Efe Nakliyat Logo

Ataşehir Kiralık Kamyonet

Ataşehir Kiralık Kamyonet

Ataşehir Kiralık Kamyonet Hizmetleri

Ataşehir kiralık kamyonet hizmetleri sizlere eşya ve yük taşımacılığında sahip olduğu geniş araç filosu ile alternatif çözümler sunar. Parça eşya taşıma ya da evden eve nakliyat konusunda kiralık kamyonetlere ihtiyaç duyuyorsanız, sizler de bir an önce bizimle iletişime geçebilir ve eşya ve yük taşımacılığı için en uygun kamyon ya da kamyonetlerden birini kiralayabilirsiniz. Firmamız, bünyesinde yer alan farklı nakliye araçları ile sizlere yardımcı olur. Bunun yanında kiraladığınız kamyon ya da kamyonetleri pek çok farklı alanda kullanmanız mümkündür. Kiralık kamyonet hizmetlerimiz ile;

 • Evden eve nakliyat
 • Ofis taşıma
 • Ağır yük taşıma
 • Konteyner taşıma
 • Parsiyel taşımacılık
 • Şehir içi nakliye
 • Şehirler arası nakliyat
 • Parça eşya taşıma
 • İş yeri taşıma

gibi farklı alanlarda hizmet vermeniz mümkündür. Hızlı ve kolay taşımacılığın en doğru adresi olan firmamız, aynı zamanda farklı tonaj kapasitelerine sahip kamyonetleri ile hizmet verir. Farklı tonaj kapasitelerine sahip araçlarımız 3 farklı gruba ayrılır ve bunlar aşağıdaki gibidir;

 • Küçük kamyonet modelleri 0 – 1.5 ton taşıma kapasitesi
 • Orta büyüklükte kamyonet modelleri 1.5 – 2.5 ton taşıma kapasitesi
 • Büyük kamyonet modelleri ise 2.5 – 3.5 ton taşıma kapasitesi

Ataşehir Kiralık Kamyonet Çeşitlerimiz

Ataşehir ve çevresinde kiralık kamyonet hizmetleri sunan firmamız, farklı model araçları ile sizlere her alanda alternatif çözümler sunar. Firmamız bünyesinde hafif ticari araçlardan açık ya da kapalı kasa kamyonetlere, asansörlü kamyonet modellerinden farklı tonaj kapasitesine sahip kamyonlara kadar pek çok araç yer alır. İhtiyaç duymanız halinde bu araçlardan herhangi birini uygun fiyat aralıkları ile kiralamanız mümkündür.

Kiralık kamyonet hizmeti veren firmamızda, kiralamalar günlük, haftalık, aylık ya da yıllık olarak yapılabilmektedir. Ayrıca tüm araçlarımızın servis bakımları eksiksiz bir şekilde yapılır ve aynı zamanda kasko ve sigortalı olarak hizmete sunulur. Bunların yanı sıra tüm araçlarımızın ruhsatlı olduğunu da belirtmek doğru olur.

Ataşehir Açık ve Kapalı Kasa Kiralık Kamyonet

Ataşehir kiralık kamyonet hizmetleri ile sizlere geniş kapsamlı çözümler sunan firmamız, aynı zamanda açık ve kapalı kasa kiralık kamyonet modellerini bir arada sunar. Açık ya da kapalı kasa kiralık kamyonetler ile eşyalarınızı ya da yüklerinizi sorunsuz bir şekilde taşımanız mümkündür. Özellikle kapalı kasa kiralık kamyonet hizmetleri sayesinde en zorlu kış şartlarında dahi eşya ve yüklerinizi herhangi bir sorun yaşamadan taşıyabilirsiniz. Kiralık kamyonet ihtiyaçlarınız için sizler de bir an önce bizimle iletişime geçin ve son model kamyon ve kamyonetlerimiz ile ayrıcalıklı çözümlerimizden yararlanın.

Ataşehir Asansörlü Kiralık Kamyonet

Firmamız, birbirinden farklı model kamyon ve kamyonetleri ile bulunduğu sektörde hizmet sunar. Ayrıca araçlarımız, ev, ofis ve parça eşyaları taşıyabilecek genişlik ve tonaj kapasitesine sahiptir. Bunların yanı sıra asansörlü kamyonet modellerimiz de eşya taşımacılığında sizlerin işlerini kolaylaştırmak adına sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetlerden biridir. Sizler de asansörlü kiralık kamyonet modellerimiz arasından herhangi birini kiralayarak eşya ya da yüklerinizi sorun yaşamadan taşıyabilir ve aynı zamanda faaliyet gösterdiğiniz alanda hızlı ve güvenilir bir şekilde yol alabilirsiniz.

İlgili Haber : Kocaeli Kiralık Kamyonet

Ataşehir Kiralık Kamyonet Fiyatları 

Kiralık kamyonet fiyatları, genellikle araçların sahip olduğu özelliklere göre değişim gösterir. Her araç tonaj kapasitesinden açık ya da kapalı kasa olmasına kadar farklı fiyatlandırmalara sahiptir. Bu nedenle kiralık kamyonet fiyatları konusunda net bir fiyat bilgisi edinmek için öncelikle kiralanmak istenen aracın ne tür özelliklere sahip olacağını belirlemek en doğrusu olur. Kiralık kamyonet modellerinde fiyatlara etki eden özellikler ya da faktörler ise genel olarak aşağıdaki gibi karşımıza çıkar;

 • Kamyonetin taşıma kapasitesi
 • Açık ya da kapalı kasa olması
 • Kiralama süresi
 • Eşya ya da yüklerin taşınacağı mesafe
 • Aracın asansörlü olup olmadığı

Firmamız, siz müşterileri için kiralık kamyonet fiyatlarında en uygun çözümleri sunar. Geniş araç filosu ile bütçenize uygun fiyatlar ile sizlere hizmet verir. Sizler de bütçenize uygun şekillerde kiralık kamyon modellerimizden herhangi birini farklı periyotlarda kiralayabilir ve bu şekilde faaliyet gösterdiğiniz alanda işlerinizi aksatmadan yürütebilirsiniz. Üstelik en ağır yüklerinizi dahi yüksek tonaj kapasitesine sahip kamyon ve kamyonet modellerimiz ile dilediğiniz her yere hızlı ve kolay bir şekilde ulaştırabilirsiniz.

Diğer yandan evden eve nakliyat konusunda da kiralık kamyonet hizmeti veren firmamız, aynı zamanda asansörlü kamyonetleri ile alternatif çözümler sunar. Sizler de eşyalarınızı hem hızlı hem de güvenilir bir şekilde yüksek katlı binalara dahi kolayca çıkarmak istiyorsanız, daha fazla zaman kaybetmeden hemen firmamız ile iletişime geçin ve dilediğiniz kamyonetlerden birini kısa sürede içerisinde kiralayın.

Linkler