Efe Nakliyat Logo

Kınalıada Nakliyat

Kınalıada Nakliyat

kınalıada nakliyat fiyatları

Kınalı ada nakliye sayesinde, stresli ve düşündürücü bir süreç olan nakliye aşamaları artık daha kolay oluyor. Tecrübenin birikimi ve pratik şekilde eşya paketleme, taşıma ve yerleştirme sayesinde müşteriler çok fazla yorulmadan eşyalarını yeni evlerinde buluyor. Bu sayede sadece çok değer verdiği eşyalarının güvenilirliği açısından rahat olmayıp, ödediğiniz ücretin de yerini bulduğundan emin oluyorlar.

Kınalı Ada’ya herhangi bir karayolu bağlantısı olmadığı için deniz yolu ile nakliye gerçekleşir. Bu nakliye işleminde deniz yolu kullanılsa da güvenli taşınır. Çünkü Firmamız Kınalı Ada Nakliyat bu sektörde uzun yıllar hizmet vermektedir. Sanki şehir içinde eşya taşıyormuş gibi hiçbir prosedürle uğraşmadan eşyalarınızı güven içinde firmamıza emanet edebilirsiniz. Firmamız her gün adalara hizmet vermektedir

Kınalı Ada Evden Eve Nakliyat

Kınalı Ada Evden Eve Nakliyat taşımacılığında firmamız çözüm odaklı yaklaşımlar sergilemektedir. En zor taşınma koşullarında en rahat hizmeti kuruluşumuz verecektir. Müşteri ilişkilerinde güler yüzlü hizmet, güven verici yaklaşımlar firmamızın tercih edilme nedenleridir. Kaliteli hizmet ve deneyimli kadromuzla eşya taşımacılığında tercih edilecek firmaların ilk sıralarında yer almaktayız. Eşya taşımacılığında firmamızla iletişime geçmenizi öneririz.

Kınalı Adaya taşınmak, şehir içi gibi değildir. Biraz daha teferruatlıdır. İlk önce firmamız ile iletişime geçmeniz gerekir. Müşteri temsilcimiz ile görüşüp ekspertiz raporu almanız gerekir. Adaya taşınmadan önce izin alma yöntemi ile gerçekleşir. Ekspetiz hizmeti sayesinde adaya gidecek aracın boyu ve eni belirlenir. Firmamızda küçük boy, orta boy, büyük boy ve maksi boy olmak eşyalarınızın büyüklüğüne göre araç taşıma aracı mevcuttur. Firmamız da eksper raporu hizmeti ücretsizdir.

Adaya gerçekleşen nakliyeler feribot taşımacılığı ile gerçekleşir. Feribot ücreti aracın büyüklüğüne göre değişmektedir.

Kınalı Ada Sigortalı Nakliye

Sigortalı taşımacılık eşyalarınızın tıpkı evinizden alındığı gibi yeni yerleştireceğiniz yere taşınmasını sağlayacaktır. Belirlenen taşıyıcı çalışanlar sayesinde eşyalarınız güvenli bir şekilde paketlenecek ve titizlikle taşınacaktır. Aksi takdirde paketlemede ve taşıma da sorun yaşayarak az parayla daha fazla sorun yaşanarak mağdur olunabilir. Kınalı Ada Nakliyat sayesinde sigortalı taşımacılık hizmeti alarak eşyalarınızın daha güvenli bir şekilde taşınmasına kapı arayabilirsiniz.

Kınalı Ada Nakliyat Uzman Kadro İle Hizmet Verir

Kınalı Ada nakliyat olarak Personelimiz aynı sektörde uzun yıllar hizmet vermiş olan bilgi sahibi kişilerdir. Asansörlü taşıma sistemlerimiz ile her kapasitede geniş araç filomuz mevcuttur. En zor koşullarda bile en kısa sürede ve rahat bir taşıma hizmeti firmamızca sunulmaktadır. Araç şoförlerimiz, özel belge sahibi kişilerdir. Güvenilir, hızlı ve profesyonel hizmet için firmamızdan destek alınması tavsiye edilir.

Adresinize eşyalar yetirildikten sonra eşyalarınız özenle yine adresinize çıkarılıp istediğiniz yerlere bırakılacaktır. Sizin memnuniyetiniz bizim memnuniyetimiz olacaktır. Asansörlü taşımacılık ile eşyalarınız hasarsız bir şekilde daha pratik ve kolay bir halde evlerinizde yerlerini bulacaktır. Kınalı Ada nakliyat da bizi arayın. Uzman kadromuz ve profesyonel iş tecrübemiz sayesinde sizlere en iyi hizmeti verebiliriz. Nakliyat firması arayıp o değerli vaktinizi harcamayın. Bize gelin, bizi arayın en iyi hizmeti sizlere verelim.

İlk iki kat çok fazla tercih edilen kartlar değildir. Daha çok 3’üncü Kattan itibaren asansörlü sistemi kullanıyoruz. 2’inci kattaki evlerin taşınmasını değilse merdivenli sistemi kullanmaktayız. Asansörlü sistemde taşımacılık nereden yapılıyor denildiğin de ise asansörlü sistemin yerleştirilebileceği en uygun yer seçilerek oradan yük boşaltma işlemi yapıyoruz.

Adalara Nakliye Kamyoneti Nasıl Gider?

Eşyalarınız için uygun araç seçtikten sonra firmamız tarafından adalar belediyesinden randevu alınır. Feribot taşıması için sıra alınır. Bu iş için randevu sistemi vardır ve randevular genelde bir haftadan önce alınır. Eğer feribotta yer yoksa taşıma günü ertelenebilmektedir.

Linkler