Efe Nakliyat Logo

Zekeriyaköy Nakliyat

Zekeriyaköy Nakliyat

zekeriyaköy nakliyat fiyatları

İnsan ihtiyaçlarının inanılmaz bir hızla artması karşısında nakliye şirketleri de bu gelişim ağına katılarak toplumumuzda yaygın hale gelmişlerdir.

Nakliyat işlerinizde öyle hizmetlere ihtiyaç duyarsınız ki kargo ile ürünleri göndermeye kalksanız kargo şirketleri sizden dünyanın parasını isteyecek ya da kaba malzemeleri almak istemeyeceklerdir. İşte bu noktada nakliye şirketlerine ihtiyaç duyarsınız. Zekeriyaköy Nakliyat olarak bu kapsamdaki tüm ihtiyaçlarınızı en iyi fiyat ve kalite garantisi ile karşılamaya hazırız. Neden firmamızı tercih etmeniz gerektiğini aşağıdaki gerekçelerde bulabilirsiniz.

Zekeriyaköy Nakliyat Güvenli Taşımacılık

Günümüzde insanların birbirine ve firmalara güven konusunda tereddüt yaşadığı düşünüldüğünde, alacağı hizmet konusunda aradığı ilk husus firmanın güvenliğidir. Uzun yıllardır müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye çalışan Zekeriyaköy Nakliyat, piyasada güven konusunda nam salmış ender firmalardan birisidir.

Şehir içi ya da şehirler arası göndermek istediğiniz ürünleriniz ya da eşyalarınız kendi personelimiz tarafından evinizden alınmakta, gitmesini istediğiniz adrese yine kendi personelimiz vasıtası ile teslim edilmektedir.

Piyasada öyle firmalar vardır ki, nakliye işini sizinle anlaşarak üzerine alır, malzemeleri kendi aracına yükler, daha sonra taşeron firma ile anlaşarak eşya ya da malzemeleri taşeron firma araçları ve personeli ile göndermektedir. Böyle durumlarda da hem firmanın güveni zedeleniyor hem de eşyalarınız zarar görüyor.

Sigortalı Taşımacılık

Gönderimini talep ettiğiniz ürünler, kendi personelimiz tarafından evinizden alınmadan önce sizinle taşıma sözleşmesi yapıyor ve taşınacak tüm malzemelerin sigorta acentesi vasıtası ile sigortasını yapıyoruz. Taşıma esnasında malzemelerinizin zarar görmesi durumunda tüm zararınızın karşılanması garantisini veriyoruz.

Yarıca tüm taşıma işlemlerimiz resmi prosedüre uygun olarak irsaliyeli fatura ile belgelenmektedir. Nakliye esnasında herhangi bir kaza, hırsızlık vb. durumlara karşı gerekli tedbirleri fazlasıyla alıyoruz.

Özenli Paketleme Hizmeti

Zekeriyaköy Nakliyat, evinizdeki malzemeleri, zarar görmemesi için uzun yol taşımacılık için uygun tarzda geliştirilmiş paketleme malzemelerine sarmakta ve malzemenin teslim edileceği yerde paketleme malzemelerini geri almaktadır.

Evinizi acil boşaltmanız gerekiyor fakat evinizi taşıyacağınız yerde de henüz ev ayarlamadınız. Böyle bir sorunda da Zekeriyaköy Nakliyat anında yardımınıza koşuyor. Anlaşmalı olduğumuz depolara, özenle sardığımız eşyalarınızı yerleştiriyor, ne zaman isterseniz eşyalarınızı gitmesini istediğiniz adrese telim ediyoruz.

Ayrıca araçlarımıza ev eşyalarınızı aldığımızda sadece sizin eşyalarınız ile taşımacılık yapıyoruz. Başka müşterilerimizin eşyaları ile eşyalarınızı birleştirip taşıma hizmeti yapmıyoruz. Her türlü alanda profesyonel taşımacılık yapıyoruz.

İlgili Haber :Ümraniye Evden Eve Nakliyat

Eşyalarınızın Sökülüp Takılması

Evlerinizde taşıma esnasında sökülüp gideceğiniz yerde kurulması gereken malzemeler vardır. Yani kurulu şekli ile taşınması mümkün olmayan gardırop vb. eşyalardan bahsediyoruz. Bu eşyalarınız düzdün şekilde evinizde sökülmekte ve planına uygun olarak teslim yerinde tekrar kurulmaktadır. Bu tür eşyaların hem sökümünü yapan hem de kurulumunu yapan personel firmamız personeli olduğu için yanlış kurulum yapılması da söz konusu değildir.

Profesyonel taşımacılık yapmayan taşeron firmalarda bu tür sıkıntılar olabilmektedir. Çünkü malzemenin sökülmesini başka personel, yerinde monte edilmesini başka bir personel yaptığı için monte yapan kişi plana uygun olarak eşyanın montajını yapmakta zorlanmaktadır.

Zekeriyaköy Nakliyat Yenilenmiş Araç Filosu

Zekeriyaköy Nakliyat olarak bünyemizde hizmet veren araçlarımızın tamamı yeni nesil teknoloji ile üretilmiş modern araçlardır. Eski araçlar yolda yoğun sarsıntı yaşattığından eşyaların zarar görme ihtimali yüksektir. Ayrıca eski araçların arıza yapma ihtimalinin yüksek olduğu düşünüldüğünde bir arıza ile karşılaşılması durumunda eşyalarınızın teslim süresi gecikecektir. Filomuzda yer alan yüksek modelli araçlarla bu sorunların hepsi hayallerde kalıyor.

Ayrıca araçlarımızın tamamı zorunlu trafik sigortasının yanında kaskoludurlar. Emniyetli şehir içi ve şehirler arası taşımacılık için elimizden gelen tüm gayreti gösteriyoruz.

Linkler