Ara    GSM:   0535 838 92 15      
İŞ:   0216 611 70 60    
Evden eve Nakliyat Güven İşidir.

Atakent Nakliyat

Atakent Nakliyat Resim 1

Atakent Nakliyat çok iyi bildiğimiz hep söyler ama yinede bu hatayı yaparız. Sıradan bir Pazar gününde bile ne olduğunu anlamadan sadece gezme amaçlı gittiğimiz de bile nakliye’yi dert etmeyin bize ulaşın en hızlı ve güvenilir taşımayı yapalım. Atakent Şehir İçi Nakliyat her zaman müşterisine kolay taşımacılık ve hızlı teslimat yapmaktadır.

Atakent Evden Eve Nakliye dar bir alanda bu kadar yükü paketlemek toplamak o kadar zor ki  daha  toplanmaya başlamadan stres’e giren bizler değilmiyiz Şimdiler de bizleri bu dertten kurtaran nakliye firmalarına ne kadar teşekkür etsek azdır.

 

Öncelikle  yüklerinizi taşıyacak firmayı iyi saçmelisiniz, Sizlere tavsiyemiz eşyalarınızı veya yüklerinizi taşıyacak firmayı iyi araştırmanızdır.

Atakent Nakliyat'an Büyük İndirim Ve Kampanyalar Sizleri Bekliyor?

Atakent Nakliyat günümüz çağında internet gibi bir iletişim aracına sahip olduğumuzdan iyi araştırmalıyız. Nakliye firmalarında üç kuruş olsun diye arada nakliye işlemi yapan kamyonet ve benzeri ticari araçlarla anlaşma yapmamalıyız. Bizler üç kuruşu hesaplarken yüklerinizin  gelen zarar ziyanı göz ardı etmemeliyiz.

Atakent Nakliyat Resim 2

Atakent Nakliyat bir nakliye firması ile çalışmak o kadar çok nedeniniz var. Öncelikle taşıma ile ilgili hiçbir iş yapmak zorunda kalmıyorsunuz. Toplamadan yerleştirmeye her şeyi firma çalışanı yaptığı için yapmış olduğu işin eğitimini aldığını da göz önünde bulundurmalıyız.

 

Nakliyeyi pratikleştiren ve kolaylaştıran firmanın uzman personelleridir. Yüklerinizin zarar görmeden toplanması, taşınması ve indirilmesinde hep farklı ekipler görev alır.

Atakent Nakliyat’an Sigortalı Ve Uygun Taşımacılık?

Atakent Evden Eve Nakliyat bu yüzden nakliye süresi çok kısadır. En önemlisi güvenli ve temiz iş olmasıdır. Yüklerinizi hassasiyetine ve özelliklerine göre destekli ambalajlama yapılır. Firmanın özen ile yüklerinizi her türlü riske karşı korunmasını ve zarar görmeden nakliyesini sağlar. Kusursuz ve güvenilir taşımacılık yapmaktayız.

Atakent Nakliyat kısacası vermiş olduğu hizmette müşteri memnuniyeti odaklı olup temiz hizmet vermek tek amaçlarıdır. Kimi  nakliye şirketlerinin zaman yüklerinizi düzgün taşıyamayacakları korkusu sarar.

 

İçimizi lakin kurum çalışanlarının daracık merdivenlerden özenle  ve sistemli bir şekilde eşyalarımızı  taşıdığını görünce bu korkuyu yenmiş oluruz. Zor bir  meslek  olan taşımacılıkta ana amaç müşteri memnuniyetidir.

Atakent Nakliyat Resim 3

Atakent Ofis Taşımacılığı İstanbul Şehir İçi Şehirler Arası Taşımacılık?

Atakent Evden Eve Nakliyat herhangi bir aksaklık yaşanmaması adına verilen bilgilerin doğru olması nakliye aracının adresi en kısa süre içinde bulmasına ve hizmetini kusursuzca yerine getirmesini sağlar.

 

Anlaşma yaptığınız firma ile sözleşme imzalamanız sizin yararınıza olacaktır.Yapılan anlaşma da nakliye bedeli KDV dahil tutar rakam ve yazı ile okunaklı bir şekilde yazılmalıdır.

 • Atakent Parça Eşya Taşımacılığı
 • Atakent Ofis Taşımacılık
 • Atakent Paletli Malzeme Nakliyatı
 • Atakent Kamyon Kamyonet Kiralama
 • Atakent Açık Kapalı Kasa Nakliyat Aracları
 • Atakent Kamyonet Nakliyesi
 • Atakent Kamyonet Kamyon Durakları
 • Atakent Nakliyeciler Durağı
 • Atakent Şehir içi Nakliye
 • Atakent Şehirler Arası Nakliye
 • Atakent Evden-Eve Nakliye
 • Atakent Nakliye
Atakent Şehir İçi Nakliye Çalışma Ekiplerini Özel Eğitimden Geçmektedir

Atakent Evden Eve Nakliyat firmalarının çok oluşu hangisinin bu işi gerçek anlamda kurumsal olarak yaptığı çok önemlidir.Nakliye işi yapan firmaların bu işi yaptığına dair belgelerinin olması çok önem taşımaktadır.

 

Bunun yanı sıra bu işi hangi ekipmanlarla ne kadar sağlam yaptığı da göz önünde bulundurulmalıdır. Bizler Atakent Nakliye olarak işimizi en iyi taşımacılık işini yapmaktayız.

Atakent Nakliyat Resim 4

Atakent Nakliyat tarafınıza intikal eden poliçenizi dikkatlice inceleyin.Herhangi bir  hasar karşılında yüklerinizin ne kadar sigortalandığı çok önemlidir.Böylelikle anlaşma yaptığımız firmaya olan güvenimiz daha bir kat daha artmakta olup,ikinci bir taşınmada ilk tercihimizdir.Sonuç odaklı nakliye şirketleri her zaman önemlidir.

Firmamız Depolama Hizmeti Vermekteyiz

Atakent Şehir İçi Nakliye yüklerinizi taşımaya başlamadan bir gün önce yapılan anlaşma akabinde sigorta poliçesinin tarafınıza ulaşmasını isteyiniz.

 

Bizler Atakent Ofis Taşımacılığı olarak müşterimizin eşyasınıa fiyat verdikten sonra sözleşme ve sigorta yapmadan işe başlamayız. Sigorta yapmayı tamamen müşterimizin iznine bağlı müşterimiz yapılmasını isterse bizlerde yapıyoruz.

Atakent Nakliyat Resim 5

Atakent Nakliyat İletişim Adresimiz.

 

Yük taşımak derdiniz olmasın. Biz yükünüzü taşıyalım ve yerleştirerek, yükünüzü üstünüzden alalım. Sizde İletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Kalite Tesadüf Değildir. Sadece Çalışmanın Karşılığıdır.

 

İŞ TEL:0(216) 611 70 60

GSM :0(532) 058 97 09

GSM :0(537) 424 97 09

GSM :0(535) 838 92 15

Kınalıada Nakliyat sayfamıza girerek beğene bilirsiniz.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]
1 Yorumlar

Bir cevap yazın

Call Now Button
Ümraniye Nakliyat