Efe Nakliyat Logo

İstanbul Karasu Nakliyat

İstanbul Karasu Nakliyat

İstanbul Karasu Nakliyat Firmaları

 

İstanbul un Ümraniye semtin de evden eve nakliyat sektörün de faaliyet gösteren İstanbul Karasu Nakliyat Türkiye’nin 81 iline hizmet vermektedir.

 

 

 

Modern araç ve gereçlerimiz uzman personelimizle ev ve ofis nakliye sektörün de kurumsal yapımızla siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

 

 

 

İstanbul Karasu Evden Eve Nakliyat sektörü özellikle son yıllarda talep doğrultusun da Büyümüş buna bağlı olarak firma artmış fakat kalite düşmüştür.

 

 

 

Kurumsal olmayan firmalar sektöre girmiş uygun fiyat fakat düşük kaliteli hizmet vermektedirler. Bunun la paralel olarak firma yapıları kurumsal olmadığı için siz değerli müşterilerimizin eşyalarına zarar verebilirler.

 

 

 

Şekil de zarar vermelerine bu zararların tanzim etmemeleri gibi sonuçlar doğmuştur. İstanbul Karasu Nakliyat olarak kurumsal ve profesyonel hizmet vermekteyiz.

 

 

 

İstanbul Karasu Nakliyat genel anlamda değerlendirme yapıldığında müşteri eşyalarının zararsız olarak yeni evine ulaşmasını, nakliye firması ise kaliteli hizmet sunarak müşteri portföyünün çoğalmasını ister.

 

 

 

Durum böyle olunca hem müşteriye hem de firma karşılıklı güven sağlamak zorundadır. Firma alacağı bazı önlemler ile güven çıtasını yükselterek güvenilir taşımacılık imajını elde edebilir.

 

 

 

Taşımacılıkta Karşılıklı Güven ve Kaliteli İşçilik De Önemlidir

 

 

İstanbul Karasu Nakliyat

İstanbul Karasu Nakliyat Fiyatları

 

Karasu İstanbul Nakliyat konut ve ofis taşımacılığın da sektörde ki tüm gelişmeleri takip edip modern araç uzman personelimizle sizlere en iyi hizmeti sunmaktayız. Firma seçimi konusun da belirli kriterler mevcuttur bu kriterlerden bahsetmek gerekirse,

 

 

 

 • Nakliyeyi yapacak firmanın kurumsal olup olmadığı
 • Nakliye yapılacak araçların nakliye işlemine uygun olup olmadığı
 • Nakliyeyi yapacak personelin yeterliliği ve güvenilirliği
 • Nakliye öncesi malzemelerin paketlenmesi
 • Kullanılan paketleme malzemelerinin kalite ve miktarı
 • Nakliye hizmeti karşılığın da talep edilen ücret

 

 

 

İstanbul Karasu Nakliyat firması olarak nakliye hizmeti talep etiğiniz andan itibaren uzman personelimiz sizle irtibata geçer. İlk etapta yetkilimiz eşyalarınızı adresinize gelerek değer tespiti yapar.

 

 

 

Bu ücret firmamız tarafın dan ücretsiz olarak siz değerli müşterilerimize verilir. Bu işlemden sonra İstanbul Adapazarı Karasu Nakliyat firmamızla çalışmayı uygun gördüğünüz takdirde sizinle karşılıklı nakliye protokolü imzalanır.

 

 

 

Bu protokol sayesin de nakliye esnasın da uğrayabileceğiniz zararlar firmamız tarafından karışılacağını taahhüt etmiş olur. Akabinde de nakliye planı hazırlanır.

 

 

 

İstanbul Karasu Şehirler Arası Nakliyat Yöntemleri

 

 

 

İstanbul Karasu Nakliyat daha en başında müşteri nakliye talep ettiğinde güler yüzlü ve profesyonel davranışlar ilk izlenimin olumlu olmasına yol açar.

 

 

 

Nakliye sırasında çalışan personelin iş sırasındaki kılık kıyafeti, davranış ve konuşma şekilleri müşteride önemli bir izlenim oluşmasına yol açar. Çalışan personel tanımadığı bir evin mahreminde olma bilinci içinde uygun davranışlar göstermek zorundadır.

 

 

İstanbul Karasu Nakliyat

İstanbul Karasu Nakliyat Firmaları


 

 

 • Beyaz eşyalarınız personelimiz tarafından sökülüp ambalajlanır
 • Aynı şekilde mobilyalarınız da itina ile sökülüp paketlenir
 • Eşyalarınız dikkatlice uzman personelimiz tarafından nakliyenin yapılacağı araca taşınması
 • Nakliye işlemine uygun kapalı kasa aracımıza sarsıntı ve dış etkenlerden zarar görmeyecek şekilde yerleştirilmesi
 • Eşyalarınızın yeni adresine hızlı ve güvenilir şekilde nakledilmesi.

 

 

 

İstanbul Karasu Nakliyat firmamız eşyalarınızın sadece eşya değil sizin için maddi ve manevi değeri olan hatıralarınızın içinde saklı olduğu bilinciyle kendi eşyalarınızı taşıyormuşçasına hizmeti tamamlar.

