Ara    GSM:   0535 838 92 15      
İŞ:   0216 611 70 60    
Evden eve Nakliyat Güven İşidir.

Ataşehir Nakliyat

Ataşehir Nakliyat Resim 5

Ataşehir nakliyat hizmetiyle müşterilerine her dönem kaliteli ve güvenli nakliye hizmeti sunan firmamız gündemine aldığı yeni taşıma alanlarıyla oldukça geniş bir kitleye hizmet vermeye başlamıştır.

Hizmet alanlarımızı incelemeye başlamadan önce nakliye hizmetlerimizin tüm alanlar da sigortalı olduğunun altını çizmekten gurur duyuyoruz.

Ataşehir nakliyatçılar sektöründe firmamız müşterileri için değer ve değerli hizmet üretmeyi amaçlamış önemli firmalardan biridir.

Firmamız taşıma sürecini planlayarak siz değerli müşterilerimizin hiçbir sürpriz yaşamaması için önceden tüm süreci sizinle paylaşmakta ve bu sayede nakliye adımlarının başarılı olmasını amaçlamaktadır.

Sigortalı taşıma alanında sunduğumuz tüm hizmetler için demontaj ve montaj adımları firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Bu sayede oluşması muhtemel tüm riskler ortadan kaldırılırken eşyaların güvenliği sağlanmış olacaktır.

Daha anlaşılır bir açıklamayla sahip olduğunuz dolap, oturma gurupları ve benzer durumları için ortak paketleme işlemleri kaliteli ambalajlar, havalı naylon ve köpük desteğiyle sunulmaktadır.

Bu yönüyle bakıldığı zaman en uygun ve kaliteli hizmeti almanız firmamız tarafından garanti edilmektedir. Ayrıntılı paketleme adımları için bizden bilgi alabilirsiniz.

Ataşehir de dakik Nakliyat Hizmetleri Sunuyoruz.

Ataşehir nakliyat şirketleri söz konusu olduğunda edindiğimiz tecrübeyle firmamızı başka bir nokta da ele almak doğru olacaktır. Çünkü firmamız her adımı özenle planlayarak nakliye hizmeti gerçekleştirmektedir.

Bizi aradığınızda öncelikli olarak adresinize gelerek gerekli alt yapının kurulması için uygun alanların tespiti ve rezervasyonu gerçekleştirilmektedir.

Bu sayede taşıma günü geldiğinde kamyon park edecek alanlar ve asansör kurulacak alanlar için ekstra zaman kaybı ve endişe ortadan kalkacaktır.

Ataşehir Nakliyat firmamız sizden uygun olduğunuz tarihte randevu alarak hem paketleme detayları için eşya incelemesi hem de park tespiti için ziyaret günü hazırlığı yapmaktadır.

Ataşehir nakliyat firmaları hizmetlerimizde bizi öne çıkartan önemli artılarımızdan biri de şüphesiz kullandığımız teknolojik alt yapıdır. Bu sayede yüksek katlı alanlarda pratik ve güvenli nakliye hizmeti sunmaktayız.

Kat yüksekliğine bağlı olarak 10-12 kat arasında yükseklikten asansörlü nakliye hizmeti gerçekleştirme yeteneğine sahip olan Ataşehir Nakliyat firmamız taşıma işlemlerinde süreci hızlandırmanın yanı sıra eşya güvenliğini de sağlamaktadır.

Daha az merdiven inişi ve köşe dönüşleri ile darbe riskleri %100 oranında azalarak müşterilerimizin eşyalarının korunması sağlanmaktadır.

Ataşehir nakliyat telefon numaramız aracılığıyla alabileceğiniz hizmetin ilk adımıdır. Sonrasında ekiplerimiz tüm hizmet adımlarını sizler için planlayarak en doğru ve kararlı nakliye hizmetini sağlayacaktır.

Zira ekiplerimiz sizin vereceğiniz bilgiler doğrultusunda hizmet adımlarını planlayacak ve bir başka müşterimizin mağdur olmaması için doğru gün ve saatler arasında nakliyeniz sağlanmalıdır.

Evden Eve Nakliyat Hizmetlerinde Doğru ve Sürekli Çalışma Ekibinin Ayrıcalıkları

Ataşehir nakliyat evden eve ve ofisten ofise sunduğumuz nakliye hizmetlerinde fark etmeksizin özel tedbirler ve taşıma teknikleri her taşıma ortamına özel olarak alınmaktadır.

Örneğin yatak ve yorgan gibi taşınacak yumuşak eşyaların ambalajlanması ve elektronik eşyaların ambalajlanması ayrı ayrı ele alınmakta ve ihtiyaca göre ambalaj kullanılmaktadır.

Bu sayede ambalaj maliyetlerinden ciddi bir tasarruf elde edilirken çok daha uygun fiyatlı nakliye hizmeti elde edilebilmektedir. Lütfen bizimle iletişim kurmadan önce uygun olan taşıma tarihinizi kesinleştirmeyi ihmal etmeyin.

Ataşehir Nakliyat firmamız bu nokta da dilerseniz ürünlerinizi kendi başınıza ambalajlamanıza müsaade etmekte olsa da bu tür ambalajlama da sigorta hizmeti sunmamaktayız.

