Efe Nakliyat Logo

İstanbul Marmaraereğlisi Evden Eve Nakliyat

İstanbul Marmaraereğlisi Evden Eve Nakliyat

İstanbul Marmaraereğlisi Evden Eve Nakliyat Hizmeti

 

Tse belgesine sahip olduğumuz İstanbul Marmaraereğlisi Evden Eve Nakliyat firmamız taşınmayı düşünenler için tavsiye olunana bilecek ve değerlendire bilecek bir firmamızdır. Eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmesi mümkün olmamakla beraber eşyalarınız sigorta kapsamında değerlendirilmektedir.

 

Bu sektörde her geçen gün artış gözlenmesi kaliteyi bir parça da olsa aşağıya çekmektedir çünkü bu işi layıkıyla ve profesyonelce yapan firma sayısı olduğunca azdır. Bu sebeple ki taşınmayı düşünen aileler için ince eleyip sık dokuması ve öyle karar vermesi önemli bir özelliktir.

 

İstanbul Marmaraereğlisi Nakliyat firmamız sizler için profesyonel ekibiyle her zaman yanınızdadır. Ücret konusunda da olabildiğince yardımcı olan firmamız sizlerin de uygun göreceği bir rakam konusunda elinden geleni yapacaktır.

 

Uygun bütçe ile sizlere hizmet sunarken aynı zamanda bu hizmeti profesyonel ekiplerce ve gerekli teknoloji aletlerle bu işin üstesinden gelmektedir. Taşındığınız ya da taşınacağınız evin kaçıncı katta olmasının hiçbir hükmü yoktur.

 

İstanbul Marmaraereğlisi Nakliyat Parça Yük ve Komple Araç Tahsiz Ediyoruz

 

Firmamız eşyalarınızı taşınmaya başladığı esnadan itibaren oluşabilecek en ufak zararda dahi firma taşınma sırasında imzalanan sözleşmede de belirtildiği üzere müşteriye hiçbir şeklide maddi zarar aktarılmaksızın sigorta acentesi ile oluşan zarar karşılamaktadır.

 

İstanbul Marmaraereğlisi Evden Eve Nakliyat firması olarak değerli müşterilerine yüksek kalite konforlu ve kolay, hızlı ve güvenilir hizmet vermek için her geçen gün çıtayı dahada yükselterek müşterisinin güvenini almış bir firmayız.

 

İstanbul Marmaraereğlisi Nakliye Olarak Birçok kurumsal firma ile çalışmaktayız. Taşınma işlemleri sırasında yetkili müşteri iş birliği çerçevesinde beklentiler karşılanarak eksiksiz ve kusursuz olarak hizmet sunulmaktadır.

 

Hızlı konutlaşma ve kentleşmeden dolayı taşınmayı maddi çıkara çevirmeyen ve aynı zamanda müşteriyi de düşünen İstanbul Marmaraereğlisi Nakliyat firma fiyat politikasını bu doğrultuda oluşturmaktadır.

 

Taşınacak dairenin eşya yoğunluğuna göre fiyat listemizi müşterimizin önüne koyuyoruz. Listemizde her bütçeye uygun fiyatlarla hizmet vermekteyiz.

 

Eşya Türüne Uygun Ambalajlama Tekniği

 

  1. Ücretsiz ekspertiz hizmeti: Taşınma öncesinde taşınacak olan eşyaların olduğu yer görülerek bir raporlama yapılır. Bu raporlama ile taşınma işlemlerinde uygulanacak yöntemler ve fiyat belirlenerek anlaşılması durumunda sözleşme imzalanır.
  2. Sigortalı taşımacılık hizmeti:Çubuk evden eve nakliye firması olarak nakliye esnasında yaşabilecek maddi zararları karşılamak ve müşteriyi mağdur etmemek adına sigorta yaparak müşteri memnuniyeti sağlıyoruz.
  3. Asansörlü ya da manüel taşıma hizmeti: Firmamız hızlı ve güvenli taşıma hizmeti politikasıyla müşterilere asansörlü taşıma hizmeti seçeneğini de sunarak daha kısa sürede nakliye hizmetini garanti etmektedir. Dilerseniz ise klasik taşıma yöntemi olan manüel taşımayla da hizmet vermektedir.
  4. Taşınma öncesi paketleme hizmeti: Taşınma öncesinde eşyaların toparlanması için vaktiniz yok ya da imkânlarınız kısıtlı ise firmamız taşınma öncesinde eşyalarınızı uygun şekilde ambalaj ve kutularla paketleyerek nakliye için hazır hale getirmektedir. Tüm kırılacak eşyalarınız özenle paketlenerek zarar görmesi engellenir. Diğer tüm eşyalarda pat pat poşetler ile paketlenir.
  5. Konusunda uzman personel garantisi: Firma olarak nakliye işlerinde taşıma hizmeti veren personel kadar eşyalarınızı söküp tekrar montaj edecek personelinde o kadar önemli olduğunu düşünerek sizlere mobilyalarınızın demonte ve montaj işlemlerini yapıyoruz.
  6. Marangoz ve elektronik ve beyaz eşyalarınızın sökümüyle ilgilenecek tesisatçı personellerimiz ile hizmet veriyoruz. Ayrıca nakliye için taşıma hizmeti veren personellerimizin de tecrübeli olmasına özen gösteriyoruz.

