Ara    GSM:   0535 838 92 15      
İŞ:   0216 611 70 60    
Evden eve Nakliyat Güven İşidir.

ATAŞEHİR OFİS TAŞIMACILIĞI

Ataşehir Ofis Taşımacılığı

Ataşehir Ofis Taşımacılığı söz konusu olduğunda edindiğimiz tecrübeyle vermiş olduğumuz hizmetlerle firmamızı en iyi bir şekilde ele almak doğru olacaktır. Çünkü firmamız her adımı özenle planlayarak ve disiplinli eleman kadrolarla nakliye hizmeti gerçekleştirmektedir.

Bizi aradığınızda öncelikli olarak adresinize gelerek gerekli alt yapının kurulması için uygun alanların tespiti ve rezervasyonu gerçekleştirilmektedir.

Bu sayede taşıma günü geldiğinde kamyon park edecek alanlar ve asansör kurulacak alanlar için ekstra zaman kaybı ve endişe ortadan kalkacaktır.

Firmamız sizlerin müsait olduğunuz tarihte randevu alarak hem paketleme detayları için ve sökülüp montaj yapılacak mobilya veya masaların incelemesi hem de park tespiti için ziyaret günü hazırlığı yapmaktadır.

Ataşehir de dakik Nakliyat Hizmetleri Sunuyoruz.

Ataşehir Ofis Taşımacılığı hizmetlerimizde bizi öne çıkartan önemli artılarımızdan biri de şüphesiz kullandığımız teknolojik alt yapıdır. Bu sayede yüksek katlı alanlarda pratik ve güvenli nakliye hizmeti sunmaktayız.

Kat yüksekliğine bağlı olarak 10-12 kat arasında yükseklikten asansörlü nakliye hizmeti gerçekleştirme yeteneğine sahip olan firmamız taşıma işlemlerinde süreci hızlandırmanın yanı sıra eşya güvenliğini de sağlamaktadır.

Daha az merdiven inişi ve köşe dönüşleri ile darbe riskleri %100 oranında azalarak müşterilerimizin eşyalarının korunması sağlanmaktadır. Zizlerde bizi arayarak kaliteli hizmetten yararlana bilirsiniz.

ATAŞEHİR OFİS TAŞIMACILIĞI 7/24 HİZMET VERMEKTEYİZ.

Ataşehir Ofis Taşımacılığı1

Ataşehir Ofis Taşımacılığı numaramız aracılığıyla alabileceğiniz hizmetin ilk adımıdır. Sonrasında ekiplerimiz tüm hizmet adımlarını sizler için planlayarak en doğru ve kararlı nakliye hizmetini sağlayacaktır.

 

Zira ekiplerimiz sizin vereceğiniz bilgiler doğrultusunda hizmet adımlarını planlayacak ve bir başka müşterimizin mağdur olmaması için doğru gün ve saatler arasında nakliyeniz sağlanmalıdır.

Evden Eve Nakliyat Hizmetlerinde Doğru ve Sürekli Çalışma Ekibinin Ayrıcalıkları

Ataşehir Ofis Taşımacılığı ve ofisten ofise sunduğumuz nakliye hizmetlerinde fark etmeksizin özel tedbirler ve taşıma teknikleri her taşıma ortamına özel olarak alınmaktadır. Lütfen bizimle iletişim kurmadan önce uygun olan taşıma tarihinizi kesinleştirmeyi ihmal etmeyin.

Örneğin yatak ve yorgan gibi taşınacak yumuşak eşyaların ambalajlanması ve elektronik eşyaların ambalajlanması ayrı ayrı ele alınmakta ve ihtiyaca göre ambalaj kullanılmaktadır.

Bu sayede ambalaj maliyetlerinden ciddi bir tasarruf elde edilirken çok daha uygun fiyatlı nakliye hizmeti elde edilebilmektedir. Firmamız bu nokta da dilerseniz ürünlerinizi kendi başınıza ambalajlamanıza müsaade etmekte olsa da bu tür ambalajlama da sigorta hizmeti sunmamaktayız.

Ataşehir Ofis Taşımacılığı İletişim Adresimiz.

 

Yük taşımak derdiniz olmasın. Biz yükünüzü taşıyalım ve yerleştirerek, yükünüzü üstünüzden alalım. Sizde İletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Kalite Tesadüf Değildir. Sadece Çalışmanın Karşılığıdır.

 

İŞ TEL:0(216) 611 70 60

GSM :0(532) 058 97 09

GSM :0(535) 838 92 15

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Bir cevap yazın

Bunu Oyla:

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Son Değerlendirmeler

Şurada 5 'den efenakliyat 'e oy ver: Güngören Moloz Hattı
Şurada 5 'den efenakliyat 'e oy ver: Eyüp Moloz Hattı
Şurada 3 'den anonymous 'e oy ver: Ana Sayfa
Şurada 1 'den anonymous 'e oy ver: Tuzla Nakliyat
Şurada 5 'den efenakliyat 'e oy ver: Ofis Taşımacılığı
Call Now Button
Ümraniye Nakliyat