Efe Nakliyat Logo

Ümraniye Evden Eve Nakliyat

Ümraniye Evden Eve Nakliyat

ümraniye nakliyat

Ümraniye evden eve nakliyat hizmetleri sunan firmamız, daima müşterilerinin eşya güvenliğini ve taşıma ihtiyaçlarını anlamayı ve bu yönde hizmetler üretmeyi tercih etmiştir.

Firmamızın hizmetlerine geçmeden önce hizmet anlayışımızı ve çalışma prensiplerimizin üzerinde durmayı doğru buluyoruz. Bu sayede son dakika sürprizleri yaşanarak oluşan gecikmeler minimuma indirilmektedir.

Ümraniye nakliyatçılar arasında her zaman müşterisinin taşınmasında sağlam taşımayı ilke edinen firmamız, bölgenin ilk sigortalı taşıma firması olma ayrıcalığına sahiptir.

Sigortalı taşıma kapsamında hizmet alabilmek için eşyalarınızın de montaj ve ambalajlama adımları kurumumuz tarafından yapılmalıdır. Firmamız taşıma süresi boyutunca eşyaların yaşayacağı olumsuzluklara karşı kaza sigortası sunmaktadır.

İçi boşaltılmış eşyalarınızın dolaplar, elektronik eşyalar, oturma gurupları ve diğer sehpa konsol gibi yan eşyalarınızı evinize gelen personellerimiz taşımadan önce köpüklü naylon ile ambalajlamakta ve bu sayede darbe ve çizilmelere karşı dayanıklı hale getirmektedir.

Sonrasında yine yükleme işlemini gerçekleştiren personelimiz yolda yaşanmasını istemediğimiz trafik kazası ve diğer oluşması muhtemel risklere karşı sigortalamış olacaktır. Efe Nakliyat Olarak Hizmet Verdiğimiz Kartal Bölgesi İçin Kartal Evden Eve Nakliyat Sayfamızı Ziyaret Edebilirsiniz.

Ümraniye de Düzenli ve Zamanında Nakliyat

Ümraniye nakliyat şirketleri arasında fark yaratan en önemli özelliğimiz şüphesiz zamanında ve dakik hizmetler sunuyor olmamızdır.

Bu maksatla oluşturduğumuz taşıma sisteminde öncelikli hedefimiz bizimle iletişim kuran müşterilerimiz için ön inceleme yapmaktır.

Bizimle iletişime geçtiğinizde Ümraniye evden eve nakliyat firmamızın ilk adımı evinize taşıma öncesi gelerek yaşadığınız adres de muhtemel park ve yardımcı araçların konum ve ihtiyaç listesini çıkartmak olmaktadır.

Ümraniye nakliyat firmaları arasında öne çıkan lift asansörlü taşıma hizmetidir.

Yüksek katlı apartmanlar ve ofislerde ikamet eden müşterilerimizin taşınma sürecini hızlandırmak için kullanıma sunduğumuz ve 10 kata kadar taşıma kolaylığı sunan sistemimiz sayesinde süreç hızlanırken eşyaların çizilme ve darbeye karşı korunması da sağlanmaktadır.

Firmamız taşınma süreci henüz başlamadan önce yapacağı ön inceleme çalışmalarıyla asansörün doğru açıda ve doğru yere kurulabilmesi için çalışmalar yaparak gecikmeyi minimuma indirir.

Ümraniye evden eve nakliyat numaramızı aradığınızda uygun olduğunuz tarihte randevu alınarak tüm bu sürecin yönetilmesi için gerekli çalışmalar yapılmakta ve taşımanız için en uygun ve güvenli ortam oluşturulmaktadır.

 

Ümraniye Evden Eve Nakliyat Hizmetlerinde Ekip Çalışmasının Önemi

Ümraniye nakliyat evden eve ya da ofisler arasında yapan firmamız hem ev hem de ofis müşterilerimiz için özel önlemler almaktadır.

Çalışma ekiplerini çalışılacak alana göre düzenleyen Ümraniye evden eve nakliyat firmamız her iki ortam için de özel nakliyat tedbirleri almaktadır. Ofis taşımacılığı göz önünde bulundurulduğunda taşınacak eşyanın son derece dikkatli bir şekilde paketlenmesi gerekmektedir.

Bilgisayar ve diğer ofis ürünlerinin yanı sıra dosyalar ve dosya dolaplarının sıfır hatayla taşınması için bu tip hassas ürünler özel yerleşim düzeni ve özel paketleme ile hazırlanır.

