Efe Nakliyat Logo

Çağlayan Evden Eve Nakliyat

Çağlayan Evden Eve Nakliyat

Çağlayan Evden Eve Nakliyat

Çağlayan Evden Eve Nakliyat bir yerden bir yere taşınmak hem stresli hem de zahmetli bir iş. Eşyaların toplanıp paketlenmesi ve zarar görmeden istenilen yere taşınması ise sizleri ayrı bir telaşa sürüklemektedir.

 

 

Bu tür sıkıntılarınızı iyi bilen firmamız profesyonel ekibimiz ile nakliye işlerinizi yapmaya her zaman hazırız. Yüzde yüz müşteri memnuniyetini hedef edinen Çağlayan Evden Eve Nakliyat olarak zahmetsiz, stressiz ve sigortalı nakliye ile sizlerin hizmetinizdeyiz.

 

 

Çağlayan Evden Eve Nakliyat şehir içi ve şehirler arası Ev, ofis, büro gibi taşımacılık hizmetleri sunan firmamız  müşteri ile olan ilişkilerinde şeffaflığı esas almış, tüm müşteri memnuniyetsizliklerinin çözülmesini ana ilke olarak kabul etmiş, müşteri odaklı bir yaklaşımı takip etmektedir.

 

 

Böylelikle; sizlerin öneri ve şikayetlerinizle sürekli iyileştirme içinde olan bir krum  olduğumuzu belirterek, bu doğrultuda  personelimizin eğitimini sürekli hale getirilmiştir.

 

 

Çağlayan Evden Eve Nakliyat müşterilerimizle sürekli işbirliği içinde olarak; şikâyetinizin giderilmesi için işbirliği halinde olup, gerekli yazılım, donanım, yasal güvence ve altyapı sağlanmaktadır.

 

 

Çağlayan Evden Eve Nakliyat; müşterilerinin istek ve memnuniyetsizliklerini kolayca iletebildiğini, bunların objektif, adil, dikkatli ve gizlilikle ele alındığını, yasal şartlara ve kalite politikamıza aykırı olmayacak şekilde değerlendiriyoruz.

 

 

Aynı memnuniyetsizliğin tekrar oluşmaması için gerekli iyileştirmelerin ve kontrollerin sürekli yapıldığını belirtmek isteriz.

 

 

Çağlayan Nakliyat’tan Tüm Yük Ve Eşyalarınıza Garantili Taşımacılık?

 

 

Çağlayan Şehir İçi Nakliyat olarak kaliteli bir hizmet vermek ve sizlerin memnuniyetini kazanmak için aşağıdaki maddeleri amaç edindik.

 

 

  • Müşterimizden gelen talep ve  şikâyetleri almak için etkin ve verimli yöntemleri uygulamak,
  • Müşteri şikâyetlerini almak, çözmek ve kesin sonuca ulaşmak için personeli teşvik etmek,
  • Müşteri şikâyetlerini olumsuz açıdan değil  hem personel hem hizmet açısından iyileştirme amaçlı olarak kullanmak,
  • Müşteri şikâyetlerinin ve taleplerinin ele alınması ile ilgili gerekli olan kaynak ve eğitimi sağlamak,

 

Müşteri memnuniyetini sürekli ön planda tutmak.

 

 

Çağlayan Şehir İçi Kamyonet müşteri memnuniyeti ile birlikte profesyonellik en önemli kriterimizdir.  Bizle iletişime geçtiğiniz andan itibaren en kısa sürede sizle taşıma planı oluşturuyoruz. Hangi gün hangi saatte hangi işlerin yapılacağı planlanarak işimizi şansa bırakmıyoruz.

 

 

Değer verdiğiniz eşyalara bizde değer veriyoruz. Eşyalarınızın niteliğine göre paketleme işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Çağlayan Evden Eve Nakliyat olarak böylelikle hem taşıma esnasında hem de araçta eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmesini önlemiş oluyoruz.

 

 

Çağlayan Nakliyat Firması Olarak Tecrübelerimiz Bu Özelliklere Dikkat Etmenizi Önermektedir?

 

 

  1. Nakliye firmalarının internet sitelerini kesinlikle kontrol ediniz. Referans sayfasına inceleyiniz.
  2. Firmanın  iletişim bilgilerinden haberdar olunuz. Herhangi bir sorunuz olduğunda doğrudan ulaşabileceğiniz bir birileri olmalı. Cep telefonu, sabit telefon, faks, firma yetkilisi gibi bilgilerin olmasına özellikle dikkat ediniz.
  3. Firmanın ulaşım ağını kontrol etmeyi unutmayınız.
  4. Firmalardan yetki belgelerini muhakkak isteyiniz.
  5. Evden eve nakliyat firması taşıma sözleşmesi imzalayıp imzalamayı unutmayınız. Eğer istemediğiniz maddeler varsa çıkarılmasını talep etmeye çekinmeyiniz.
 

