Efe Nakliyat Logo

Çekmeköy Kiralık Kamyonet

Çekmeköy Kiralık Kamyonet

Çekmeköy Kiralık Kamyonet Çeşitleri

Çekmeköy kiralık kamyonet hizmetleri sunan firmamız ile sizler de eşyalarınızı bir yerden başka bir yere kolayca taşıyabilir ve nakliye konusunda uzman şoförlerimiz ile kaliteli ve hızlı bir hizmetin tam ortasında yer alabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz tüm taşımacılık hizmetlerinde yanınızda olan firmamız, farklı yüklere ağırlık kaldırabilen kamyonetleri ile yardımcı olur. Talep etmiş olduğunuz kamyonetler, söz verilen gün ve saatte adresinize kadar gelir. Ayrıca firmamızdan kiralamış olduğunuz kamyonetler ile dilediğiniz eşyaları taşıyabilirsiniz. Kiralık kamyonet konusunda sektörün önde gelen isimleri arasında yer alan firmamız;

 • Evden eve nakliyat
 • Ofis taşıma
 • Ağır yük taşıma
 • Konteyner taşıma
 • Parsiyel taşımacılık
 • Şehir içi nakliye
 • Şehirler arası nakliyat
 • Parça eşya taşıma
 • İş yeri taşıma

gibi pek çok farklı alanda sizlere yardımcı olur. Bizimle iletişime geçerek taşıyacağınız yükü belirtmenizin ardından en uygun araç modeli adresinize kadar gönderilir. Bu sayede eşyalarınızı ya da yüklerinizi sorunsuz bir şekilde bir yerden başka bir yere taşımanız mümkün olur.

İlgili Haber : Gaziosmanpaşa Kiralık Kamyonet

Çekmeköy Kiralık Kamyonet Çeşitleri

Firmamız bünyesinde kapalı ve açık kasa kamyonet, kamyon ya da hafif ticari gibi pek çok farklı araç modeli yer alır. Bu araçlar şehir içi nakliyatta olduğu gibi şehirler arası nakliyat hizmetlerinde de kullanılabilir. Bunun yanında yük taşımacılığını daha kolay hale getirmek için asansörlü araç modellerimiz de mevcuttur. Tabi bunun yanında farklı tonaj kapasitelerine sahip olan araçlarımızın da olduğunu söylemeden geçmeyelim.

Eşya ya da yük sayınızın az ya da çok olması hiçbir şekilde fark etmez, her durumda sizler de bizimle iletişime geçebilir ve uygun bir araç modeli ile eşyalarınızı kolayca taşıyabilirsiniz. İster evinizi ister iş yerinizi taşımak için hemen firmamıza arayın ve ayrıcalıklı ve profesyonel çözümlerimizden sizler de yararlanın.

Günlük, Haftalık ve Yıllık Kiralık Kamyonet

Kiralık kamyonet hizmetleri ile sizlere geniş kapsamlı hizmetler sunan firmamız, aynı zamanda günlük, haftalık ve yıllık olmak üzere farklı periyotlarda kiralama hizmeti sunar. Sizler de ihtiyaçlarınız doğrultusunda dilediğiniz sürelerde kamyonet kiralamak için bizi tercih edebilirsiniz. Tamamen servis bakımlı araçlarımız, kasko ve sigortalı olup ruhsatlı kamyonet modelleridir. Kamyonet modellerimizden istediğiniz herhangi birini içiniz rahat bir şekilde kiralayabilir ve herhangi bir sorun yaşamadan işlerinizde kullanabilirsiniz.

Çekmeköy Kiralık Kamyonet Fiyatları

Çekmeköy ve çevresinde kiralık kamyonet hizmeti veren firmamız, siz müşterileri için her zaman uygun fiyat aralıkları ile kiralama hizmeti sunar. Sizler de bütçenize uygun kiralık kamyonet arıyorsanız, hemen firmamıza gelebilir ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda en uygun kamyonet modellerinden birini tercih edebilirsiniz.

Kamyonet kiralama fiyatları genel olarak araçların sahip oldukları özelliklere göre değişim gösterir. Firmamız bünyesinde 3 farklı kategoride kamyonetler bulunur. Bunlar arasında;

 • Küçük kamyonet modelleri 0 – 1.5 ton taşıma kapasitesine
 • Orta büyüklükte kamyonet modelleri 1.5 – 2.5 ton taşıma kapasitesine
 • Büyük kamyonet modelleri ise 2.5 – 3.5 ton taşıma kapasitesine

sahip araçlardır. Her biri farklı tonaj özelliklerine sahip olan bu kamyonetler, en ağır yükleri bile kolayca taşımanıza olanak sağlar. Bunların yanı sıra nakliye çalışmalarınız için tercih edeceğiniz asansörlü kamyonetler de eşya taşıma sırasında hızlı ve kolay bir taşımacılık sunar. Asansörlü kamyonetler ile en yüksek katlı binalara dahi eşya ya da yükleri sorunsuz bir şekilde çıkarabilir ve asansör özelliği ile zamandan tasarruf da edebilirsiniz.

İlgili Haber : Düzce Kiralık Kamyonet

Açık ve Kapalı Kasa Kiralık Kamyonet Hizmetlerimiz

Firmamız, kiralık kamyonet modelleri ile sizlere pek çok farklı alternatifi aynı anda sunar. Açık ya da kapalı modellerimiz, sizlere her koşulda eşya ve yük taşıma imkanı verir. Dilerseniz kapalı kasa kamyonet modellerimiz ile zorlu hava koşullarında dahi eşya ve yüklerinizi taşıyabilirsiniz. Ayrıca açık ve kapalı kasa modeller, farklı tonaj kapasitesine sahip araçlarımızın çoğunda mevcuttur. Bu nedenle firmamızda yüksek tonaj kapasitesine sahip araçlarımızda da kapalı kasa özelliği olduğunu belirtmek isteriz.

Sizler de kiralık kamyonet ihtiyaçlarınız için bir an önce bizimle iletişime geçebilir ve hizmete sunduğumuz birbirinden farklı araç modellerinden birini tercih edebilirsiniz. Ağır yük taşımadan evden eve nakliyata kadar farklı alanlarda kullanabileceğiniz kamyonet modellerimiz, özel kasa yapısı ve konfor sağlayan branda tasarımları ile sizleri bekliyor.

Linkler