Ara    GSM:   0535 838 92 15      
İŞ:   0216 611 70 60    
Evden eve Nakliyat Güven İşidir.

Ambar

Ambar Hizmetlerimiz

Ambar hizmetinde uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. İstanbul ambarlarınan Türkiye’ nin dört bir tarafına evden eve nakliyat, parça yük, şehirler arası nakliyat, ambar eşyaları ve ağır yüklerinizi taşıyoruz. Sektörün lider ve öncü firmalarındanız. İstanbul’ dan yüklerinizi gidecekleri yerlere ambarlıyoruz. Türkiye’ nin 81 ili ve bütün ilçelerine ambarımız mevcuttur.

Ambar Resim 1

Sektörde güveni ve istikrarlı yolumuza devam etmekteyiz. Şimdiye kadar yaptığımız yüzlerce hatta binlerce yaptığımız işlerimizden hiç birinde bir aksaklık veya istenilen zamanda ulaşmama durumu olmadı. Sizlerin güvenini ve müşteri memnuniyetini en üstte tutuyoruz.

Uygun ve ekonomik fiyatlara ambar nakliyesi yapıyoruz. Türkiye şartlarını göz önüne alırsak bizimle çalışarak büyük kazançlar elde edebilirsiniz. Bu kadar uygun fiyatlar bu kalite nasıl oluyor. Fiyatlarımızı düşürürken kalitemizi değil kazancımızı düşürüyoruz. Yaptıklarımız yapacaklarımıza birer referanstır.

Firmamız açıldığı ilk yıllardan bu yana güvenini ve kalitesini bozmadan ve sarsmadan ilerlemiştir. Kalitemizin hiç düşmemesi aksine gelişen teknolojiyle birlikte kalitemiz artmıştır. Bunların hepsini siz müşterilerimizi memnuniyetini en üst seviyede tutarak başarıyoruz. Her zaman yaptığımız işlerde sizleri ve yüklerinizi önemsiyoruz. Bu da bizi kesin başarıya sürüklüyor.

Ambar Resim 2
Ambar Resim 3
Ambar Resim 4

Ambar Nakliyesi Çalışmalarımız

Ambarcılığa firmamızı kurduğumuz yıllarda başladık. Bu da bize uzun yılların deneyimini kattı. Firmamızı hep en iyisi yapmaya çalıştık ve başardık. Ambarcık sektörünün en kaliteli ve en uygun fiyatlara iş yapan firmasıyız.  Bu doğrultuda kendimizi daha fazla geliştiriyoruz. Gelişen, büyüyen teknolojiye ve ilerleyen çağa ayak uydurup kaliteyi yaşatıyoruz. Uygun fiyatlarımızla ve yılların bize kattığı deneyimlerle sizlere hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Bizi seçerek ambarlama işleriyle ilgili bilgi alabilir, hızlı, güvenilir ve tam zamanında iş teslim garantisiyle kalitenin farkına varın. Bizimle çalıştıktan sonra bizi diğer firmalardan ayıran özelliğimizi göreceksiniz.

Ambar Nakliyesi İletişim

Şimdiye kadar yaptığımız tüm işlerden olumlu geri dönüş aldık. İşlerimizi iyi yapmamız bizi en üstlere çıkardı. Müşteri memnuniyetini hep en üstte tuttuk. Bundan sonrada çıtamızı hep bir üst kaliteye çıkartıp sektörün en iyisi olmaya devam edeceğiz. Sizde ucuz fiyatlara ambarcık hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız hemen iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

[Toplam:4    Ortalama:4.3/5]

Bunu Oyla:

[Toplam:4    Ortalama:4.3/5]

Son Değerlendirmeler

Şurada 5 'den efenakliyat 'e oy ver: Güngören Moloz Hattı
Şurada 5 'den efenakliyat 'e oy ver: Eyüp Moloz Hattı
Şurada 3 'den anonymous 'e oy ver: Ana Sayfa
Şurada 1 'den anonymous 'e oy ver: Tuzla Nakliyat
Şurada 5 'den efenakliyat 'e oy ver: Ofis Taşımacılığı
Call Now Button
Ümraniye Nakliyat