 

 

 

Nakliye Firmamızın Uygun Fiyat Politikası

 

 

 

İstanbul Karasu Nakliyat müşterisi ile eşya taşınmasına başlanmadan önce tüm talepleri eksiksiz olarak alınmalı ve taşıma planlamaları taleplere uygun şekilde hazırlanmalıdır.

 

 

 

Müşteri tarafından talep edilebilecek sigortalı taşımacılık işlemlerinde detaylar müşteriye açıklanmalıdır. Daha sonra çıkabilecek fiyat ve benzeri anlaşmazlıklar firmanın kurumsal imajını ciddi derecede etkiler.

 

 

 

İstanbul Karasu Nakliyat olarak talep edilen ücret şu etkenler çerçevesinde belirlenmektedir.

 

 

 

 • Nakliyenin yapılacağı mesafe
 • Nakliye ofis ya da konutun bulunduğu kat
 • Nakliyesi yapılacak olan eşyaların miktarı
 • Nakliyeyi yapacak personelin sayısı
 • Nakliye yapılırken kullanılacak ekipmanlar
 • Nakliye esnasın da ekstra ekipman gerekliliği yada özel talep

 

 

 

Yukarıda belirttiğimiz maddeler çerçevesinde ücretlendirme yapılmaktadır.

 

 

Firmamız size en hızlı en güvenilir en uygun ücretle hizmet vermektedir.

 

 

İstenildiği durum da ya da özel istek halinde hizmeti de verilmektedir.

 

 

Asansörlü taşıma yapılabilmesi için belirli şartların oluşması gerekmektedir.

 

 

Bu şartların başında eşyanın alınacağı ofis ya da iş yerinin fiziki şartları.

 

 

Asansör platformunun yanaşa bilirliği, çalışabilmesi

 

 

 

Asansörlü taşıma her yönden avantajlı bir yöntemdir bu yöntemin büyük avantajları mevcuttur.

 

 

 

 • Nakliye hizmetinin süresini kısaltır ve hızlandırır.
 • Nakliyesi yapılacak eşyaların zarar görme riskini minimuma düşürür
 • Nakliyesi yapılacak eşyanın bulunduğu binanın ve yeni adresinizin bulunduğu binaya zarar vermez .
 • Eski ve yeni komşularınıza rahatsızlık vermez.
 • Nakliye esnasın da görev alan personelin daha az efor sarf etmesine yardımcı olur bunun akabinde insan hatasını en alt seviyeye indirir.
 •  

 

 

Nakliye Yapılacak Malzemelerin Hızı ve Güvenilirliği?

 

 

İstanbul Karasu Evden Eve Nakliyat Firmaları

İstanbul Karasu Evden Eve Nakliyat

 

İstanbul Karasu Ucuz Nakliyat yapan firmanın kesinlikle kurumsal olmasına dikkat etmenizi size özellikle tavsiye etmekteyiz. Nakliye esnasında eşyalarınızın zarar görmesi durumun da zararlarınız kesinlikle firma tarafından karşılanmamaktadır.

 

 

 

Bunun sonucu sizin için maddi ve manevi değeri olan eşyalarınızın göreceği zararlar kesinlikle karşılanmamaktadır. İstanbul Adapazarı Karasu Nakliyat firma olarak size en iyi hizmeti vermek için çalışmalarımızı aralıksız sürdürmekteyiz.

 

 

 

İstanbul Karasu Nakliyat dünyada ki nakliye konusun da gelişmeleri takip ederek uygulamak da personelimize eğitimlerini düzenli olarak verdirmekteyiz. Eşyalarınızı kendi eşyalarını taşıyormuş bilinciyle taşımalarını ilk ve en önemli işleri olduğunu bilmektedirler.

 

 

 

Siz değerli müşterilerime en iyisini en uygun ücretle sunmayı işten öte bir vazife olarak görmekteyiz. Nakliye hizmeti ihtiyacınız durumun da İstanbul Karasu Ambar  7/24 telefon numaralarımızdan web adresimizden ve sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

 

 

 

İstanbul Karasu P arsiyel hizmetleri son derece hassas olarak yapılan ve yoğun emek harcanan işlerdir. Bu sebeple sektörde kalıcı olmak için tüm uygulamaların profesyonel olması ve çalışan personelin uzman kişilerden oluşturulması sektörde kalıcı olmaya yol açar.

 

 

 

Gerek şehir içi nakliyatta, gerekse şehirlerarası nakliyatta modern araç ve gereçlerle çalışmak, müşteri memnuniyetini hedef alan uygulamalar yapmak nakliye firmalarının en önemli ilkesi olmalıdır.

 

 

 

İstanbul Karasu Nakliyat İletişim Adresimiz.

 

 

 

Yük taşımak derdiniz olmasın. Biz yükünüzü taşıyalım ve yerleştirerek, yükünüzü üstünüzden alalım. Sizde İletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Kalite Tesadüf Değildir. Sadece Çalışmanın Karşılığıdır.

 

 

 

Hızlı İletişim Adreslerimiz:

 

 

İŞ TEL:0(216) 611 70 60

 

 

GSM :0(532) 058 97 09

 

 

GSM :0(535) 838 92 15

Linkler