Ara    GSM:   0535 838 92 15      
İŞ:   0216 611 70 60    

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Efe Nakliyat olarak İstanbul’ un tüm ilçe ve semtlerinde profesyonel evden eve nakliye hizmeti veriyoruz.  Firmamız Ataşehir evden eve nakliyat hizmeti ile de Ataşehir ve çevresinde taşınmayı düşünen değerli müşterilerimize konforlu taşınmanın ayrıcalığını yaşatmaktadır. Profesyonel hizmet anlayışımız, deneyimli personelimiz, donanımlı araçlarımız ve özel eşya paketleme ekipmanlarımız ile Ataşehir evden eve nakliyat ihtiyacınıza güvenilir çözümler sunuyoruz.

Taşınmak hem yorucu hem de maddi anlamda sıkıntılıdır. Eşyaları paketlemekten tutun taşıyacak personel bulmak, araç kiralamak derken astarı yüzünden pahalıya gelmektedir. Profesyonel bir firmada ise tüm bu hizmetler bir aradadır ve hem yorulmaz hem de daha fazla ödemek zorunda kalmazsınız. Biz size hasarsız, kayıpsız ve sorunsuz bir taşınma garantisi veriyoruz. Ataşehir evden eve nakliyat hizmetimiz ile yorulmadan taşınabileceğiniz gibi oldukça uygun fiyat politikamız da yüzünüzü güldürecektir.

Ataşehir Evden Eve Nakliyat Resim-1

Zengin araç parkurumuzda farklı kapasitede donanımlı kapalı kasa kamyonlarımız ve asansörlü taşıma sistemlerimiz bulunmaktadır. Güvenli bir şekilde yeni adresinize eşyalarınızı taşıyor ve yerleştiriyoruz.  Ataşehir evden eve nakliyat hizmetimizi uygun fiyat garantisi ve sigorta kapsamında gerçekleştiriyor, ücretsiz ekspertiz hizmeti veriyoruz. Ekspertiz hizmeti taşınmanın en önemli aşamalarından biridir.  Ekspertizlerimiz müşteri talepleri üzerine adrese giderek eşyanın miktarını, türünü, taşınılacak adresin uzaklığını, konumunu inceleyerek bir ekspertiz raporu hazırlamaktadırlar.

Ataşehir evden eve nakliyat hizmetinin nasıl yapılacağı, kaç personel çalışacağı, ne tür araç kullanılacağı ve maliyetinin ne olacağı bildirilmektedir. Müşterilerimiz verdiğimiz teklifi kabul ettiklerinde sigortalama işlemleri ve nakliye sözleşmesi yapılmaktadır. Böylelikle planlı bir şekilde taşınma sağlanmakta, taşınma sırasında fazladan ücret talep edilmemekte ve sözleşme şartlarına uygun bir hizmet verilmektedir.

Ataşehir Evden Eve Nakliyat Hizmetimiz

Ataşehir evden eve nakliyat hizmetimiz sözleşmede belirtilen zamanda başlatılıp bitirilmektedir. Personelimiz eşyaları türlerine uygun bir şekilde paketlenmekte ve etiketleyerek araca düzgün bir şekilde yerleştirmektedir. Mobilyaların demontaj ve montajları, beyaz eşyaların bağlantılarının sökülüp yeniden kurulumu konunun uzmanı personelimiz tarafından yapılmakta ve dikkatli bir şekilde sarılarak araca yüklenmektedir. Değerli eşyalar, antikalar, elektronik aletler, tablolar büyük bir özenle taşınmakta ve sağlam bir şekilde teslim edilmektedir.

Ataşehir Evden Eve Nakliyat Resim-2

Ataşehir evden eve nakliyat hizmetimiz süresince eşyalarınız sorumluluğumuz altında olmakta ve taşımacılık sigortası kapsamına alınmaktadır. Aynı şekilde tüm eşyalarınızı istediğiniz gibi yeni adresinize yerleştiriyor, montajlarını yapıyor ve evinizi içinde yaşanır duruma getirerek evden eve nakliyat hizmetimizi tamamlıyoruz.