ümraniye nakliyat

Ümraniye ucuz nakliyat hizmeti sunmamızın en önemli nedeni çalışan personelimizin günü birlik çalışanlar yerine daimi sigortalı çalışanlarımız olmasıdır.

Bu nedenle taşıma sektörünün günü birlik taşıma anlayışını yıkan Ümraniye evden eve nakliyat firmamız çalışma disiplini ve aitlik hissiyle müşterilerimiz için özel önlemler almaktadır.

Taşıma esnasında mümkün olan her noktada teknolojiden yardım almayı doğru bulan firmamız bu nedenle sıfır hatayla nakliye hizmeti vermeyi başarmaktadır.

Ümraniye Evden Eve  Nakliyat Her zaman Yapmış Olduğu Kaliteli Taşımacılık’la Adından Söz Ettirmeye Devam Ediyor.

Ümraniye şehirlerarası nakliyat hizmeti de sunan Ümraniye evden eve nakliyat firmamız sadece İstanbul içinde değil şehirlerarası nakliye de önemli bir başarıya sahiptir. İstanbul içi ve komşu illere nakliye hizmeti sunan firmamız gidilecek km başına ücret hesaplaması yapmaktadır.

Bu nedenle nakliye fiyatı alırken mutlaka tam adres vermenizi öneriyoruz. Şehirlerarası nakliyat hizmetlerimiz kapsamında 24 saatte teslimat garantisi sunarken yine yaptığımız taşıma hizmeti eğer demontaj ve paketleme hizmeti Ümraniye evden eve nakliyat firmamız tarafından verilmişse sigortalı nakliye hizmeti kapsamındadır.

Ümraniye nakliyat taşımacılık dünyasında hizmet vermeye başladığımız dönemden bu yana geçen çeyrek asırda her zaman müşterilerinin güvenliğini ve güvenini kazanmayı amaçlayan firmamız bu nedenle oldukça büyük bir referans topluluğuna sahip olmuştur.

Bu yönüyle bakıldığında Ümraniye evden eve nakliyat firmamızın edindiği tecrübeler ve taşıma alanlarındaki başarısının haklılığı görülebilir. Bu nedenle hem zamanı doğru kullanmak hem de acele ile oluşacak riskleri ortadan kaldırıyoruz.

Ümraniye evden eve nakliyat firmaları arasında fark yaratan hizmetlerimizin en büyük özelliklerinden biri de hiç şüphesiz doğru taşımaya doğru araç sunuyor olmamızdır.

Bu sayede küçük bir alanın taşınması için küçük araçlar büyük alanların taşınması için büyük araçlar sunarak müşterilerimizin en uygun fiyatlardan yararlanmasını sağlamaktayız.

Ümraniye evden eve nakliyat fiyatları alanında en uygun fiyatlı hizmeti sunan firmamızın en önemli artılarından biri olan doğru hesaplama şehri bilen taşıma anlayışıyla maksimum tasarrufla nakliye hizmeti gerçekleşmektedir.

Ümraniye şehir içi nakliyat hizmetlerimizin uygun olmasının nedenlerinden bir başkası da doğru saatler arasında taşımayı amaçlamamızdır. Biz firma olarak gün içinde bir ekiple sadece bir nakliyeyi gerçekleştirmeyi uygun görüyoruz.

Başlıca Taşıma Alanlarımız Nelerdir?

Ümraniye nakliyat firması olarak hizmet verdiğimiz alanları sizler için bir araya getirdik. Size en uygun olan hizmetlerimize baktığınızda;

Firmamızın sunduğu hizmetler arasında oldukça önemli bir yere sahip olan ofis taşımacılığını şehir içi ve şehir dışı fark etmeksizin sunan Ümraniye evden eve nakliyat firmamız ofisinizin bulunduğu kat ve taşınacağı kat sorun olmaksızın ihtiyaca göre asansör ya da manuel olarak gerçekleştirmektedir.

Ofis Taşımacılığı; Daha önce de ofis taşımacılığından söz etmiştik. Üstelik elektronik cihazlarınızın ambalajlanması da firmamızca yapılarak sigortalı taşıma kapsamına alınmaktadır.

Atöyle işletme Nakliyesi; Kobiler ve küçük atölyelerin taşımacılığını da yapan firmamız bu tip işletmeler için özel çözümler üretmektedir. Yapılan düzenli çalışma anlaşmasıyla firmamız sizlere çok daha uygun koşullarda nakliye hizmeti sunmaktadır.

Örneğin bir mobilya atölyesini ele aldığımızda işletme de bulunan makinelerin taşınması için demontaj ve montaj adımlarında hizmet sunulmaktadır. Söz konusu hizmet taşımadan ayrıca ve son derece uygun fiyatlarla yapılmaktadır.

