Efe Nakliyat Logo

Çekmeköy Moloz Hattı

Çekmeköy Moloz Hattı

Çekmeköy Moloz Hattı Hizmeti

 

Çekmeköy Moloz Hattı Firmamız istanbul’un parlayan yıldızı Çekmeköy İlçemizde merkez ofisimiz ile hizmet vermekteyiz. Firmamız nakliyat sektöründe olduğu gibi kendini moloz atımındanda kendini kanıtlamış en iyi firmalar arasında yer almaktadır.

Bizler bu güzel ilçemizin bir eksikliğini fark ettik Nakliye sektörüne çokta uzak olmayan Çekmeköy Moloz Atımıeksikliğimizi fark ettik. Bu eksikliğimizi hızlı bir şekilde tedarik ettik. Müşterilerimizden gelen talep ve istek üzerine hizmet sağlamaya başladık.Çekmeköy Moloz Hattı siz değerli müşterilerimizden gelen talep üzerine her zaman yanınızda olacağımızdan emin ola bilirsiniz. Firmamız Nakliye sektöründe iyi olduğu için Çekmeköy Moloz Atımı nada uzak değildir.

Müşterilerimizin Fabrika, Villa, Köşk, Ev, Dükkan veya depolarının tadilat yapımı esnasında çıkan moloz ve Çöplerin alınması için bizleri telefon numaralarımızdan ulaşarak araya bilirsiniz.

 

 

 

Çekmeköy Moloz Hattı Her Katta Molozlarınızı Alır Ve İndirir

 

 

 

Çekmeköy Moloz Hattı 7/24 Güzel ilçemizin güzel insanlarına hizmet sağlamaktayız. Tabiki bu hizmetimiz sadece çekmeköy ile sınırlı değildir. İstanbulumuz’un tüm ilçe ve çevre bölgelerinede hizmet sağlamaktayız.

Yeni almış olduğumuz araç filomuz ve disiplinli kadrolarımızla hizmet vermekteyiz. Araçlarımız moloz taşımaya donanımlı olmakla beraber başta çekmeköy olmak üzere tüm İstanbul’a hizmet zağlamaktayız. Çekmeköy Moloz Hattı İstanbul gibi büyük bir şehirde yaşamanın bazı zorlukları’da var. 

 

Başlıca bazıları örneğin evinizi tadilat yapacaksınız, bunun için gereken tüm işlemler sağlandıktan sonra evinizin içinde kırmış olduğunuz molozların atımı için nereye atsan diye sitrese girmeyiniz. Bizleri arayarak adres bilgilerinizi bizimle paylaşarak gereken tekbirleri alarak sizlere ulaşarak molozlarınızı alıyoruz.

 

 

 

Tüm Yıkım Ve Moloz Taşıma İşleri İtina İle Yapılır

 

 

 

Çekmeköy Moloz Hattı olarak sizlerden gelen talep üzerine gereken  konuşmalar yapılarak verilen adrese hareket ederiz. Müşterimize molozların çuvalı veya açık olup olmadığı sorulur molozların katlarda olup olmadığı’da sorularak gereken bilgiler alınır.

Sonra  bizlerde ona göre katlarda ise buna göre kaç kişi eleman alınacağına karar verip işimizin bir an önce bitirip müşterimize’de zaman kazandırarak başarıyla taşıma işlemini yaparak İşimizi Hızlandırırız.Çekmeköy Moloz Hattı tabiki tüm işimiz molozları almak değildir. Müşterimiz bizlerden dairesinin yıkılması gereken duvar veya yenilenmesi gereken fayans, şap gibi benzeri yıkılması gereken yerleri göstererek bizlerde yıkıma başlıyoruz. Bunun içinde teknik elemanlarımız vardır.

Müşterimizin tamamen yıkılması gereken yerleri yıkarak bu yıkımdan çıkan molozlarıda güzel bir şekilde çuvallayarak araçlarımıza yükleyerek düküm sahamıza getiriyoruz. Böylece Müşterimizede yapılan işten memnun kalarak büyük kolaylık sağlanmış oluyor. 

 

 

İlgili Haber : Tuzla Moloz Hattı

 

 

Kamyon, Kamyonet Ve Her Ebatta Araç Bulundurulur

 

 

 

Çekmeköy Moloz Hattı firmamız bu sektörde çok iyi ve başarılı işler başararak sektörde kendisini kanıtlamıştır. Hizmetlerimizde sınır tanımayarak 7/24 çalışma hizmeti sunuyoruz. Bazı müşterilerimiz iş dolasıyla geçe yıkım veya çalışması gereke bilir.

 

Bizlerde sizleri yalnız bırakmıyoruz, Gece saat kaç olursa olsun bir telefon kadar yakınınızdayız. Bizleri arayarak gereken bilgileri verdikten sonra yarım saatte sizlerin vermiş olduğu adrese ulaşarak çalışmalarımıza başlıyoruz.Çekmeköy Moloz Hattı vermiş olduğu hizmetlerinden bir aksama olmaması içi vardiyeli sistemi uyguluyor. Bu sisten sekizer saatlerle uygulanıyor, Çünkü tüm müşterilerimizin gün içinde işlerini haledemediklerini’de düşünürsek gece yede sarkan işler olabiliyor.

 

İşte tamda burda biz devreye giriyoruz. Müşterimizin tüm yükünü omuzlarından alıyoruz. Çekmeköy Moloz Atımı yüklemiş olduğumuz molozları düküm sahamıza götürüp döküyoruz. Döküm sahası bizim olduğundan zaman diye bir endişemiz olmuyor.Çekmeköy Moloz Hattı yıkılan dairelerinizdeki tadilat yerlerini tamirini yapacak ustanız yok ise’de firmamız müşterisine tamamen yardımcı olma amaçlı tanınmış işinde çok iyi ustalarla tanıştırarak işlerinin aksamadan yapılmasına vesile oluyoruz.

 

Bu’da Tamamen Müşterimizin Bizlere olan güvenini kazanmaktır. Sizlerde bizleri web adreslerimizden telefon numaralarımızı alarak bizleri arayarak her türlü soru ve kafanıza takılan soruları sorabilir bilgilene bilirsiniz. 

 

 

 

Çekmeköy Moloz Hattı İletişim Adresimiz.
 

 

 

Yük taşımak derdiniz olmasın. Biz yükünüzü taşıyalım ve yerleştirerek, yükünüzü üstünüzden alalım. Sizde İletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Kalite Tesadüf Değildir. Sadece Çalışmanın Karşılığıdır.
Hızlı İletişim Adreslerimiz:
İŞ TEL:0(216) 611 70 60
GSM :0(532) 058 97 09
GSM :0(537) 424 97 09
GSM :0(535) 838 92 15

Linkler