Ara    GSM:   0535 838 92 15      
İŞ:   0216 611 70 60    

Ataşehir Nakliyat

Efe Nakliyat olarak İstanbul’ un tüm ilçe ve semtlerinde profesyonel nakliye hizmeti veriyoruz.  Firmamız Ataşehir nakliyat hizmeti ile de Ataşehir ve çevresinde yük taşımayı düşünen değerli müşterilerimize konforlu yük taşınmanın ayrıcalığını yaşatmaktadır. Profesyonel hizmet anlayışımız, deneyimli personelimiz, donanımlı araçlarımız ile Ataşehir nakliye ihtiyacınıza güvenilir çözümler sunuyoruz.

Profesyonel bir firmada ise tüm bu hizmetler bir aradadır ve hem yorulmaz hem de daha fazla ödemek zorunda kalmazsınız. Biz size hasarsız, kayıpsız ve sorunsuz bir hizmet garantisi veriyoruz. Ataşehir nakliyat hizmetimiz ile yorulmadan tüm yükünüzü oldukça uygun fiyatlara yapabilirsiniz.

Ataşehir Nakliyat Resim 1

Zengin araç parkurumuzda farklı kapasitede donanımlı kapalı kasa kamyonlarımız ve asansörlü taşıma sistemlerimiz bulunmaktadır. Güvenli bir şekilde verilen adrese yükünüzü teslim ediyoruz.  Ataşehir nakliyeci hizmetimizi uygun fiyat garantisi ve sigorta kapsamında gerçekleştiriyor, ücretsiz ekspertiz hizmeti veriyoruz. Ekspertiz hizmeti taşınmanın en önemli aşamalarından biridir.  Ekspertizlerimiz müşteri talepleri üzerine adrese giderek yükün miktarını, türünü, taşınılacak adresin uzaklığını, konumunu inceleyerek bir ekspertiz raporu hazırlamaktadırlar.

Ataşehir nakliyat hizmetinin nasıl yapılacağı, ne tür araç kullanılacağı ve maliyetinin ne olacağı bildirilmektedir. Müşterilerimiz verdiğimiz teklifi kabul ettiklerinde sigortalama işlemleri ve nakliye sözleşmesi yapılmaktadır. Böylelikle planlı bir şekilde taşınma sağlanmakta, taşınma sırasında fazladan ücret talep edilmemekte ve sözleşme şartlarına uygun bir hizmet verilmektedir.

Ataşehir Nakliyat Hizmetimiz

Ataşehir şehir içi nakliyat hizmetimiz sözleşmede belirtilen zamanda başlatılıp bitirilmektedir. Personelimiz kaç parça yük varsa hepsinin üzerini etiketleyerek araca düzgün bir şekilde yerleştirmektedir.Büyük bir özenle yükleriniz taşınmakta ve sağlam bir şekilde teslim edilmektedir.

Ataşehir Nakliyat Resim 2

Ataşehir nakliyat hizmetimiz süresince yükünüz sorumluluğumuz altında olmakta ve taşımacılık sigortası kapsamına alınmaktadır. Aynı şekilde tüm yükünüz istediğiniz gibi vermiş olduğunuz adrese teslim ediyoruz.

Ataşehir Nakliyat Resim 3

Taşımacılık hizmeti büyük sorumluluk gerektirir. Bizde Efe Nakliye firması olarak sorumluluklarımızın bilincindeyiz.Yüklerinizi taşıdığımız müşterilerimizin eşyalarına sahip çıkıyor, her şeyden önce memnuniyetlerini kazanmayı hedefliyoruz.

Uzun yıllardır İstanbul genelinde ev, ofis, villa, fuar taşımacılık hizmetleri vermekteyiz. Her geçen gün yaptığımız başarılı işler sayesinde daha da büyüdük ve hizmet ağımızı genişlettik. Bu gün aynı anda birçok nokta da faaliyet verebilecek seviyeye ulaştık. Ataşehir nakliyat hizmetimizde yaptığımız taşımacılık hizmetlerinden bir tanesidir.

