Ara    GSM:   0535 838 92 15      
İŞ:   0216 611 70 60    
Evden eve Nakliyat Güven İşidir.

Ataşehir Nakliyat

Ataşehir Nakliyat Resim 1

Efe Nakliyat olarak İstanbul’ un tüm ilçe ve semtlerinde profesyonel nakliye hizmeti veriyoruz.  Firmamız Ataşehir Nakliyat hizmeti ile de Ataşehir ve çevresinde yük taşımayı düşünen değerli müşterilerimize konforlu yük taşınmanın ayrıcalığını yaşatmaktadır.

 

Profesyonel hizmet anlayışımız, deneyimli personelimiz, donanımlı araçlarımız ile Ataşehir Nakliye ihtiyacınıza güvenilir çözümler sunuyoruz.

Ataşehir Şehir İçi Kamyonet zengin araç parkurumuzda farklı kapasitede donanımlı kapalı kasa kamyonlarımız ve asansörlü taşıma sistemlerimiz bulunmaktadır. Güvenli bir şekilde verilen adrese yükünüzü teslim ediyoruz.

 

Ataşehir Nakliyeci hizmetimizi uygun fiyat garantisi ve sigorta kapsamında gerçekleştiriyor, ücretsiz ekspertiz hizmeti veriyoruz. Ekspertiz hizmeti taşınmanın en önemli aşamalarından biridir.

Ataşehir Nakliyat Olarak Hangi Bölgelere Hizmet Veriyorsunuz

Ataşehir Nakliyat hizmetinin nasıl yapılacağı, ne tür araç kullanılacağı ve maliyetinin ne olacağı bildirilmektedir. Müşterilerimiz verdiğimiz teklifi kabul ettiklerinde sigortalama işlemleri ve nakliye sözleşmesi yapılmaktadır.

 

Böylelikle planlı bir şekilde taşınma sağlanmakta, taşınma sırasında fazladan ücret talep edilmemekte ve sözleşme şartlarına uygun bir hizmet verilmektedir.

Ataşehir Nakliyat Resim 2

Ataşehir Şehir İçi Nakliyat hizmetimiz sözleşmede belirtilen zamanda başlatılıp bitirilmektedir. Personelimiz kaç parça yük varsa hepsinin üzerini etiketleyerek araca düzgün bir şekilde yerleştirmektedir.Büyük bir özenle yükleriniz taşınmakta ve sağlam bir şekilde teslim edilmektedir.

Ataşehir Ofis Taşımacılığı hizmetimiz süresince yükünüz sorumluluğumuz altında olmakta ve taşımacılık sigortası kapsamına alınmaktadır. Aynı şekilde tüm yükünüz istediğiniz gibi vermiş olduğunuz adrese teslim ediyoruz.

Ataşehir Şehir İçi Kamyonet uzun yıllardır İstanbul genelinde ev, ofis, villa, fuar taşımacılık hizmetleri vermekteyiz. Her geçen gün yaptığımız başarılı işler sayesinde daha da büyüdük ve hizmet ağımızı genişlettik.

 

Bu gün aynı anda birçok nokta da faaliyet verebilecek seviyeye ulaştık. Ataşehir Nakliye hizmetimizde yaptığımız taşımacılık hizmetlerinden bir tanesidir.

Ataşehir Nakliyat Resim 3

Ataşehir Nakliyat Piyasada En Çok Hizmet Verdiğimiz Alanlarımız,

 •  Ataşehir Parça Eşya Taşımacılığı
 •  Ataşehir Ofis Taşımacılığı
 •  Ataşehir Paletli Malzeme Nakliyatı
 •  Ataşehir – Kamyon Kamyonet Kiralama
 •  Ataşehir Açık Kapalı Kasa Nakliye Aracları
 •  Ataşehir – Kamyonet Nakliyesi
 •  Ataşehir – Kamyonet Kamyon Durakları
 •  Ataşehir Nakliyeciler Durağı
 •  Ataşehir Şehir içi Nakliye
 •  Ataşehir Şehirler Arası Nakliye
 •  Ataşehir Evden Eve Nakliye
 •  Ataşehir Nakliye

Ataşehir Nakliyat Firması ihtiyacınız için bize 7/24 ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz taleplerinizi yetkili personele ileterek, ekspertizlerimizi adresinize yönlendirmektedirler. Ekspertizlerimiz sizin belirleyeceğiniz tarih ve saatte adresinize gelerek taşınma konusunda sorularınızı yanıtlayacaklardır.

Ataşehir Nakliyat Fiyatları ve Kampanyalar.

