Ara    GSM:   0535 838 92 15      
İŞ:   0216 611 70 60    

Bahçelievler Evden Eve Nakliyat

Yeni bir eve taşınmak yeni bir hayata adım atmaktır. Maddi, manevi zorlukları vardır tabi ki ancak profesyonel bir firma ile bu süreci sorunsuz bir şekilde atlamak mümkündür. Efe Nakliyat olarak biz İstanbul genelinde evden eve nakliyat hizmetimiz ile müşterilerimize profesyonel taşımacılık olanağı sunuyoruz. Bahçelievler evden eve nakliyat hizmetimiz de bunlardan biridir. Bahçelievler ve çevresinde taşınmayı düşünen siz değerli müşterilerimize deneyimli ekibimiz, donanımlı araçlarımız ve özel taşıma ekipmanlarımız ile hizmet vermekteyiz.

Yılların deneyimi ve taşımacılık sektöründe göstermiş olduğumuz başarılı çalışmalar ile İstanbul’ da en çok tercih edilen nakliye firması olduğumuzu referanslarımızdan anlayabilirsiniz. Farkımız işimize olan inancımız ve müşterileri memnuniyetine verdiğimiz önemdir. Bahçelievler evden eve nakliyat hizmetimiz ile taşınabilir, hizmetimizden memnun kalmış müşterilerimizin arasında yerinizi alabilirsiniz.

Bahçelievler Evden Eve Nakliyat Resim 1

Bahçelievler evden eve nakliyat hizmetimizi uygun fiyat garantisi ve sigorta kapsamında gerçekleştirmekteyiz. Müşterilerimizin eşyaları bizim için değerlidir ve tarafımızdan büyük bir özenle korunmaktadır.

Bahçelievler Evden Eve Nakliyat Hizmetimiz

Bahçelievler evden eve nakliyat hizmetimiz öncesinde gelen talepler üzerine ücretsiz ekspertiz hizmeti veriyoruz. Böylelikle taşınma öncesi taşınma işinin planlı ve sistemli bir şekilde yapılmasını sağlamaktayız. Öncelikle taşınılacak yerin uzaklığı, eşyaların miktarı ve cinsleri ekspertizlerimiz tarafından incelenmekte ve maliyet bilgisi de içeren bir ekspertiz raporu hazırlanmaktadır.

Bahçelievler Nakliyatcısı olarak hizmeti talebinde randevu sistemi ile ekspertizlerimiz müşterimizin adresine giderek incelemelerini yapmaktadırlar. Anlaşma sağlandığı takdirde sigortalama işlemleri ve nakliye sözleşmesi imzalanmaktadır. Ekspertiz hizmeti ile taşınma için hangi aracımızın uygun olacağını, kaç personel çalıştıracağımızı, eşyaların niteliğine göre ne tür paketleme ekipmanları kullanacağımızı belirliyoruz. Bina koridorlarının eşya taşımaya elverişli olmadığı durumlarda bina dışından taşıma sağlayacak asansörlü taşıma sistemimizi devreye sokuyoruz. Tüm bu detayları taşınma öncesinden ayarlayarak taşınma sırasında kötü sürprizler yaşamamayı sağlamaktayız.

Bahçelievler Evden Eve Nakliyat Resim 2

Bahçelievler evden eve nakliyat hizmetimiz için belirlenen tarih ve saatte başlamaktadır. Mobilyaların de montesi ve beyaz eşyaların tesisat işleri deneyimli personelimiz tarafından yapılmaktadır. Bahçelievler Nakliyat Firması olarak hizmetlerimizde eşyaları türlerine göre ayırıyor uygun paketleme ve ambalajlar ile sarıyor, etiketleyerek araca yüklüyoruz. Porselen, kristal ve camdan yapılmış eşyaları ve antikaları yüksek mukavemetli karton ve mukavva, havalı naylon ve koruyucu kağıtlara sarıyoruz. Mobilya ve beyaz eşyalar ise battaniye, büyük ebatlı kraft kağıt ve havalı naylonlara sarılarak paketleniyor. Elektronik aletlerin zarar görmemesi için köpüklü ambalaj kullanıyoruz. Giysiler için askılı yüksek koliler ve tekstil ürünleri için yatak koliler kullanılıyor. Eşyalar hiçbir şekilde tozlanmıyor, çizilmiyor ve kırılmıyor. Her şey sistemli ve özenli bir şekilde toplanarak taşınıyor.

