Efe Nakliyat Logo

Büyükada Nakliyat

Büyükada Nakliyat

büyükada nakliyat

Günümüzde insanlar, yaygın olarak profesyonel nakliye şirketlerine ihtiyaç duyarlar. İnsanların piyasadaki nakliye şirketlerine güvenmekte sorun yaşadıkları bilinmektedir.

 

Acaba malzemelerim kaybolmadan ya da hasar görmeden yerine ulaşır mı, nakliye şirketi benden çok para ister mi, nakliye şirketi ile sorun yaşar mıyım vb. onlarca soru işareti insanların kafasında olsa da işlerinin görülmesi için bu hizmeti almaya mecburdurlar.

 

Piyasada bu işi profesyonel şekilde yapamayan şirketlerin insanları mağdur eden politikaları nedeniyle insanların nakliye şirketlerine güvenmekte neden tereddüt yaşadıklarını da anlamak gerekiyor. Bu anlamda aklınızdaki tüm soruları 7/24 cevaplamaya hazır olan Büyükada nakliyat her türlü taşımacılık ihtiyaçlarınızı güvenle karşılayacak ender bir firmadır.

 

Müşteri Memnuniyeti

Büyükada nakliyat olarak hizmet politikamız, bizi tercih eden müşterilerimizin taşıma hizmeti tamamlandıktan sonra da bütün taşımacılık işlerinde bizi tercih etmesini sağlamaktır. %100 müşteri memnuniyeti prensibi ile çalışmak, profesyonel taşımacılık anlayışımızdır.

 

İnsanlar, taşıma esnasında malzemelerinin zarar görmesi, nakliye şirketinin hal ve hareketleri, zamanında teslimat yapılmaması gibi sebeplerle bir kere hizmet aldığı, daha doğrusu alamadığı nakliye şirketlerini bir daha doğal olarak tercih etmezler. Bu durum da nakliye firmasının dezavantajına olan bir husustur.

İlgili Haber :  Ümraniye Evden Eve Nakliyat

Büyükada Nakliyat İşleri İlk Aşama

Profesyonel taşımacılık faaliyetlerinin ilk aşaması olarak taşıma hizmeti talep eden müşterimizin evine ilk önce profesyonel ekibimiz giderek taşınacak malzemeleri görmekte ve buna göre müşterimize fiyat vermektedirler. Müşterinin verilen fiyatı kabul etmesini müteakip firmamızla yazılı bir sözleşme yapılmakta, ödemenin nasıl yapılacağı, eşyanın ne zaman alınacağı ve ne zaman teslim edileceği gibi hususlar bu sözleşmede açıkça belirtilmektedir.

Büyükada Nakliyat Hizmetinde Profesyonel Ekip

Her türlü taşıma faaliyetlerinde profesyonel ekibi ile hareket eden Büyükada nakliyat, taşınacak eşya ya da malzemenizi evinizden almakta, güvenli bir şekilde istediğiniz adrese bırakmaktadırlar.

 

Bu kapsamda taşıması yapılacak eşyanın düzgün, zarar görmeyecek şekilde paketlenmesi, sökülmesi ve gidilecek yerde montajının yapılması ve bu hizmetler verilirken malzemelerinizin zarar görmemesi firmamızın garantisi altındadır.

 

Büyükada nakliyat, malzemelerinizi kendi personeli ile evinizden alıp yine kendi personeli ile gidilecek adrese bırakmaktadır. Profesyonel taşımacılık icra eden ve bu işin öncü firmalarından olan Büyükada nakliyat, kesinlikle taşeron firmalarla çalışmaz.

Taşıma Sigortası

Firmamız tarafından taşınan tüm eşyalarınız sigortalı şekilde taşınmakta ve yerine ulaştırılmaktadır. Eşyalarınızın taşıma anında zarar görmesi, kırılması, kaybolması durumunda zararınız sigorta tarafından eksiksiz şekilde karşılanmaktadır. Bu kapsamda taşıma öncesinde tüm müşterilerimiz ile taşıma sözleşmesi yapıp karşılıklı olarak imzalanmaktadır. Ayrıca her türlü taşımacılık faaliyetlerimiz faturalı ve resmi prosedüre uygun olarak gerçekleştirilir.

 

Güvenli Araç Filosu

Araçlarımızın cins ve modelleri firmamızın garajlarında müşterilerimizin inceleyebileceği şekilde bulunmaktadır. Araçlarımız incelendiğinde tüm araçlarımızın yeni model ve konforlu araçlar olduğu, profesyonel taşımacılık kapsamında her türlü eşya ve malzemenin taşınmasına uygun olarak dizayn edildiği görülecektir. Ayrıca tüm araçlarımız periyodik muayeneleri yapılmış, trafikte seyretmesinde hiçbir mahzur görülmeyen araçlardır.

Uzaktan İzleme Hizmeti

Kadıköy Evden Eve Nakliyat hizmeti konusunda firmamız, tamamen güvenilir ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir.

Linkler