Ara    GSM:   0535 838 92 15      
İŞ:   0216 611 70 60    
Evden eve Nakliyat Güven İşidir.

ALTUNİZADE NAKLİYAT

Altunizade Nakliyat Resim 1

Altunizade Nakliyat insanların taşınma stresini azaltarak çok büyük kolaylık sağlamaktadır. Taşınma işleri gerçekten de birçok insan için külfet ve yorucu bir iş olarak görülmektedir.

 

İnsanların gözlerinde büyüyen ve zamanlarını çalan eşya taşıma işlemi evden eve nakliye firmaları tarafından artık kâbus olmaktan çıkıyor. Bizimle taşımaya karar vermeniz durumunda en iyi hizmeti alacaksınız.

Altunizade Nakliye firmaları müşterilerine sundukları imkânlar sayesinde memnuniyeti sağlamayı başarmaktadır.

 

Hızlı ve güvenli taşıma işlemlerini kendinizi yormadan yapmanızı sağlayan firmalar uygun fiyat avantajlarıyla da daha çok tercih edilmektedir. Müşterilerimizin taşınmadan önce taşıma yapacakları firmayı çok iyi bir şekilde araştırmalarını tavsiye ediyoruz.

Altunizade Nakliyat'ta Sözleşmeli ve Sigortalı Taşımacılık

Nakliye firmaları evden eve taşıma işlemleri için müşterilerle anlaştıkları andan itibaren titizlikle çalışırlar. Yapacakları işlemleri programlayarak şu şekilde sıralamaktadırlar.

 

Altunizada Evden Eve NakliyatAltunizada Ofis TaşımacılığıAltunizada Paletli Yük TaşımacılığıAltunizada Parça Yük Taşımacılığı olmak üzere sektörde bir çok dalda yerimizi korumaktayız.

Altunizade Nakliyat Resim 2

Altunizade Nakliyat bu sistemli ve programlı çalışma içerisinde profesyonel kadroda dâhil edildiğinde gerçekten hızlı, güvenli ve uygun fiyatlı bir taşınma işlemi gerçekleşmiş olacaktır. Altunizade Evden Eve Nakliyat firması ile çalışmak hem eşyalarınız açısından hem de ödeyeceğiniz ücretin karşılığını almanız açısından önemlidir.

Altunizade Evden Eve Nakliye Firmalarının Çalışma Planları

 • Ücretsiz ekspertizler vasıtası ile yapılacak işlere bakılarak fiyat belirlenir.
 • İş hakkında toplanan bilgiler ekiplerle paylaşılır ve ekipler gerekli araç gereç ve malzemeyi temin ederler.
 • Taşıma için kullanılacak aracın iç ve dış temizliği yapılır.
 • Belirlenen gün ve saatte aracımız ve ekiplerimiz hazır olarak bulunur.
 • Müşteri taleplerine bakarak gerek görülürse eşyalar ve mobilyalar toparlanıp paketlenecektir.
 • En hızlı ve güvenli şekilde paketlenen eşyalar araca taşınır.
 • Taşınılan yeni binada da rahatsızlık yaratmadan kısa sürede taşınma gerçekleşir.
 • Eşyalar yerine yerleştirilerek montajları yapılır.

Altunizade Nakliyat ücretsiz ekspertiz hizmeti ile size vereceği hizmetin bedelini belirlemesi sizin güveniniz açısından önemlidir. Karşılıklı fiyat mutabakatı sağlandığında taşınma işlemi için start verilmiş olur. Altunizade Nakliye başından beri sözleşmede belirtilen bütün yazılı maddelere uyarak taşıma işlemini gerçekleştirir.

Altunizade Nakliyat Resim 3

Altunizade Nakliyat’ın Vermiş Olduğu Hizmetler

Taşıma işlemlerinde sektördeki firmaların tamamı paketleme ve ambalajlama hizmetleri de vermektedir. Evden eve nakliye işlemleri yapılırken hızlı ve güvenli nakliye için asansörlü taşıma hizmetleri sunulmaktadır. 

 

Ev eşyaları depolama hizmetleriyle de kullanmadığınız ya da saklamak istediğiniz eşyaları titizlikle depolama hizmeti de sunulmaktadır.

Altunizade Nakliyat hizmetleri firmalar genel olarak şehirlerarası ve şehir içi taşıma işleri yapmaktadırlar. Bu hizmetlerle birlikte şehirlerarası nakliye hizmeti veren firmalarda vardır.

 

Şehirlerarası taşıma işlemlerinde sigortalı ve belgeli nakliye işlemi gerçekleştirilmektedir. Taşımaya başlamadan önce burda tamamen müşterimize sigortalı taşıma yapılıp yapılmamasını soruyoruz.

