Ara    GSM:   0535 838 92 15      
İŞ:   0216 611 70 60    
Evden eve Nakliyat Güven İşidir.

Ambalajlama

Ambalajlama Hizmetleri

Ambalajlama ve paketleme sektörü evden eve nakliyatta eşyaların çizilme ve ezilme gibi hasarlar almaması üzerine kurulmuştur. Bir çok nakliyat firması eşyaların hasar almaması için sarılma işlemini zaman kaybı olarak görür. Sarmayla uğraşmayıp bir an önce bitirip diğer işlere gitmek isterler.

Efe Evden Eve Nakliyat olarak sarma ve paketleme işlemini zaman kaybı değil müşteri memnuniyeti olarak tanımlıyoruz.

Herkesin bildiği gibi kalitesiz taşınma yapılan eşyaların bir çoğunda çizilme ve ezilmeler gözükür. Bu da siz değerli müşterilerin memnun kalmamasını sağlar. Yaptığımız her işimizde çizilecek veya ezilebilecek olan her türlü eşya ve eşyaları balonlu naylonlarla sarıyoruz.

Ambalajlama resimler 1

Ne Zamandır Ambalajlama Yapıyoruz

Teknolojiyi takip eden bir firmayız. İlk kurulduğumuz yıllardan bu yana sarma ve paketleme işlemini yapıyoruz ve kendi alanında uzmanlaşmış taşıma ustalarımız bulunmakta. Ev taşırken Ambalajlama yapmak önemlidir ancak doğru yapıldığında iyi sonuçlar verir.

Yanlış paketleme veye kötü Ambalajlama eşyalarınızı korumaz aksine daha fazla hasar verebilir. Paketlerken eşyaların büyüklü ve kırıla bilirliğine dikkat edilmelidir. Aksi takdirde eşyalarınız kolide ağır malzemelerin altında kalır ve kırılırlar.

Bu konuda yılların tecrübesi ustalarla çalışmaktayız. Eşyalarınız yalnızca kolilerde değil nakliye araçlarında yüklenirken hasar alabilir. Bu yüzden evinizi taşırken çalışacağınız firmanın tecrübeli olması gerekir. Yılların tecrübesini taşıyoruz.

Ambalajlama Fiyatları

Ambalajlama hizmeti genellikle evden eve nakliyatta aldığınız fiyatın içine dahildir. Evinizdeki eşyaların durumuna göre gidecek malzeme getirilir. Evinizde bir çok cam ve hassas malzeme varsa daha fazla önlem alınır. Ambalajlama hizmetini sadece maliyetine yapıyoruz.

Önemli olanın siz değerli müşterilerimizin eşyalarına zarar gelmemesi. Birçok nakliye firması paketleme yapar lakin önemli olan yapmak değil profesyonel bir ekiple doğru bir şekilde yapmaktır. Sizde eşyalarınıza zarar gelmeden ekonomik fiyatlarla taşımacılık istiyorsanız Efe Evden Eve Nakliyatı seçin.

Ambalajlama resimler 2
Ambalajlama resimler 3
Ambalajlama resimler 4

Ambalajlama  İletişim

Paketleme ve sarma nakliyat sektörünün vazgeçilmezidir. Neredeyse bütün işlerimizde paketleme ve sarma gereklidir. Yükünüz ne olursa olsun zarar gelmemesi için yapılır. Efe evden eve nakliyat olarak sarma ve paketleme hizmetini 7/24 saat veriyoruz. Sizde bizi arayarak detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz. İletişim sayfasına bakınız.

Sizde evinizi taşırken eşyalarınıza zarar gelmemesi için bizi arayın.

[Toplam:6    Ortalama:5/5]
Call Now Button
Ümraniye Nakliyat