Ataşehir Ofis Taşımacılığı Sektörün Gözde Firmalarından Biriyiz

Şehirlerarası nakliyat işlemlerinde ise firmalar gidilecek mesafeye uygun tam donanımlı araçlar ve profesyonel personel ile hizmet vermektedir. Ataşehir Uygun Nakliye işi iyi bilen personellerle çalışıyoruz.

 

Personelimiz işe başlamadan önce iki ay eğitim veriyoruz ve eşyanın nasıl taşınacağı konusunda bilgilenerek tüm detayları öğrendikten sonra işe başlamasına izin verilmektedir.

Şehir İçi ve Şehirler Arası Ofis Taşımacılığı

Ataşehir Nakliyat Resim 2

Ataşehir Ofis Taşımacılığı güvenilir olabilmek ve tavsiye edilen firma haline gelmek için profesyonel, Kaliteli eleman ve disiplinli çalışma alışkanlığına sahip olmak gerekir.

 

Günümüzde teknolojinin çok geniş imkânlar sağlamasına paralel olarak, müşteri internet üzerinden her tür kıyaslamayı yapabilmektedir. Bizleri Ataşehir Nakliye web sitemizden’de takip edebilirsiniz.

Ataşehir ucuz nakliyat koşullarını sadece söylemle elde etmek imkansızdır. Bunun için firmamız tutarlı hizmetler vermek adına geçici personellerle çalışmamayı tercih etmiştir.

Bu sayede hem güvenli hem de kaliteli nakliye hizmetinin oluşacağını düşünüyoruz. Taşıma hizmeti sunan personellerimiz bu alanda ortalama 3-10 yıl geçirmiş çalışmış elemanlarımızdır.

Bu yönüyle bakıldığında yapılan çalışmanın kaliteli ve tasarruflu olması kaçınılmaz olacaktır. Günü birlik çalışanların aksine çok daha tutarlı ve özenli çalışan personellerimize ayrıca ileri taşıma teknikleri eğitimlerini düzenli vererek kendilerini geliştirmelerini amaçlıyoruz.

Ataşehir şehirlerarası nakliyat konusunda da oldukça başarılı bir profile sahip olan firmamız hem şehir içi hem de şehir dışı nakliye dünyasında limitleri belirleyen bir firma olma özelliğini koruyor.

Başta İstanbul ve çevre şehirler olmak üzere km başına ücret hesaplamasıyla iç Anadolu ve ege bölgesine kadar uzanan şehirlerarası nakliye hizmetlerimiz kapsamında net ücret almak için bizi aramanız ve net adres bilgisi paylaşmanız son derece önemlidir.

Firmamız gidilecek adres ne kadar uzak olursa olsun 24 saat içinde iki adres arasında nakliye hizmetini tamamlamaktadır. Hava muhalefeti ya da demontaj adımlarında oluşacak aksaklıklara bağlı olarak 36 saate süreç uzayabilmektedir.

Ataşehir nakliyat taşımacılık sektörünün yükselen yıldızı olan Ataşehir Nakliyat firmamız hizmete ilk başladığı dönem ile içinde bulunduğumuz zaman dilimi arasında oldukça uzun bir süre olsa da sürekli olarak müşterilerinden övgü ve taktir toplamayı amaçlamıştır.

Hizmet Sunduğumuz Taşıma Kategorileri Nelerdir?

Bu bağlamda geniş referans listemizle İstanbul da sektör lideri taşıma hizmetlerini sadece firmamızın sunabileceğini iddia ediyoruz. Sitemizi inceleyerek referanslarımızı ve geçmiş dönemde tamamlanan nakliye projelerine göz atabilirsiniz.

Ataşehir evden eve nakliyat firmaları listesinde bizi öne çıkartan bir başka kaliteli hizmetimizde müşterilerimiz için uygun fiyatlı hizmetleri sunmayı amaçlamamızdır. Bu nedenle taşınacak eşyanın cinsine ve miktarına bağlı olarak araç gönderimleri yapıyoruz.

Bu sayede büyük bir araçla küçük bir eşya topluluğu taşımaya çalışarak gereksiz maliyet yükselmesini engellemeyi sağlıyoruz. Firmamız hem toplumu hem de müşteri çıkarlarını hedefleyerek en doğru nokta da en doğru ekipmanı sunmayı sorumluluk bilmektedir.

Ataşehir evden eve nakliyat fiyatları konusunda en düşük maliyetleri sunmak başlıca çalışma amaçlarımız arasında yer alıyor. Tasarrufun sadece doğru planlamayla mümkün olacağına inanan Ataşehir Nakliyat firmamız bu alanda örnek fiyatları sunmayı başarmıştır.

Yapılacak olan nakliyenin net fiyatının belirlenmesi için mutlaka bizi arayın ve eşya miktarınızı yanı sıra taşınacak ikinci adres bilgisini doğru paylaştığınızdan emin olun.