 

Eşyaların yerleştirilmesi ve dizayn edilmesi hizmeti: Büyük bir dikkat ve özenle yeni eviniz ya da ofisinize taşıdığımız eşyaların sizin isteğiniz ve gözetiminiz ile uygun alanlara yerleştiriyoruz.

 

İstanbul Marmaraereğlisi Evden Eve Nakliyat eşyalarınızın sizin isteğiniz ve beğeninize uygun yerleştirilmesinin ardından memnuniyetinizden emin olarak ayrılıyoruz.

 

İstanbul Marmaraereğlisi Nakliyat Bir Telefon Kadar Uzağınızdayız?

 

Bünyemizde kapalı kasa kamyonların nakliyat için uygun bir donanımla size sunulduğunu da ifade etmeliyiz. Kamyonlarımızın taşımacılığa dair var olması icap eden belgelere de eksiksiz vakıf olduğunu ve tüm çalışmalarını resmi bir zemin üzerine inşa ettiğini de yeri gelmişken hatırlatmalıyız.

 

Nakliye sektörünün en önemli ayaklarından biri ulaşımdır. İstanbul Marmaraereğlisi Nakliyat  coğrafi konum olarak da mükemmel yerde bulunmaktadır. İstanbul’a ve Anadolu’ya yakınlığımız ile taşıma işlemlerinizi en kısa sürede gerçekleştirmekteyiz.

 

İstanbul Marmaraereğlisi Evden Eve Nakliyat taşınma işlemi yapmadan önce şöyle bir araştırma yaparsınız. Onlarca firma arasından seçim yapmak zordur. Bizde bu durumu iyi bildiğimiz için sürekli kendimizi yenileriz. Gelişen teknolojiye ayak uydururuz.

 

Paketleme işlemlerinden tutun da araç ile taşımaya kadar son teknolojik ürünleri kullanırız. Deneyimli ve güler yüzlü personelimiz ile tanıştığınızda bunu fark edeceksiniz.

 

İstanbul Marmaraereğlisi Ofis Taşımacılığı

 

Sizlerin de kısa vade de ya da bir süre sonra şehir içi ya da şehir dışına taşınma gibi bir niyetiniz varsa sizleri ofisimizde görmekten mutluluk duyarız. Bizleri telefon hattımızdan dilediğiniz an arayabilir her türlü bilgiye sahip olabilirsiniz.

 

Dilediğiniz takdirde İstanbul Marmaraereğlisi Nakliyat  ofisimize de gelip bir çayımızı içip nakliye üzerine her türlü konuyu konuşabiliriz. Yalnız sizden ricamız nakliye firma konusunda araştırmanızı titizlikle yapıp o şekilde karar vermenizdir.

 

Müşterilerinin güvenini kazanan firma problemsiz taşıma hizmeti sunmanın yanı sıra kusursuz çözümleri ile ilgi odağı olmayı başarmıştır. Firma sektöründe ve konumunda yeniliklerin öncüsü durumundadır.

 

İstanbul Marmaraereğlisi Nakliyat  taşınma sırasında oluşabilecek en ufak zararda dahi firma taşınma sırasında imzalanan sözleşmede de yer aldığı üzere müşteriye hiçbir şeklide maddi zarar yansıtmaksızın sigorta acentası ile zarar karşılamaktadır.

 

İstanbul Marmaraereğlisi Evden Eve Nakliye

 

İstanbul Marmaraereğlisi Evden Eve Nakliyat  firmamızı sabit telefonlarımızdan arayarak müşteri temsilcilerimizle görüşerek her konuyu ve soruyu sorabilirsiniz. Aynı zamanda ofisimize gelerek hem bir çayımızı içip hemde taşıma hakkında aklınıza takılan tüm soruları sorabilirsiniz.

 

Bu hususta sizleri ofisimizde görmekten mutluluk duyarız. İstanbul Marmaraereğlisi Nakliyat  taşımacılık konusunda edindiğimiz tecrübe ve bilgilerimiz sizleri ziyadesiyle memnun edeceğinden eminiz. Nakliye sektöründe veya herhangi bir sektörde en önemli iş deneyimli profesyonel ekib ruhudur.

 

İstanbul Marmaraereğlisi Evden Eve Nakliyat İletişim Adresimiz.

 

Yük taşımak derdiniz olmasın. Biz yükünüzü taşıyalım ve yerleştirerek, yükünüzü üstünüzden alalım. Sizde İletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

 

Kalite Tesadüf Değildir. Sadece Çalışmanın Karşılığıdır.

 

İŞ TEL:0(216) 611 70 60

GSM :0(532) 058 97 09

GSM :0(535) 838 92 15

Linkler