Bahçelievler Evden Eve Nakliyat Resim 3

Eşyalar, yükleme, indirme ve yol boyunca oluşabilecek istenmeyen kazalara karşı sigorta kapsamındadır. Bahçelievler evden eve nakliyat hizmeti işini büyük bir dikkatle yapmakta ve müşterilerimizin istediği şekilde eşyaları yerleştirmekte, mobilyaların montajını yapmakta, beyaz eşya tesisatlarını kurarak çalışır duruma getirmektedir.  Böylelikle tüm eşyalar yerlerine yerleşmiş ve artık evin içinde yaşanılabilecek düzen sağlanmış olmaktadır. Böylelikle Bahçelievler Nakliyat Firmaları olarak eşyalarınızı en güvenilir şekilde taşımakta ve yeni yuvanızda huzur içinde yaşamaya başlamanızı sağlamaktayız.

Bahçelievler Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Eşyalarınız her türlü kazaya karşı sigortalanmış olarak taşınırken siz hiçbir şeye elinizi sürmeden, yorulmadan, strese girmeden yeni adresinize yerleşiyorsunuz. Üstelik uygun fiyat garantisi ile gereksiz harcamalar yapmak zorunda kalmıyorsunuz. Eşyalarınız zarar görmüyor, siz daha fazla ödemiyorsunuz ve sorun yaşamıyorsunuz. Bahçelievler evden eve nakliyat hizmetimiz ile tüm bunları size garanti ediyoruz.

Bahçelievler evden eve nakliyat ihtiyacınız için bize 7/24 ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz size bilgi vererek taleplerinizi yetkili personele iletecektir. Kısa sürede ekspertizlerimiz sizinle iletişime geçerek taşınmanın maddi manevi tüm boyutları hakkında sizi bilgilendirecektir.

Bahçelievler Evden Eve Nakliyat Resim 4

Bahçelievler evden eve nakliyat hizmetimiz ile taşınmanın ayrıcalığını ve konforunu yaşayacaksınız. Bahçelievler Nakliyat hizmetimizde önceliğimiz siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanmaktır. Müşteri memnuniyeti bizim için her şeyden önemlidir. Bu anlayış ve büyük bir titizlik ile yıllardır Bahçelievler Nakliyat hizmetimizi en iyi şekilde yerine getiriyoruz. Eşyaların paketlenmesinden taşınmasına, montajına ve yerleştirilmesine kadar taşınmanın her aşamasında büyük bir dikkat ve özen sergilemekteyiz.

Bahçelievler Nakliyat İletişim

Sizde sorunsuz ve uygun maliyetli bir şekilde taşınmak istiyorsanız Bahçelievler evden eve nakliyat hizmetimiz için bizi arayınız.

Hızlı İletişim Adreslerimiz:

İŞ TEL:0(216) 611 70 60
GSM :0(532) 058 97 09
GSM :0(537) 424 97 09
GSM :0(535) 838 92 15

[Toplam:4    Ortalama:5/5]

Bir cevap yazın

Bunu Oyla:

[Toplam:4    Ortalama:5/5]

Son Değerlendirmeler

Şurada 5'den efenakliyat'e oy ver: Bulgurlu Evden Eve Nakliyat
Şurada 5'den efenakliyat'e oy ver: Fındıklı Nakliyat
Şurada 5'den efenakliyat'e oy ver: Kısıklı Nakliyat
Şurada 5'den efenakliyat'e oy ver: Aydınlı Evden Eve Nakliyat
Şurada 5'den efenakliyat'e oy ver: İstanbul Osmaniye Nakliyat Ambarı

Son Yorumlar

Ümraniye Nakliyat