Ataşehir şehir içi nakliyat firması olarak hızlı ve güvenli nakliye hizmetini son derece önemsiyoruz. Bu nedenle her gün bir ekibimizin bir nakliyeyi %100 sağlam bir şekilde tamamlamasını amaçlıyoruz.

Bu denli önemli bir işin doğru saatler arasında yapıldığında hem trafik hem de sıkışıklık yaşanmadan tamamlanacağına inananlardanız.

Bu nokta da ekiplerimizin bulunduğunuz bölgeden gideceğiniz bölgeye bir rota belirleyerek mümkün olan en uygun saatlerde nakliye hizmetinizi gerçekleştirir.

Ataşehir nakliye firması olarak çok geniş bir alanda nakliye hizmeti sunduğumuzun altını çizmeyi doğru buluyoruz. Bu maksatla başta evden eve ve ofisler arası nakliye olmak üzere aşağıda ki alanlarda da nakliye hizmeti sunduğumuzu belirtmekten gurur duyuyoruz

Ataşehir Nakliyat Olarak Sektörde Tüm Nakliye Dallarında Hizmet Veriyoruz.

Ataşehir Nakliyat
Ataşehir Nakliyat1

Ofis nakliyesi; Ofis nakliyesi firmamızın sunduğu önemli hizmetlerden sadece biri olsa da üzerinde son derece dikkatli durduğumuz konuların başında gelmektedir.

Özellikle ülkemiz adına katma değer yaratan firmaların beyni olma özelliği taşıyan ofislerin bu yönüyle bakıldığında sıfır hata ve sorunla mümkün olan en kısa sürede taşınması için firmamız tüm imkanlarını seferber etmektedir.

Bu sayede adresler arasındaki kat yüksekliği ne olursa olsun ofisinizin 24 saat içinde çalışabilir hale getirilmesini sağlıyoruz.

İşletmeler ve Kobiler Nakliyesi; Nakliye sektörünün en önemli sorunlarından biri olan endüstriyel nakliye sektöründe hizmet veren firmamız, üretim yapan ve ürettiği ürünleri İstanbul ve çevre şehirlere gönderim konusunda sıkıntı yaşayan tüm firmaların imdadına yetişiyor.

Sürekli gönderim ağı kurmak isteyen ve iki şehir arasında düzenli ürün sevkiyatıyla ticaret ağını geliştirmek isteyen firmalar için garantili ve kontratlı hizmet sağlıyor.

Özellikle seri üretim yapan ve kargo gönderimleri konusunda yüksek ücretler ödemek zorunda kalan müşterilerimiz için son derece uygun fiyatlarla gerçekleştiriyoruz.

Endüstriyel ürünler nakliyesi için Ataşehir Nakliyat firmamızın kurduğu alt yapı sayesinde doğru araçlarla canlı hayvan ve sera bitkilerinden yedek parça ve endüstriyel ürünlere kadar pek çok farklı ürünün nakliyesi mümkün olmaktadır.

Ataşehir Nakliyat firmamız canlı hayvan nakliyesi konusunda sadece tarım ve sağlık bakanlığı tarafından onay alan firmalar ile çalışmaktadır.

Firmamızın sunduğu garantili hizmet anlayışı kapsamında kısa sürede nakliye hizmetlerini söz verdiği gibi kaliteli tamamlaması için müşterilerimizin taşınacak ürünler hakkında ön bilgilendirme de kesinlikle doğru bilgileri eksiksiz olarak bizlere iletmesi gerekmektedir.

Bu sayede nakledilecek ürünün cinsine göre araç seçimi ve ekip planlaması yapılarak müşterimizin mağdur olmaması mümkün olacaktır.

Nakliye hizmeti almak ve en uygun koşullarla operasyonları tamamlamak için bizi arayabilir ve Nakliye konusunu bir sorun olmaktan çıkara bilirsiniz. Uygun fiyat ve sigortalı hizmetin adresi ekip çalışması ve güvenli nakliye adımlarıyla size değer katacak hizmetler sunmaktadır.

efe nakliyat logo
Ataşehir Nakliyat İletişim Adresimiz.

Yük taşımak derdiniz olmasın. Biz yükünüzü taşıyalım ve yerleştirerek, yükünüzü üstünüzden alalım. Sizde İletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Kalite Tesadüf Değildir. Sadece Çalışmanın Karşılığıdır.

 

Hızlı İletişim Adreslerimiz:

İŞ TEL:0(216) 611 70 60

GSM :0(532) 058 97 09

GSM :0(535) 838 92 15

[Toplam:10    Ortalama:5/5]
3 Yorumlar
  1. Bir taşıma firmasında beklenen eşyaların zarar görmemesi ve söz verildiği gün ve saatte adres’te olmasıdır işte bende herkes gibi kaygılı bir şekilde internette araştırarak Efe Evden Eve Nakliyat firması ile tanıştım. Hakını vermem gerekirse tüm çalışan ekipleri ve özelikle Nihat beye teşekürlerimi sunuyorum tanıştığımıza’da memnun kaldım inşallah birdaha taşınmamda firma aramak sorunda kalmayacağım. Herkese tafsiye ederim.

Bir cevap yazın

Call Now Button
Ümraniye Nakliyat