Efe Nakliyat Logo

Sütlüce Nakliyat

Sütlüce Nakliyat

Sütlüce Nakliyat Hizmeti

Sütlüce Nakliyat  da günümüz şartlarında başlı başına sıkıntı, stres ve hem zaman kaybı hemde maddi yönünden de büyük sıkıntı yaratıyor. Bu ekip sayesinde eşyaların çizilmesi ya da kırılması gibi sorunlara son vermek mümkün.

 

 

Ayrıca eşyalarınız tüm özel kolilerimizle itinayla paketleyip o şekilde nakliye edilecektir. Bu koliler özel olarak nakliye için üretilmiş olup zaten sigorta kapsamında olan eşyalarınız ayrı bir güven içinde paketlenip nakliye edilecektir.  

 

 

Tam da bu noktada Sütlüce Nakliyat firması karşınıza çıkmaktadır. Müşterilerinin güvenini kazanan firmamız problemsiz, sıkıntısız, sitresis taşıma hizmeti sunmanın yanı sıra kusursuz çözümleri üreterek müşterisine sunmayı başarmıştır.

 

 

Bu koliler özel olarak nakliye için üretilmiş olup zaten sigorta kapsamında olan eşyalarınız ayrı bir güven içinde paketlenip nakliye edilecektir.

 

 

Ancak dediğimiz gibi bu sektörde pastadan pay kapmak adına olabildiğince sayıları hızlı artan firmalar sizin yanlış karar vermenizde rol oynayabilir.  Firma sektöründe ve konumunda yeniliklerin öncüsü olmayı hedeflemiştir.

 

 

Sütlüce Nakliyat firmamız bünyesinde bulundurduğu teknolojik asansör ile eşyalarınızı güven içinde taşıyıp tek tek yerleştirecektir. Eşyaların çizilmesi, kırılması için ev sahipleri en ufak zararın oluşmaması için kendince yöntemler ile engel olunmaya çalışılmaktadır.

 

 

 Fakat bu yöntem oldukça hatalıdır. Mutlaka işi bilen bir kip ile birlikte hareket edilmesi gerekmektedir.  Ayrıca eşyalarınızın çokluğu ya da büyüklüğü konusunda da hiç bir şüpheniz olmasın firmamıza ait olan nakliye tırlarımız hacim olarak olabildiğince geniş olduğundan eşyalarınızın tamamını tek seferde nakil edeceğimizden hiç kuşkunuz olmasın.

 

 

Sütlüce Nakliyat da Paketleme ve Kolileme

 

 

Ayrıca eşyalarınız tüm özel kolilerimizle itinayla paketleyip o şekilde nakliye edilecektir. Sizden ricamız pişman olmamak adına araştırmanızı iyice yapıp o şekilde karar vermenizdir. 

 

 

Sütlüce Nakliyat  da Profesyonel eşya taşıma şirketi olarak biz eşyanın bulunduğu yere gelir keşfini yapar, taşınma sırasındaki eşya paketleme hizmetini vermesine göre, katın yüksek olması, binada asansör olup olmamasına göre, eşyanın gideceği yerdeki asansör olması, kat yüksekliği durumuna da bakar ve müşteriye kesin bilgiler verir.

 

Ev veya ofis taşıyacak müşteriler nakliye firması seçerken, firmanın vereceği hizmeti ve fiyatı net bilmesi sonradan oluşacak müşteri mağduriyetine ortadan kaldırır.

 

 

Sütlüce Nakliyat; müşterilerinin istek ve memnuniyetsizliklerini kolayca iletebildiğini, bunların objektif, adil, dikkatli ve gizlilikle ele alındığını, yasal şartlara ve kalite politikamıza aykırı olmayacak şekilde değerlendirildiğini, aynı memnuniyetsizliğin tekrar oluşmaması için gerekli iyileştirmelerin ve kontrollerin sürekli yapıldığını belirtmek isteriz.

 

 

 İyi bir nakliye firması nakliye sözleşmesi imzalar ve bu sözleşme de müşteri ürününde doğacak zararların karşılanması için önemlidir.

 

 

Sektörde birçok nakliye firması olsa da Sütlüce Nakliyat firmamız diğer nakliye firmalarından kat be kat önde olan kurumsal bir firma özelliği taşımaktadır. Keşif yaparak ücretsiz ekspertiz hizmeti veren Sütlüce Nakliyat firmamız müşterilerin taşınma sırasında maddi olarak mağdur olmaması için iş sözleşmesi imzalayarak sabit fiyat garantisi verir. 

 

İl genelinde ve ülkenin bazı bölgelerinde bulunan şubelerimiz, ulaşılabilir olma fonksiyonumuzu ön plana çıkarmaktadır.

