Efe Nakliyat Logo

Caddebostan Evden Eve Nakliyat

Caddebostan Evden Eve Nakliyat

caddebostan evden eve nakliyat fiyatları

Caddebostan Evden Eve Nakliyat evden eve ya da ofisten ofisten ofise nakliye işlerini yapan yılların verdiği tecrübe ile adından sıkça söz ettiren bir nakliye firmasıdır. Nakliye firmaları evden eve, ofisten ofise taşımacılık işlerini yapan bu işleri en hızlı ve zararsız bir şekilde tamamlanmasını sağlarlar.

Eşya taşınma süreci; taşınacak eşyaların değerine göre,bir kaza ile kırılması veya zarar görmesi durumuna göre önem derecesi oluşturur. Caddebostan Evden Eve Nakliyat ofis taşımacılığında arşiv ve dosyaların önemine son derece dikkat edilir ve özenle taşınır.

Caddebostan Evden Eve Nakliyat ayrıca taşınacak eşyaların sizin için ne kadar değerli olduğunu bildiğimiz için evden eve nakliye firması olarak eşyalarınızın maddi değerini karşılamak adına taşınırken oluşabilecek kazalar için sigorta yaparaktitizlikle eşyalarınızı taşımaktadır.

Taşıma işlemlerievden eve, ofisten ofise birçok firma ile yapılabilir. Fakat Caddebostan Evden Eve Nakliyeolarak size taşınacak eşyalar taşıma sırasında asansör kullanılarak veya direk el ile taşıma hizmetleri sunar.

Evden Eve Nakliye Firması Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Caddebostan Evden Eve Nakliyat ayrıca nakliye firmamız taşınma öncesinde evinize ya da ofisinize gelerek keşif yapar ve nasıl taşınacağını belirler.

Sadece eşyanın nereden nereye taşınacağını,yükün kaçıncı katta olduğunu, binada asansör olup olmadığını sorup, kaç parça eşya taşınacağını soran gelip keşif yapıyoruz.

Caddebostan Evden Eve Nakliyat firması size fiyat verirken doğru bir fiyat veremez bu taşıma firmaları, eşyanın taşınma sırasında verdiği fiyatta sorun çıkartma durumu yüksektir.

Eşyalarınızı Ekiplerimize Gönül Rahatlığı İle Teslim Edebilirsiniz

Caddebostan Evden Eve Nakliyat profesyonel eşya taşıma şirketi olarak biz eşyanın bulunduğu yere gelir keşfini yapar, taşınma sırasındaki eşya paketleme hizmetini vermesine göre hareket ediyoruz.

Katın yüksek olması, binada asansör olup olmamasına göre, eşyanın gideceği yerdeki asansör olması, kat yüksekliği durumuna da bakar ve müşteriye kesin bilgiler verir.

Keşif yaparak ücretsiz ekspertiz hizmeti veren Caddebostan Evden Eve Nakliye firmamız müşterilerin taşınma sırasında maddi olarak mağdur olmaması için iş sözleşmesi imzalayarak sabit fiyat garantisi verir.

 

Caddebostan Evden Eve Nakliyat ev veya ofis taşıyacak müşteriler nakliye firması seçerken, firmanın vereceği hizmeti ve fiyatı net bilmesi sonradan oluşacak müşteri mağduriyetine ortadan kaldırır. Caddebostan Evden Eve Nakliyat firması nakliye sözleşmesi imzalar ve bu sözleşme de müşteri ürününde doğacak zararların karşılanması için önemlidir.İlgili Haber : Maltepe Nakliyat

 

Caddebostan Evden Eve Nakliyat’a Garantili Taşımacılık?

 • Caddebostan Parça Eşya Taşımacılığı
 • Caddebostan Ofis Büro Taşımacılık
 • Caddebostan Paletli Malzeme Nakliyatı
 • Caddebostan Kamyon Kamyonet Kiralama
 • Caddebostan Açık Kapalı Kasa Nakliyat Aracları
 • Caddebostan Kamyonet Nakliyesi
 • Caddebostan Kamyonet Kamyon Durakları
 • Caddebostan Nakliyeciler Durağı
 • Caddebostan Şehir içi Nakliyat
 • Caddebostan Şehirler Arası Nakliyat
 • Caddebostan Evden Eve Nakliyat
 • Caddebostan Nakliyat

Caddebostan Evden Eve Nakliye Firması Olarak Verdiğimiz Hizmetler?

 1. Ücretsiz ekspertiz hizmeti: Taşınma öncesinde taşınacak olan eşyaların olduğu yer görülerek bir raporlama yapılır. Bu raporlama ile taşınma işlemlerinde uygulanacak yöntemler ve fiyat belirlenerek anlaşılması durumunda sözleşme imzalanır.
 2. Sigortalı taşımacılık hizmeti:Caddebostan Evden Eve Nakliye firması olarak nakliye esnasında yaşabilecek maddi zararları karşılamak ve müşteriyi mağdur etmemek adına sigorta yaparak müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.

Aşama Aşama Evden Eve Taşımacılık

Asansörlü ya da manüel taşıma hizmeti: Firmamız hızlı ve güvenli taşıma hizmeti politikasıyla müşterilere asansörlü taşıma hizmeti seçeneğini de sunarak daha kısa sürede nakliye hizmetini garanti etmektedir. Dilerseniz ise klasik taşıma yöntemi olan manüel taşımayla da hizmet vermektedir.

4.Taşınma öncesi paketleme hizmeti:Taşınma öncesinde eşyaların toparlanması için vaktiniz yok ya da imkânlarınız kısıtlı ise Caddebostan Evden Eve Nakliyat firmamız taşınma öncesinde eşyalarınızı uygun şekilde ambalaj ve kutularla paketleyerek nakliye için hazır hale getirmektedir. Tüm kırılacak eşyalarınız özenle paketlenerek zarar görmesi engellenir. Diğer tüm eşyalarda pat pat poşetler ile paketlenir.

5.Konusunda uzman personel garantisi: Firma olarak nakliye işlerinde taşıma hizmeti veren personel kadar eşyalarınızı söküp tekrar montaj edecek personelinde o kadar önemli olduğunu düşünerek sizlere mobilyalarınızın demonte ve montaj işlemlerini yapacak marangoz ve elektronik ve beyaz eşyalarınızın sökümüyle ilgilenecek tesisatçı personellerimiz ile hizmet veriyoruz. Caddebostan Evden Eve Nakliyat ayrıca nakliye için taşıma hizmeti veren personellerimizin de tecrübeli olmasına özen gösteriyoruz.

6.Eşyaların yerleştirilmesi ve dizayn edilmesi hizmeti:Büyük bir dikkat ve özenle yeni eviniz ya da ofisinize taşıdığımız eşyaların sizin isteğiniz ve gözetiminiz ile uygun alanlara yerleştiriyoruz. Eşyalarınızın sizin isteğiniz ve beğeninize uygun yerleştirilmesinin ardından memnuniyetinizden emin olarak ayrılıyoruz.

Caddebostan Ofis Taşımacılığı firmamız yılların verdiği tecrübe ile evden eve nakliye hizmeti ile ister şehir içi isterseniz de şehirlerarası nakliye ile sizlere hizmet vermektedir.

En uygun fiyat ve kaliteli hizmet arayanların adresi olan firmamız müşteri memnuniyetine son derece önem vererek hizmet vermektedir. Caddebostan Evden Eve Nakliyat sizleri kaliteli ve uygun fiyat için firmamıza bekliyoruz.

Linkler