Ataşehir Evden Eve Nakliyat Resim-4

Taşımacılık hizmeti büyük sorumluluk gerektirir. Bizde Efe Nakliye firması olarak sorumluluklarımızın bilincindeyiz. Eşyalarını taşıdığımız müşterilerimizin evlerinin mahremiyetine saygı gösteriyor, eşyalarına sahip çıkıyor, her şeyden önce memnuniyetlerini kazanmayı hedefliyoruz. Uzun yıllardır İstanbul genelinde ev, ofis, villa, fuar taşımacılık hizmetleri vermekteyiz. Her geçen gün yaptığımız başarılı işler sayesinde daha da büyüdük ve hizmet ağımızı genişlettik. Bu gün aynı anda birçok nokta da faaliyet verebilecek seviyeye ulaştık. Ataşehir evden eve nakliyat hizmetimizde yaptığımız taşımacılık hizmetlerinden bir tanesidir.

Ataşehir Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Ataşehir ve çevresinde iyi bir nakliye firması arıyorsanız aklınızda ki tüm talepleri size sağlayacağımızın garantisini veriyoruz. Çünkü biz müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veriyoruz. Güvenilir ve işini bilen personele, tam donanımlı taşımacılık araçlarına sahibiz. Ataşehir evden eve nakliyat hizmetimizi seçtiğiniz için pişman olmayacaksınız. Yeni yuvanıza huzur ve konfor içinde taşınmanın mutluluğunu size garanti ediyoruz. Bu güne kadar verdiğimiz sözleri tuttuk ve başarılı işlere imzamızı attık. Taşınmanız sırasında eşyalarınızın güvenliği önceliğimizdir. Aldığımız gibi teslim ederek işimizi tamamlıyoruz.

Ataşehir Nakliyat Firması ihtiyacınız için bize 7/24 ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz taleplerinizi yetkili personele ileterek, ekspertizlerimizi adresinize yönlendirmektedirler. Ekspertizlerimiz sizin belirleyeceğiniz tarih ve saatte adresinize gelerek taşınma konusunda sorularınızı yanıtlayacaklardır.

Ataşehir Evden Eve Nakliyat Resim-3

Ataşehir evden eve nakliyat hizmetimizi tercih ederek hem fiziki hem de maddi anlamda zorlanmadan, kayıplar yaşamadan, planlı ve güvenli bir şekilde taşınabilirsiniz. Yeni yuvalarınızın kapısını içinde yaşanmaya hazır hale getirerek size açıyoruz. Biz Efe Nakliyat firması olarak yaptığımız işe bir yuva taşımanın hassasiyeti ile yaklaşıyor, bu hassasiyet ile farklı adreslere yuvaları taşıyoruz.

Ataşehir nakliyat hizmetimizden yararlanmak için taleplerinizi bizi telefonla arayarak ya da iletişim sayfamızdan mail göndererek iletebilirsiniz. İlgili personelimiz taleplerinizi alarak gerekli bilgilendirmeyi yapmaktadır. Bizi seçtiğiniz için pişman olmayacaksınız.

Ataşehir Nakliyat İletişim

Sizlerede en uygun fiyatlara en kaliteli hizmetleri almak istiyorsanız hemen Bize Ulaşın.

Hızlı İletişim Adreslerimiz:

 

İŞ TEL:0(216) 611 70 60
GSM :0(532) 058 97 09
GSM :0(537) 424 97 09
GSM :0(535) 838 92 15

[Toplam:5    Ortalama:5/5]
2 Yorumlar
  1. Ataşehir Üsküdar Arası Nakliyat için nakliyatcı arıyordum. Ataşehir nakliye hizmeti olan efe nakliyatın Web sitesini gördüm ve aradım. Gerçekten kaliteli işcilik çıkarttılar.

    • Üsküdar Ataşehir arası nakliyat hizmetimiz bulunmaktadır. Sizlerde Bizi Tercih Ederek En Uygun Fiyatlara taşının.

Bir cevap yazın