 •  Ataşehir Parça Eşya Taşımacılığı
 •  Ataşehir Ofis Büro Taşımacılık
 •  Ataşehir Paletli Malzeme Nakliyatı
 •  Ataşehir – Kamyon Kamyonet Kiralama
 •  Ataşehir Açık Kapalı Kasa Nakliye Aracları
 •  Ataşehir – Kamyonet Nakliyesi
 •  Ataşehir – Kamyonet Kamyon Durakları
 •  Ataşehir Nakliyeciler Durağı
 •  Ataşehir Şehir içi Nakliye
 •  Ataşehir Şehirler Arası Nakliye
 •  Ataşehir Evden-Eve Nakliye
 •  Ataşehir Nakliye

Ataşehir Nakliyat Fiyatları

Ataşehir ve çevresinde iyi bir nakliye firması arıyorsanız aklınızda ki tüm talepleri size sağlayacağımızın garantisini veriyoruz. Çünkü biz müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veriyoruz. Güvenilir ve işini bilen personele, tam donanımlı taşımacılık araçlarına sahibiz. Ataşehir nakliyeci hizmetimizi seçtiğiniz için pişman olmayacaksınız. Bu güne kadar verdiğimiz sözleri tuttuk ve başarılı işlere imzamızı attık.Yükünüzü aldığımız gibi verilen adrese teslim ederek işimizi tamamlıyoruz.

Ataşehir Nakliyat Firması ihtiyacınız için bize 7/24 ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz taleplerinizi yetkili personele ileterek, ekspertizlerimizi adresinize yönlendirmektedirler. Ekspertizlerimiz sizin belirleyeceğiniz tarih ve saatte adresinize gelerek taşınma konusunda sorularınızı yanıtlayacaklardır.

Ataşehir Nakliyat Resim 4

Ataşehir nakliyat hizmetimizi tercih ederek hem fiziki hem de maddi anlamda zorlanmadan, kayıplar yaşamadan, planlı ve güvenli bir şekilde taşınabilirsiniz. Biz Efe Nakliyat firması olarak yaptığımız işe bir yük taşımanın hassasiyeti ile yaklaşıyor, bu hassasiyet ile farklı adreslere taşıyoruz.

Etiket:

Ataşehir nakliyeci, Ataşehir’de nakliyeci durağı, Ataşehir kamyonet nakliye, nakliyeci arıyorum, ucuz nakliye Ataşehir, Ataşehirde de nakliye, Ataşehir şehir içi nakliye, Ataşehir içi nakliye araçları firması, Ataşehir parça eşya nakliyesi, Ataşehir şehir içi nakliye, Ataşehir ambar firmaları, Ataşehirde evden eve nakliyesi,Ataşehir şehir içi nakliye,Ataşehir içi nakliye, Ataşehir nakliye şirketi, Ataşehir taşıma firması, uygun fiyata nakliye, Ataşehir evden eveci, Ataşehir ev taşıma, Ataşehir ev nakliyesi, Ataşehir ev taşımacılığı

Ataşehir şehirler arası nakliyat hizmetimizden yararlanmak için taleplerinizi bizi telefonla arayarak ya da iletişim sayfamızdan mail göndererek iletebilirsiniz. İlgili personelimiz taleplerinizi alarak gerekli bilgilendirmeyi yapmaktadır. Bizi seçtiğiniz için pişman olmayacaksınız.

Ataşehir Nakliyat İletişim

Sizlerede en uygun fiyatlara en kaliteli hizmetleri almak istiyorsanız hemen Bize Ulaşın.

Hızlı İletişim Adreslerimiz:

 

İŞ TEL:0(216) 611 70 60
GSM :0(532) 058 97 09
GSM :0(537) 424 97 09
GSM :0(535) 838 92 15

fuar kongre taşıma nakliyesi, Ataşehir nakliye kamyonet,Ataşehir nakliyat kamyonetçiler,Ataşehirde büyük küçük nakliye araçları,kamyoncular Ataşehirden üzeri açık kapalı kamyonet araçlar, Ataşehir nakliyat,Ataşehirde nakliyeciler,Ataşehir evden eve nakliyat,Ataşehir paletli malzeme transferi,Ataşehir ofis büro taşımacılığı kamyonet, Ataşehir ambar firmları,Ataşehir şehir içi nakliye ücretleri,Ataşehir iller arası nakliye hesaplama,Ataşehir içi taşımacılar,Ataşehirde taşımacılar, Ataşehir şehirler arası nakliye kamyon kamyonet, Ataşehirnakliye,Ataşehir fabrika taşıma nakliyesi,nakil kamyonetçiler,kamyonetçi Ataşehir nakliye firmaları,

[Toplam:10    Ortalama:5/5]

Bir cevap yazın