Efe Nakliyat Logo

İmes Nakliyat

İmes Nakliyat

İmes Nakliyat Hizmeti

İmes nakliyat firmaları arasında yüksek kalitedeki hizmet anlayışıyla öne çıkan İmes nakliyat firmamız, şehir içi ve şehirlerarası yük ve eşya nakliyatında en uygun fiyat garantisi ve modern nakliye araçlarıyla hizmet vermektedir.

 

 

Tüm hizmetlerimizde mobilya, montaj, elektrik konusunda uzman seviyesinde bilgi ve tecrübeye sahip personeller görev yapmaktadır. Uzun yıllardır nakliye sektöründe hizmet veren firmamız kurumsal bir yapıda olup, tüm nakliye uygulamalarını profesyonel yöntemlerle yapmaktadır.

 

 

Zamanın ve teknolojinin değişimine göre sürekli kendini yenileyen bir yapıda hizmet üreten ve zamanın teknolojisini yakında takip eden firmamız, kalite standartları bakımından sektörün lider kuruluşları arasında yer almaktadır.

 

İmes nakliyat olarak edindiğimiz tecrübeler sonucunda, öğrenmiş olduğumuz tüm yetenek tekbirler nakliye müşterisinin beklentilerini net olarak tespit eden firmamız, tüm gereksinimleri yüksek kalitede karşılayarak müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

 

 

Müşterilerimizin nakliye firmalarından beklediği özelliklerdir. Bu özelliklere sahip olan firmalar müşteri tarafından tercih sıralamasında en önlerde değerlendirilmektedir. Fiyat konusu tercihleri belirleyen bir etken olsa da, yüksek kalitede verilen hizmetler fiyatı tolere edebilmektedir.

 

 

İmes nakliyat olarak nakliye fiyatlarımız her zaman sektörün daha altında olmakta ve uygun fiyatlar hizmet kalitemizde herhangi bir değişikliğe sebep olmamaktadır.

 

 

Ancak piyasanın çok altında aşırı düşük fiyat uygulamaları, hizmet kalitesinin düşük olacağının bir göstergesi olarak akılda tutulmalıdır. Firmamız ayrıca ambalaj malzemesi kullanımında da yüksek kalitede ürün kullanarak nakliyenin güvenli bir şekilde sonuçlandırılmasını sağlamaktadır.

 

 

Firmamız tarafından kullanılan ambalaj malzemeleri arasında yer almaktadır. Ayrıca elektronik cihaz ve aletler ekstra malzemelerle güvenceye alınmaktadır.

 

 

İmes nakliyat olarak nakliye mesafesine ve eşyaların miktarına göre belirlenen modern nakliye araçlarına sahip olan firmamız, tamamen kapalı kasa ve eşyaların sabitlenmesine uygun şekilde donatılmış araçlarla hizmet vermektedir.

 

 

Araçlarımızda görev alan sürücü personelimiz, her türlü yol koşulunda profesyonel hizmet verebilecek kapasitededir. Taşıma ve yükleme personellerimiz mobilya, beyaz eşya demontesinde uzman olup, eşya taşıma işlemlerini mümkün olabilecek en hassas şekilde yapmaktadır.

 

 

İmes Parça Eşya Taşıma 

 

İmes Nakliyat Hizmeti 

 

 

İmes nakliyat firmaları arasında uzman seviyesinde bilgi ve tecrübeye sahip olan firmamız, nakliyenin güven içerisinde yapılması adına bir dizi önlem almaktadır. Bu önlemler arasında ilk sırada yer alan, nakliyelerden önce yapılan sözleşmelerdir.

 

 

Bu sözleşmelerle müşterinin mağduriyeti önlendiği gibi, oluşabilecek anlaşmazlıkların önüne geçme konusunda da büyük faydalar sağlanmaktadır. Firmamız tarafından hazırlanan sözleşmelerde birçok madde yer almakta ve nakliyenin tüm yapısı net olarak görülmektedir.

 

 

Firma ve müşteriler tarafından karşılıklı olarak imza altına alındıktan sonra, sözleşmede yer alan hükümler firmamız tarafından eksiksiz olarak uygulanmaktadır.

 

İmes nakliyat hizmetlerinde müşterinin zarar görme riskini sıfıra indiren sözleşmeler, kurumsal firmaların mutlaka uygulaması gereken bir prosedür olarak akılda tutulmalıdır.

 

 

Nakliye sözleşmelerinde yer almakta ve nakliyeler sözleşmede yazan kurallara uygun olarak yapılmaktadır.

 

İmes nakliyat olarak hazırlanan sözleşmelerde ayrıca, yük ve eşyanın olası bir zarar durumunda ne kadar bedelle sigorta edildiği de yer almaktadır. Sözleşmede yazan ücret dışında herhangi bir ekstra bedel oluşmaması için, tüm taleplerin müşteri tarafından nakliye öncesi firmaya bildirilmesi gereklidir.

 

 

Asansörlü nakliye taleplerinde de önceden nakliye yapılacak binanın fiziki yapısı belirlenmeli, asansörün binaya yaklaşmasına engel teşkil edecek doğal barikatların olmadığından emin olunması gereklidir. Aksi takdirde, bu hizmet bedeli müşteriye ekstra masraf olarak geri dönmektedir.

 

 

Günümüzde bu tür taleplerden önce müşteriler binanın çevresinden resimler çekerek firmamıza yollamakta ve herhangi bir sorunla karşılaşılmadan asansörlü nakliye hizmeti verilebilmektedir.

 

 

İmes nakliyat taleplerinde fiyat belirlemeleri nakliyenin yapılacağı mesafe, yük ve eşyanın miktarı ve taşıma yapılacak binanın konumuna göre belirlenmektedir.

 

 

Firmamız tarafından gerek şehir içi, gerekse şehirlerarası nakliyelerde oldukça uygun fiyatlar uygulanmakta ve nakliyeler sorunsuz olarak gerçekleştirilmektedir.

 

 

İmes bölgesinde firma hizmetlerimizden yararlanmak isteyen müşterilerimiz bizi 7/24 arayarak hizmet talebinde bulunabilirler. Ayrıca sosyal medya hesaplarımız ve internet adreslerimizden tüm bilgileri talep edebilir, yüksek kalitedeki hizmetlerimizden yararlanabilir, ayrıca Bahçeşehir nakliyat ihtiyaçlarınız için Bahçeşehir Evden Eve Nakliyat Sayfamızı Ziyaret Edebilirsiniz.

 

 

 

Yük taşımak derdiniz olmasın. Biz yükünüzü taşıyalım ve yerleştirerek, yükünüzü üstünüzden alalım. Sizde İletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

 

 

Kalite Tesadüf Değildir. Sadece Çalışmanın Karşılığıdır.

 

İŞ TEL:0(216) 611 70 60

 

GSM :0(532) 058 97 09

 

GSM :0(535) 838 92 15

Linkler