyat Logo

Tuzla Kiralık Kamyonet

Tuzla Kiralık Kamyonet

tuzla kiralık kamyonet

Tuzla kiralık kamyonet hizmetleri için hemen firmamız ile iletişime geçin ve eşya ya da en ağır yükleriniz için uygun bir kamyonet modeli kiralayın. Firmamız bünyesinde yer alan açık ve kapalı kasa kamyonetlerimiz ile sizler de eşyalarınızı her koşulda istediğiniz yere taşıyabilir ve sahip olduğumuz farklı araç modelleri ile hızlı ve kolay bir taşımacılık yapabilirsiniz.

Evden eve nakliyat konusunda bazen nakliyat firmaları ile çalışmak istemeyen ya da eşyalarını kendi taşımayı tercih eden kişiler, sadece kiralık kamyonet hizmeti arayışına girer. Böyle bir durumda farklı araç modelleri ile sizlere yardımcı olan firmamızdan ihtiyaç duyduğunuz kamyoneti kiralayabilir ve eşyalarınızı bizimle dilediğiniz konuma taşıyabilirsiniz. Taşınma sırasında çevrenizde sizlere yardım edecek kişiler varsa ve sadece nakliye kamyonuna ihtiyaç duyuyorsanız, hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tuzla Kiralık Kamyonet Çeşitleri

Kiralık kamyonet ihtiyaçlarınızda sizlere hızlı ve güvenilir çözümler sunan firmamız, her zaman son model nakliye araçları ile hizmet verir. Geniş araç filomuz içerisinde açık ya da kapalı kasa kamyonetlerin yanı sıra kamyon ve hafif ticari araç modelleri yer alır. Bunun yanında eşya taşıma sırasında kolaylık sağlaması için asansörlü araç modellerimiz de mevcuttur. Sizler de istediğiniz araç modelini kiralayabilir ve firmamız tarafından sunulan imkanlar ile eşyalarınızı ya da yüklerinizi kolayca taşıyabilirsiniz.

Tuzla Kamyonet Kiralama

Firmamızdan kiralayacağınız kamyonet modellerinden herhangi biri ile pek çok farklı alanda faaliyet gösterebilirsiniz. Geniş araç filomuz içerisinde seçtiğiniz kamyonetler, evden eve nakliyattan parça eşya taşımacılığına kadar iş yapmak istediğiniz her alanda sizlere yardımcı olur. Kamyonet modellerimizi kullanabileceğiniz alanlar genel olarak şu şekildedir;

 • Evden eve nakliyat
 • Ofis taşıma
 • Ağır yük taşıma
 • Konteyner taşıma
 • Parsiyel taşımacılık
 • Şehir içi nakliye
 • Şehirler arası nakliyat
 • Parça eşya taşıma
 • İş yeri taşıma

Şehir içi ve şehirler arası nakliyat ihtiyaçlarınızı sizler de firmamızda bulunan kiralık kamyonet hizmeti ile gerçekleştirebilirsiniz. Servis bakımları eksiksiz bir şekilde yapılmakta yapılan araçlarımızın kasko ve sigortaları da tamdır. Ayrıca tüm araçlarımız ruhsatlıdır.

tuzla kamyonet kiralama

Günlük, Aylık ve Yıllık Kamyonet Kiralama

Kiralık kamyonet hizmetleri ile siz müşterileri için her zaman profesyonel çözümler sunan firmamız, aynı zamanda farklı periyotlarda kamyonet kiralama hizmeti sunar. Sizler de ihtiyaçlarınız doğrultusunda firmamız bünyesinde bulunan kamyonetleri, günlük, aylık ya da yıllık olacak şekilde kiralayabilirsiniz. Kamyonetlerimiz ev, ofis ve parça eşya taşıma kapasitesine sahip olmasının yanında oldukça geniştir. Bunun yanında farklı tonajlarda ağırlık kaldırma kapasitesi ile sizlerin hizmetine sunulur. Kiralık kamyonetlerimiz üç farklı kategoriye ayrılır. Buna göre;

 • Küçük kamyonet modelleri 0 – 1.5 ton taşıma kapasitesine
 • Orta büyüklükte kamyonet modelleri 1.5 – 2.5 ton taşıma kapasitesine
 • Büyük kamyonet modelleri ise 2.5 – 3.5 ton taşıma kapasitesine

sahiptir. Bu şekilde farklı ağırlıklarda yük ya da eşyalara sahip olanlar, küçük, orta ya da büyük kamyonet modellerimizden birini seçebilir ve pek çok farklı alanda eşya ve yük taşımacılığı için kullanabilir.

Tuzla Kiralık Kamyonet Fiyatları

Kiralık kamyonet hizmetlerinde kaliteli bir hizmetin yanı sıra oldukça uygun fiyat aralıkları ile sizlere yardımcı olan firmamız, daima bütçenize uygun çözümler ortaya koyar. Modern nakliye araçlarımız iş yaptığınız sırada sizlere herhangi bir şekilde sorun oluşturmaz ve kiraladığınız süre boyunca rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kiralık kamyonet fiyatları genel olarak bazı etkenlere göre değişiklik gösterir. Bu nedenle kiralama aşamasında kamyonetlerin özelliklerine göre fiyat değişimleri yaşanması mümkündür. Kiralık kamyonet değişimlerinde etkili olan özellikler ise;

 • Kamyonetin taşıma kapasitesi
 • Açık ya da kapalı kasa olması
 • Kiralama süresi
 • Eşya ya da yüklerin taşınacağı mesafe
 • Aracın asansörlü olup olmadığı

şeklinde karşımıza çıkar. Buna göre kiralamak istediğiniz kamyonetin özelliklerini belirleyerek yaklaşık bir fiyat bilgisi edinmeniz mümkün olur. Ayrıca fiyat konusunda daha net bilgiler elde etmek için firmamızı arayabilir ve nasıl bir kamyonet istediğinizi belirterek tam bir fiyat bilgisi alabilirsiniz. Telefonda sizleri karşılayacak çalışma arkadaşlarımız kiralık kamyonet fiyatları ve bunun yanında diğer süreçler konusunda da sizlere en doğru bilgiler vermek için hazır beklemektedir. Bu nedenle sizler de kiralık kamyonet hizmeti için hemen bizi arayın ve sizlere kısa sürede yardımcı olmaya çalışalım.

İlgili Haber : Sultanbeyli Kiralık Kamyonet

Linkler