 

 

 Konforlu taşınmaya ait her şeyi yerine getiriyoruz. Araçlarımızın içi son derece temiz ve özel dizayna sahip olmaktadır. Gerek hizmet kapsamımız gerek uzman personel kadromuz gerekse hizmetlerimiz sonrasında aldığımız müşteri memnuniyetleri gereği yıllardır emin adımlar ile 

 

Sütlüce Nakliyat firmamızı ve hizmetlerimizi geliştirerek size her geçen gün en iyi nakliye hizmetini verebilmek için sektörde ilk sırada yerimizi almaktayız.

 

 

Kaliteli bir hizmet vermek ve sizlerin memnuniyetini kazanmak için aşağıdaki maddeleri amaç edindik.

 

 

  • Müşterimizden gelen talep ve şikâyetleri almak için etkin ve verimli yöntemleri uygulamak,
  • Müşteri şikâyetlerini almak, çözmek ve kesin sonuca ulaşmak için personeli teşvik etmek,
  • Müşteri şikâyetlerini olumsuz açıdan değil hem personel hem hizmet açısından iyileştirme amaçlı olarak kullanmak,
  • Müşteri şikâyetlerinin ve taleplerinin ele alınması ile ilgili gerekli olan kaynak ve eğitimi sağlamak,
  • Müşteri memnuniyetini sürekli ön planda tutmak.
 

 

Profesyonel Taşımacılık Hizmeti

 

 

Müşteri memnuniyeti ile birlikte profesyonellik en önemli kriterimizdir.  Bizle iletişime geçtiğiniz andan itibaren en kısa sürede sizle taşıma planı oluşturuyoruz.

 

 

Sadece eşyanın nereden nereye taşınacağını, yükün kaçıncı katta olduğunu, binada asansör olup olmadığını sorup, kaç parça eşya taşınacağını soran gelip keşif yapmayan evden eve nakliye firması size fiyat verirken doğru bir fiyat veremez bu taşıma firmaları, eşyanın taşınma sırasında verdiği fiyatta sorun çıkartma durumu yüksektir.

 

 

Hangi gün hangi saatte hangi işlerin yapılacağı planlanarak işimizi şansa bırakmıyoruz. Değer verdiğiniz eşyalara bizde değer veriyoruz. Araçlarımızın iç kısmında bulunan eşya bölümleri eşyalarınızın sıkı bir şekilde sıralanmasını sağlarken aynı zamanda taşınma sırasında eşyalarınızın sallanmasını, devrilmesini ya da birbirine çarparak hasar görmesini engellemektedir.

 

 

Eşyalarınızın niteliğine göre paketleme işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Böylelikle hem taşıma esnasında hem de araçta eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmesini önlemiş oluyoruz.

 

 

Bir firmanın muhakkak bir vizyonu ve misyonu olmalıdır. İşte bizim müşteri odaklı vizyonumuz ve misyonumuz. Müşteri adayı olarak biz seçmeye karar vermeden önce her özelliğimizi size gösteriyoruz. Uygun ve kesinlikle mahcup etmeyecek şirket olmaya dair çalışmalarımızı yeniliyoruz.

 

 

Bu sayede eşyalarınız araçlarımızda son derece güvenli bir şekilde taşınmaktadır. Sütlüce Nakliyat firma kalitemizi sürekli güncel tutarak müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, Müşterilerimiz ile sürekli iletişim halinde olmak.

 

 

Sütlüce Nakliyat firmamız yılların verdiği tecrübe ile evden eve nakliye hizmeti ile ister şehir içi isterseniz de şehirlerarası nakliye ile sizlere hizmet vermektedir. Güçlü bir iletişim ile müşterilerimizle aramızda duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamaktayız.

 

 

Gerçekleştirdiğimiz ve gerçekleştireceğimiz işler ile Sütlüce Nakliyat firmamızı büyüterek sektöründe en çok tercih edilen lider bir konuma getirmek, Profesyonel kadrosuyla müşteri taleplerini zamanında ve kaliteli bir şekilde yerine getiriyoruz.

 

 

Hizmet sonrasında da hizmet vermeye devam eden, müşterisinin her zaman çözüm ortağı olabileceğini kanıtlayan bir firma olmak. En uygun fiyat ve kaliteli hizmet arayanların adresi olan Sütlüce Nakliyat firmamız müşteri memnuniyetine son derece önem vererek hizmet vermektedir. Sizleri kaliteli ve uygun fiyat için firmamıza bekliyoruz.

 

 

Sütlüce Nakliyat İletişim Adresimiz.

 

 

Yük taşımak derdiniz olmasın. Biz yükünüzü taşıyalım ve yerleştirerek, yükünüzü üstünüzden alalım. Sizde İletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

 

 

Kalite Tesadüf Değildir. Sadece Çalışmanın Karşılığıdır.

 

Hızlı İletişim Adreslerimiz:

 

İŞ TEL:0(216) 611 70 60

 

GSM :0(532) 058 97 09

 

GSM :0(535) 838 92 15

 

Tepeören Nakliyat yazımız okumak için üstüne tıklayınız.

Linkler