Altunizade Evden Eve Nakliyat ta Sigortalı Taşımacılık

Altunizade Evden Eve Nakliyat taşınılacak eşyaların az ya da çok olması, eşyaların boşaltılacağı dairenin kaçınca kat olduğu ve yeni taşınılan evin bulunduğu kat dikkat edilerek hesaplanmaktadır.

 

Asansörlü mü manuel mi taşıma yapılacağı belirlenecektir bu belirleme ile fiyatlandırma daha rahat yapılabilir. Tüm ayrıntılar size belirtilerek açıklayıcı bir biçim de fiyat teklifi sunulduğunda ve anlaşıldığında taşınma işlemi artık firma sorumluluğunda olacaktır.

Altunizade Nakliyat Resim 4

Altunizade Evden Eve Nakliyat mobilyaların sökülmesi ve montajı için profesyonel marangozlar çalışmaktadır. Beyaz eşyalar için ise sizlere tesisat konusunda deneyimli personeller hizmet vermektedir. Altunizade Şehir İçi Nakliyat tüm ekibin hassasiyeti ve işinde uzman olması size verilen hizmetinde kalitesini arttırmaktadır.

Altunizade Nakliye Parça Eşya ve Ambar Taşımacılığı’da Yapmaktadır

Yalnızca taşınma işlemleri için değil birçok hizmetten faydalanmak için evden eve nakliye firmaları tercih edilmektedir. Altunizade Nakliyat firmaları taşınma işlemlerinizi güvenle yaparken sizlere profesyonel kadro ile hizmet vermektedir.

 

Altunizade Ofis Taşımacılığı taşıma işlemleri nasıl bir tecrübe istiyorsa mobilya ve beyaz eşyaların sökme ve montaj etme işlemleri de aynı tecrübeyi istemektedir.

Size ise kısa sürede kendinizi yormadan taşınarak yeni evinizin tadını en kısa sürede çıkarmak kalacaktır. Firmamız sizlere verdiği Altunizade Şehir İçi Nakliye hizmetler ile uygun fiyatlı, stressiz ve sorunsuz taşınmanın rahatlığını sunmaktadır. Tamamen Müşteri odaklı bir firmayız, Yapmış olduğumuz taşımaları Her daim arkasında durmuşuzdur.

Altunizade Nakliyat Resim 5

Altunizade Şehir İçi Nakliye Donanımlı Araç Filomuzla Hizmet Sağlıyoruz

 • Altunizade Nakliyeciler Durağı
 • Altunizade Şehir içi Nakliye
 • Altunizade Şehirler Arası Nakliye
 • Altunizade Evden Eve Nakliye
 • Altunizade Nakliye
 • Altunizade Parça Eşya Taşımacılığı
 • Altunizade Ofis Taşımacılığı
 • Altunizade Paletli Malzeme Nakliye
 • Altunizade Kamyon Kamyonet Kiralama
 • Altunizade Açık Kapalı Kasa Nakliyat Aracları
 • Altunizade Kamyonet Nakliyesi
 • Altunizade Kamyonet Kamyon Durakları

Fiyatlandırma yapılırken şehirler arası yada şehir içi nakliyeden farklı olarak evden eve nakliye fiyatları farklı hesaplanmaktadır.

 

Altunizade Şehir İçi Kamyonet firmamızın tercübeli ve uzun yol şöförleri profesyonel taşımacılık yapmaktayız, Personelimiz işe başlamadan önce altı ay boyunca eğitimden geçerek bu şekilde taşıma işlemine başlıyoruz.

efe nakliyat logo

Altunizade Nakliye İletişim Adresimiz.

 

Yük taşımak derdiniz olmasın. Biz yükünüzü taşıyalım ve yerleştirerek, yükünüzü üstünüzden alalım. Sizde İletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

 

 

İŞ TEL:0(216) 611 70 60

GSM :0(532) 058 97 09

GSM :0(537) 424 97 09

GSM :0(535) 838 92 15

İstanbul Silivri Nakliyat Sayfamızı bu link’ten girip bilgi alabilirsiniz.

[Toplam:2    Ortalama:5/5]
1 Yorumlar

Bir cevap yazın

Bunu Oyla:

[Toplam:2    Ortalama:5/5]

Son Değerlendirmeler

Şurada 5 'den efenakliyat 'e oy ver: Güngören Moloz Hattı
Şurada 5 'den efenakliyat 'e oy ver: Eyüp Moloz Hattı
Şurada 3 'den anonymous 'e oy ver: Ana Sayfa
Şurada 1 'den anonymous 'e oy ver: Tuzla Nakliyat
Şurada 5 'den efenakliyat 'e oy ver: Ofis Taşımacılığı
Call Now Button
Ümraniye Nakliyat