Efe Nakliyat Logo

İstanbul Bodrum Nakliyat

İstanbul Bodrum Nakliyat

İstanbul Bodrum Nakliyat Firmaları

 

İstanbul Bodrum Nakliyat denildiğinde ilk akla gelen kurumlar arasında yer alan firmamız, gerek hızlı teslimat, gerekse en uygun fiyat seçenekleriyle uzun yıllardır hizmet vermektedir. İstanbul’un tüm ilçelerinden gelen ambar hizmeti talepleri karşılanmakta ve en kısa süre içerisinde verilen adreslere intikal eden personellerimiz yükleri teslim almaktadır.

 

Ambar merkezimizde çeşit ve ebatlarına göre sınıflandırılan yükler nakliye edileceği zamana dek güven içerisinde bekletilmektedir. En kısa sürelerde nakliye araçlarına özenli bir şekilde yüklenen eşyaların nakliyeleri sağlanmaktadır.

 

İstanbul Bodrum Nakliyat konusunda önemli tecrübelere sahip olan firmamız, her geçen gün hizmet kalitesini daha da arttırarak sektörün en önemi firmaları arasında yer almıştır.

 

İstanbul Bodrum Nakliyat Fiyat Seçenekleriyle Hizmetinizde?

 

Türkiye’nin en ücra köşelerine kadar ulaşan karayolu nakliyesinde önemli lojistik bölgelerinden biri haline gelen firmamız, her yöne yapılan taşıma hizmetlerinde ortak buluşma noktası haline gelmiştir.

 

Farklı illerden gelen nakliye araçlarının dönüşlerinde yük sağlayan ambarımız, bu sayede fahiş fiyatlarla nakliye yaptırmak istemeyen yük ev eşya sahiplerine de büyük ekonomik avantajlar sağlamaktadır.

 

İstanbul Bodrum Nakliyat ile iştigal eden firmamız Türkiye’nin her bölgesine parsiyel ve tam yük gönderme işlemlerini en hızlı ve en uygun fiyat seçenekleriyle yapmaktadır. Tam yük özelliğine sahip olmayan parça yüklerin ambarımızda toplanarak en güvenli şekilde nakliyesinin sağlanması hizmetlerinde bazı işlemler silsilesi takip edilmektedir.

 

  • Yüklerin adreslerden toplanması
  • Ambarlarımızda cins ve ebatlarına göre ayrıştırma
  • Kilogram veya Desi cinsinden ölçüm yapılması
  • Nakliye araçlarına düzenli istifleme
  • Varış noktasında teslimat

 

Şeklinde itina ile yapılan hizmetlerimizde sıfır hata prensibine uygun olarak en küçük bir hasar veya deformasyona sebebiyet verilmemesine özen gösterilmektedir.

 

İstanbul Bodrum Nakliyat Gelişen Çağa Ayak Uyduran Kadrolara Sahibiz.

 

İstanbul Bodrum Nakliyat

İstanbul Bodrum Nakliyat Firmaları

 

İstanbul Bodrum Nakliyat verilirken tüm sektörde geçerli olması gereken yük teslim alma sırasında veya son adrese teslime edilirken (ATF) ambar teslim tesellüm fişi verilerek güvenilir hizmet sunulmalıdır. Bu belge teslim alınan eşya veya yükün sorumluluğunun ilgili kişi veya kuruluşa geçtiğini gösteren önemli bir belgedir.

 

İstanbul Bodrum Ambarı firmamız kanuni yükümlülüklerin bilincinde bir anlayışla, tüm yük ve eşya alımlarında profesyonel yöntemler uygulayan kurumsal bir kuruluştur. Tüm hizmetlerimiz büyük bir özenle ve intizam içerisinde yapılmaktadır.

 

Bodrum  İstanbul Nakliyat konusunda hizmet üreten firmamız, birçok nakliye firması tarafından düzenli ve sürekli parsiyel ve tam yük için tercih edilen önemli bir lokasyonda yer almaktadır.

 

Yirmi milyonu aşkın nüfus barındırması sebebiyle Avrupa’da birçok ülkeden büyük olan İstanbul, nakliye ve yük ambarı hizmetlerinde Türkiye’nin can damarıdır. Her yıl binlerce yük nakliyesi yapılmasına rağmen firmamız kalite standartlarından en ufak bir ödün vermeden hizmet vermektedir. Bu sebeple her geçen gün daha da büyüyen hizmet talepleri yaşanmaktadır.

