Efe Nakliyat Logo

Çekmeköy Asansörlü Taşımacılık

Çekmeköy Asansörlü Taşımacılık

Çekmeköy Asansörlü Taşımacılık Hizmetleri

 

Evden Eve Nakliyat hizmetimiz sırasında eşyalar personelimiz tarafınca dikkatli bir şekilde araca taşınmaktadır. Bazı binaların koridorları ve daire kapıları dar olduğundan bu yolla eşya taşıma riskli olmaktadır. Böyle durumlarda ve çok yüksek kattan oluşan dairelerden taşınma durumlarında asansörlü taşımacılık sistemimizi kullanarak eşyaları güvenilir ve ergonomik bir halde taşıyoruz. Araca yüklenen eşyalar emin bir biçimde yeni adrese ulaştırılmakta ve her bir koli tek tek açılarak yeni yerlerine eşyalar yerleştirilmektedir.

 

Çekmeköy Asansörlü Taşımacılık hizmetimiz ile taşınan mobilya ve beyaz eşyaların montaj ve demontaj işlerini deneyimli uzman kadromuz dikkatli bir halde gerçekleştirmektedir. Müşterilerimize taşınmanın ne zaman ve iyi mi gerçekleşeceği, kaç personel çalışacağı, hangi büyüklükte vasıta kullanılacağı, taşınmanın ne kadar sürede gerçekleşeceği ve fiyat bilgisini bu raporla bildiriliyor. Böylelikle işin hep bütçesi ortaya çıkıyor aynı zamanda kontrat maddeleri belirlenmiş oluyor.

 

Paketlemeli Villa Taşımacılık

 

Ayrıca isteyen müşterilerimizin paketlemeli villa, taşımacılık taleplerini ve ofisten taşıma taleplerini hızlı bir halde değerlendirerek öncelikle ücretsiz ekspertiz hizmeti veriyoruz. Ekspertiz hizmeti taşınma planı açısından önemlidir ve işin mahiyeti mevzusunda fikir vermektedir. Ekspertizlerimiz müşterilerimizin eşyalarının ebadını ve miktarını inceliyorlar, taşınılacak mesafeyi değerlendiriyorlar ve maliyet bilgisi de içeren bir taşınma raporu hazırlıyorlar. Piyasada güvenilirliği ve eşya nakliyat ehliyeti olmayan birçok nakliye şirketi bulunmaktadır. Bunlar kontrat, sigorta benzer biçimde taşımacılıkta mühim olan detayları gerçekleştiremedikleri şeklinde eşyaların kaybolmasından verilen sözlerin tutulmamasına ve ek ücret taleplerine kadar birçok negatif tavırlar sergileyebilmektedirler. En kötüsü de müşteri bu gibi durumlarda hak iddia edilmektedir.

 

Profesyonel Taşımacılık Hizmeti

 

Çekmeköy Asansörlü Taşımacılık hizmetimiz sırasında ek olarak ücret talep edilmemekte ve sözleşme şartlarına bire bir uyulmaktadır. Ayrıca sigortacılık işlemleri de tarafımızdan yapılmakta ve eşyalar koruma dibine alınmaktadır. İstanbul’ un bütün bölgelerinde uzun senelerdir profesyonel taşımacılık hizmeti vermekteyiz.

 

Sigortalı Taşımacılık Ve Depolama Hizmeti

 

Çekmeköy Sigortalı Asansörlü Taşımacılık ve depolama hizmetlerimiz ile de Çekmeköy ve çevresinde ki müşterilerimizin sistemli ve konforlu bir biçimde taşınmalarını gerçekleştiriyoruz. Hasarsız, sorunsuz ve ekonomik fiyatlarla taşınmak isteyen siz değerli müşterilerimizin daima hizmetindeyiz.

 

Özel Paketleme Ekipmanları

 

Evden eve nakliye hizmetimizin önemli aşamalarından biri de eşya paketlemedir. Çekmeköy Asansörlü Taşımacılık hizmeti deneyimli personelimiz büyük bir itina ve dikkatle eşyaların miktarına, türüne ve büyüklüğüne en uygun biçimde paketlenmelerini sağlamakta ve paketleri etkilemektedirler. Özel paketleme ekipmanlarımız eşyaların türüne uygun ve yüksek korumalı malzemelerdir. Her eşya türüne uygun olarak ayrılmakta ve zarar görmeyecek, tozlanmayacak ve kirlenmeyecek halde sarılarak taşınmaktadır.

 

Neden Çekmeköy Asansörlü Taşımacılık

 

Çekmeköy Asansörlü Taşımacılık hizmetimiz esnasında eşyalar personelimiz tarafından dikkatli bir halde araca taşınmaktadır. Bazı binaların koridorları ve daire kapıları dar olduğu için bu yolla eşya taşıma riskli olmaktadır.

 

Böyle durumlarda ve oldukça yüksek katlı dairelerden taşınma durumlarında asansörlü taşımacılık sistemimizi kullanarak eşyaları emin ve ergonomik bir halde taşıyoruz. Bu sistem bina dışından eşyaların pencereden araca taşınmasını sağlamaktadır. Araç parkurumuz geniş ebatta olup donanımlı araçlar içermektedir. İşimizi dikkatli ve düzenli yaparak sektörde en iyiler arasında yerimizi aldık. Araca yüklenen eşyalar güvenli bir halde yeni adresine ulaştırılmaktayız.

 

Şehir İçi ve Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat

 

Şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliyat hizmetimizi güvenilir ve işinin uzmanı personellerimiz ile birlikte gerçekleştiriyoruz. Eşyalarınızın miktarına ve boyutuna uygun donanımlı araçlarımız ile taşıyoruz.

 

Uygun Fiyat, Kaliteli Hizmet Anlayışı

 

Çekmeköy Asansörlü Taşımacılık uygun fiyat, kaliteli hizmet anlayışı ile müşterilerimizin yüzünü güldürmekten mutluluk duyuyoruz. Tamamen müşterimizin eşyalarının ömür standardını yükseltmek ve daha modern yaşamasını sağlamaktır. Yeni evi arasında yaşanır duruma getirerek sahiplerine teslim ediyoruz.

 

Biz evden eve nakliyat işinde kendimize güveniyor ve konforlu bir halde taşınma lafı veriyoruz. Bu hizmetimizden istifade etmek için bizimle telefon ya da web adresimizdeki yazışma sayfasından irtibata geçebilirsiniz.Evden Eve Nakliyat hizmetimiz sırasında eşyalar personelimiz tarafınca dikkatli bir şekilde araca taşınmaktadır. Bazı binaların koridorları ve daire kapıları dar olduğundan bu yolla eşya taşıma riskli olmaktadır.

Linkler