Ümraniye evden eve nakliyat  Firmamızın sunmuş olduğu önemli hizmetlerden biri de hiç şüphesiz endüstriyel nakliye hizmetidir. Bu sayede küçük ya da büyük işletmelerin üretmiş oldukları ürünlerin şehirlerarasında nakliyeleri en uygun fiyata gerçekleşmektedir.

Örneğin İstanbul da üretim yapan bir kedi maması firmasının düzenli gönderimlerini haftalık olarak yapan firmamız İstanbul-Bursa arasında düzenli ve kaliteli nakliye hizmeti sunmaktadır.

Ümraniye Ofis Taşımacılığı, Evden Eve Nakliye

ümraniye evden eve nakliyat

Tarım ve Gıda Nakliyesi; Firmamızın hizmet sunduğu alanlardan olan gıda ve tarım nakliyesi alanında sahip olduğumuz açık ve kapalı kasa araçlarla en uygun ve en hızlı nakliye hizmetini gerçekleştiriyoruz.

Yaz mevsiminin yaklaştığı dönemde tarladan hal ve diğer dağıtım alanlarına sevk edilecek ürünleriniz için en uygun fiyatlı nakliye hizmetini sunuyoruz.

Özellikle kapalı kasa araçlarımızda gerçekleştirdiğimiz dağıtımlarla çevre şehirlerden İstanbul’a ve İstanbul’dan çevre şehirlere en uygun fiyatlı gıda ve tarım ürünleri nakliyesini sağlıyoruz.

Ümraniye evden eve nakliyat Endüstriyel nakliye hizmetimizin benzeri olsa da özellikle şehirlerarası sürekli toplu gönderi yapan yedek parça ve acil parça gönderileri için hizmet verir.

Ümraniye evden eve nakliyat firmamız yine bu alanda kontratlı çalışmalarla müşterilerine en uygun fiyatı sunarken tasarruf ve garantili taşıma hizmeti sunarak müşterileri için düzenli nakliye hizmeti sağlamaktadır.

Canlı Hayvan Taşımacılığı; İstanbul’dan çevre şehirler ve Çevre şehirlerden İstanbul’a sadece sağlık bakanlığı tarafından yetiştirilme onayı olan çiftlikler için sunduğumuz kapalı kasa ve açık kasa canlı hayvan nakliyesi hizmetimizle büyük baş ve küçükbaş hayvanlar için özel taşıma hizmeti sunuyoruz.

Bu hizmetimizde taşınacak hayvanların refakati için sizden bir refakatçi eşliğinde güvenli ve sağlıklı bir taşıma hizmeti sunuyoruz.

Kalite Tesadüf Değildir. Sadece Çalışmanın Karşılığıdır

Sera, fidan ve Bahçe çiçekleri nakliyesi; En geniş ve çeşitli hizmet ağına sahip olan firmamız özellikle fidancılık ve gibi dikkatli ve hassas taşıma gerektiren alanlarda önemli bir tecrübeye sahiptir.

Yüksek tavanlı taşıma araçlarımızda sizin belirlediğiniz adreslere fidanlarınızın toplu ulaşımı için en uygun fiyatlı hizmeti sunuyoruz.

Nakliye sektörün en özenli çalışmasını gerektiren sera çiçekleri ve bahçe çiçekleri taşımacılığında da yine belirlediğiniz adresler için en ideal taşıma hizmetini sizlere sunarak kısa zamanda büyük sevkiyatlar gerçekleştirmenizi sağlıyoruz.

Ümraniye evden eve nakliyat Firmamız özellikle hassas ve kırılgan ürünler nakliyesinde İstanbul da söz sahibi olmayı amaçlamaktadır. Bu nokta da sunduğumuz hizmetlerden biri de özellikle nakliyesi çok güç gerçekleşen cam ve cam ürünleri nakliyesi alanındadır.

Ümraniye evden eve nakliyat firmamız İstanbul ve komşu şehirlerarasında nakliye hizmeti sunarken cam nakliyesi konusunda edindiği tecrübeyle işletmeniz için düzenli ve dakik taşıma hizmeti sunmaktadır.

Sigortalı ve güvenli taşıma için sahip olduğumuz araçlar cam taşımacılığına uygun olarak sizin paketleme tekniklerinizi esas alarak gerçekleşmektedir.

Ümraniye ve İstanbul Nakliye hizmetlerimiz kapsamında en uygun fiyatlar ve avantajlardan yararlanmak için hemen bizimle iletişim kurun.

Linkler