 

İstanbul Bodrum Nakliyat Hizmetlerimizden Yararlanmak İçin Bir Telefon Kadar Uzağız

 

İstanbul Bodrum Nakliyat verdiğimiz tüm müşterilerimizin güven içinde yük ve eşyalarının depolanması ve nakliyesinin sağlanması yoğun emek gerektiren bir çalışmadır. İnsan emeğini teknolojik imkânlarla harmanlayan firmamız, gelişen çağa ayak uydurarak ayakta kalmayı başarmış ender firmalar arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

 

Tüm işlemlerimiz belli bir düzen ve özen içerisinde yapılarak yük taşımacılığında alternatif arayan müşterilerimize kaliteli hizmet sunmayı ilke edinen firmamız, sektörde sürekli büyüyen iş hacmiyle önemli bir lojistik merkez haline gelmiştir.

 

İstanbul Bodrum Nakliyat amaç ve yöntemleri değerlendirildiğinde iki taraflı kazanç sağlayan yegâne hizmet alanları arasında yer almaktadır.

 

İstanbul Bodrum Parça Nakliyat yönüne yük ve eşya getiren bir nakliye aracı dönüşte boş gidip fazladan yakıt tüketimi yapmakta ve ülke ekonomisine yük getirmektedir. Diğer bir taraftan birkaç parça eşyayı nakletmek için yüksek fiyat talep edilen müşteriyi bir araya getiren ambar hizmetleri, her iki tarafı da memnun ederek ekonomiye önemli bir ivme kazandırmaktadır.

 

İstanbul Bodrum Nakliyat Kalitenin Tek Adresi

 

İstanbul Bodrum Nakliyat

İstanbul Bodrum Nakliyat Fiyatları

 

İstanbul Bodrum Ambar firmamız Türkiye’nin en ücra köşeleri dahil olmak üzere her gün yüzlerce nakliye hizmetine aracılık etmektedir. Bodrum İstanbul Nakliyat firması olarak taşınması ve depolanmasında kanuni bir engel olmayan her çeşit yük ve eşyanın depolanması ve nakliyesinde hizmet üretmekteyiz.

 

Firmamızla iletişim sağlayan tüm müşterilerimizin adreslerinden alınan yük ve eşyalar, en kısa süre içerisinde son alıcıya özenle nakledilmektedir.

 

Hizmetlerimizden yararlanmak için firma telefonlarımızdan bize ulaşarak gidilecek istikamet, yükün ambar ve nakliye bedelleri, nakliye süresi gibi tüm konularda geniş bilgiler alabilir, en uygun fiyat ve ödeme koşullarından faydalanabilirsiniz. İstanbul Bodrum Ambarı firmamızın Müşterisine sağladığı uygun fiyat ve kampanyalar yaparak en iyi taşımacılık hizmeti vermektedir.

 

İstanbul Bodrum Nakliyat firmamızı sabit telefonlarımızdan arayarak müşteri temsilcilerimizle görüşerek her konuyu ve soruyu sorabilirsiniz. Aynı zamanda ofisimize gelerek hem bir çayımızı içip hemde taşıma hakkında aklınıza takılan tüm soruları sorabilirsiniz. Detaylı bir şekilde konuşulduktan sonra sözleşmeye dökerek taşıma işinin birinci aşamasını yapmış oluruz.

 

Nakliye Firmamız Parça ve Paletli Taşımacılık Yapmaktadır

 

Her şeyi detaylıca düşünen nakliyat firmamız sizlerin mutlu olarak ayrılacağından emindir. Siz değerli müşterimiz nakliye işlemi sırasında sadece çayınızı yudumlayıp bizleri izlemeniz kafidir. Personelimiz sizin adınıza tüm eşyalarınızı ve yüklerinizi en iyi şekilde yaparak sizlerin memnun olmanızı sağlıyor. Sizlerde bizimle çalışarak en iyi hizmetlerden faydalana bilirsiniz.

 

İstanbul Bodrum Nakliye İletişim Adresimiz.

 

Yük taşımak derdiniz olmasın. Biz yükünüzü taşıyalım ve yerleştirerek, yükünüzü üstünüzden alalım. Sizde İletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

 

Kalite Tesadüf Değildir. Sadece Çalışmanın Karşılığıdır.

 

İŞ TEL:0(216) 611 70 60

GSM :0(532) 058 97 09

GSM :0(537) 424 97 09

GSM :0(535) 838 92 15

Linkler