 

Çağlayan Evden Eve Nakliyat sektörünün en önemli ayaklarından biri ulaşımdır. Çağlayan Evden Eve Nakliye coğrafi konum olarak da mükemmel yerde bulunmaktadır. İstanbul’a ve Anadolu’ya yakınlığımız ile taşıma işlemlerinizi en kısa sürede gerçekleştirmekteyiz.

 

 

Taşınma işlemi yapmadan önce şöyle bir araştırma yaparsınız. Onlarca firma arasından seçim yapmak zordur. Bizde bu durumu iyi bildiğimiz için sürekli kendimizi yenileriz. Gelişen teknolojiye ayak uydururuz.

 

 

Çağlayan Nakliyat Kaliteli Çalışmasını Markasına Yansıtan Tek Firmadır?

 

 

Çağlayan Evden Eve Nakliyat paketleme işlemlerinden tutun da araç ile taşımaya kadar son teknolojik ürünleri kullanırız. Deneyimli ve güler yüzlü personelimiz ile tanıştığınızda bunu fark edeceksiniz. Evden eve bir nakliye firması seçerken bazı durumlara dikkat etmekte fayda var.

 

 

Firmamızın birçok hizmet kapsamı olduğu gibi aynı zamanda farklı özelliklerde ve büyüklükte her eşya kapasitesine uygun araçları bulunmaktadır. Her şeyi sizin için düşündüğümüz taşınma dönemi için sizler bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Çağlayan Evden Eve Nakliyat için derhal bizi aramanız yeterli olacaktır. Ulaştırma bakanlığı tarafından aldığımız yetki belgemizin, ne kadar profesyonel bir bakış açısı ile size yardımcı olduğumuzu gösteren yeterlilik olduğundan da söz etmek isteriz.

 

 

Hiç tereddüt etmeden kapalı kasa araçlarımız ile eşyalarınızı korunaklı taşıyabiliyoruz. Araç filomuza göz atmanız için sitemizde bu bölümümüze yer veriyoruz.

 

 

Çağlayan Nakliyat’tan En Hızlı Ve Kolay Taşımacılığa Odaklı Firmayız.

 

 

Çağlayan Evden Eve Nakliyat firmamızın bugün sektörde müşterisine sunduğu imkanlar ile rakiplerinden bir adım önde olduğu görülmektedir.

 

 

Hizmet alımından öncesi bizle iletişime geçen müşterilerimiz uzman personel ile nakliyenin aşamalarının nasıl olacağı konusunda bilgilendirilmesi, eşyaların tespiti, personel sayısının ve aracın büyüklüğünün belirlenmesi kadar bir çok adımda  müşterimize hızlı, kaliteli ve uygun fiyat  avantajı ile hizmetinizdeyiz.

 

 

Çağlayan Şehir İçi Kamyonet bir firmanın muhakkak bir vizyonu ve misyonu olmalıdır. İşte bizim müşteri odaklı vizyonumuz ve misyonumuz. Çağlayan Evden Eve Nakliyat olarak firma kalitemizi sürekli güncel tutarak müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamaktır.

 

 

Müşterilerimiz ile sürekli iletişim halinde olmak. İstisnasız her aracımızda bulundurulan bu ekipmanlar taşımacılık hizmetimizde sizlere daha iyi bir hizmet vermemizi sağlamaktadır.

 

 

Biz, piyasanın geneline hâkim olan, taşınmanın daha İyi bir taşıma olması için şartlarını yenileyen ve bunu indirimli fiyatlarla taçlandıran marka olmaktayız.

 

 

Çağlayan Şehir İçi Nakliyat güçlü bir iletişim ile müşterilerimizle aramızda duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamak, Gerçekleştirdiğimiz ve gerçekleştireceğimiz işler ile  firmamızı büyüterek sektöründe en çok tercih edilen lider bir konuma getirmektir.

 

 

Profesyonel kadrosuyla müşteri taleplerini zamanında ve kaliteli bir şekilde yerine getirerek, hizmet sonrasında da hizmet vermeye devam eden, müşterisinin her zaman çözüm ortağı olabileceğini kanıtlayan bir firma olmak.

 

 

Çağlayan Evden Eve Nakliyat İletişim

 

 

Yük taşımak derdiniz olmasın. Biz yükünüzü taşıyalım ve yerleştirerek, yükünüzü üstünüzden alalım. Sizde İletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

 

 

Kalite Tesadüf Değildir. Sadece Çalışmanın Karşılığıdır.

 

Hızlı İletişim Adreslerimiz:

 

İŞ TEL:0(216) 611 70 60

 

GSM :0(532) 058 97 09

 

GSM :0(535) 838 92 15

Linkler