Ataşehir ve çevresinde iyi bir nakliye firması arıyorsanız aklınızda ki tüm talepleri size sağlayacağımızın garantisini veriyoruz. Ataşehir Şehir İçi Kamyonet çünkü biz müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veriyoruz.

 

Güvenilir ve işini bilen personele, tam donanımlı taşımacılık araçlarına sahibiz. Ataşehir Nakliye hizmetimizi seçtiğiniz için pişman olmayacaksınız. Bu güne kadar verdiğimiz sözleri tuttuk ve başarılı işlere imzamızı attık.Yükünüzü aldığımız gibi verilen adrese teslim ederek işimizi tamamlıyoruz.

Ataşehir Nakliyat Resim 4

Ataşehir Ucuz Nakliyat hizmetimizi tercih ederek hem fiziki hem de maddi anlamda zorlanmadan, kayıplar yaşamadan, planlı ve güvenli bir şekilde taşınabilirsiniz. Biz Efe Nakliyat firması olarak yaptığımız işe bir yük taşımanın hassasiyeti ile yaklaşıyor, bu hassasiyet ile farklı adreslere taşıyoruz.

Firmamızın Müşterilerine Sunduğu Hijyenik Depo Hizmeti

Ataşehir Şehirler Arası Nakliyat hizmetimizden yararlanmak için taleplerinizi bizi telefonla arayarak ya da iletişim sayfamızdan mail göndererek iletebilirsiniz. İlgili personelimiz taleplerinizi alarak gerekli bilgilendirmeyi yapmaktadır.

 

Bizi seçtiğiniz için pişman olmayacaksınız. Ataşehir Şehir İçi Nakliyat ekspertizlerimiz müşteri talepleri üzerine adrese giderek yükün miktarını, türünü, taşınılacak adresin uzaklığını, konumunu inceleyerek bir ekspertiz raporu hazırlamaktadırlar.

Ataşehir Nakliyat Günümüz Gelişmelere Odaklı Firmayız

Ataşehir Nakliyat firması olarak, müşterimize söz vermiş olduğumuz gibi taşınma sırasında oluşabilecek hasarların minimum seviyeye ve taşınmanın nekadar kısa zaman içerisinde teslim etmenin derdindeyiz.

 

Günümüzde her sektörde gelişmeler olduğu gibi nakliye sektöründe de önemli gelişmeler göstermiş ve hizmet kalitesi daha da yüksek hale gelmiştir.

Ataşehir Nakliyat Resim 5

Bu sebeple müşteri memnuniyetini ilke edinerek hizmet veren Ataşehir Şehir İçi Nakliye firmamız, taşınmanın her aşamasında yüksek özenle taşıma ve hızlı nakliyat yapmaktadır.

 

Günümüzde gelişmelere bağlı olarak nakliye firmaları taşıma yapılacak evin konumuna bağlı olarak asansör platform gibi teknolojik araçlar kullanarak taşınma süresini en çabuk sürede gerçekleştirmektedir.

Ataşehir Ofis Taşımacılığı Sektörün Gözde Firmalarından Biriyiz

Şehirlerarası nakliyat işlemlerinde ise firmalar gidilecek mesafeye uygun tam donanımlı araçlar ve profesyonel personel ile hizmet vermektedir. Ataşehir Uygun Nakliye işi iyi bilen personellerle çalışıyoruz.

 

Personelimiz işe başlamadan önce iki ay eğitim veriyoruz ve eşyanın nasıl taşınacağı konusunda bilgilenerek tüm detayları öğrendikten sonra işe başlamasına izin verilmektedir.

Ataşehir Ofis Taşımacılığı güvenilir olabilmek ve tavsiye edilen firma haline gelmek için profesyonel, Kaliteli eleman ve disiplinli çalışma alışkanlığına sahip olmak gerekir.

 

Günümüzde teknolojinin çok geniş imkânlar sağlamasına paralel olarak, müşteri internet üzerinden her tür kıyaslamayı yapabilmektedir. Bizleri Ataşehir Nakliye web sitemizden’de takip edebilirsiniz.

efe nakliyat logo
Ataşehir Nakliye İletişim Adresimiz.

Yük taşımak derdiniz olmasın. Biz yükünüzü taşıyalım ve yerleştirerek, yükünüzü üstünüzden alalım. Sizde İletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Kalite Tesadüf Değildir. Sadece Çalışmanın Karşılığıdır.

 

Hızlı İletişim Adreslerimiz:

İŞ TEL:0(216) 611 70 60

GSM :0(532) 058 97 09

GSM :0(537) 424 97 09

GSM :0(535) 838 92 15

[Toplam:10    Ortalama:5/5]
1 Yorumlar

Bir cevap yazın

Ümraniye Nakliyat